reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

klaudzia
Ja z moim charkterkiem pewnie sama bym w końcu poszła... zafundowałabym sobie jakąs herbatke czy lody na mieście, pospacerowała i wcale nie spieszyła z powrotem do domu :cool2: Może zadzwoń do jakiejś znajomej, zroganizujcie sobie babski dzień a on niech siedzi i gapi sie dalej w tv :-p
My tymczasem zmykamy na basen, więc do później laseczki :happy:
Kurczę, straaaasznieee ciężko mi się dzisiaj oddycha... jakbym maraton przebiegła...
 
reklama
Banana nie martw sie zostane z Toba bo ja termin z OM mam na 28 listopada. Na suwaczku mam z USG z Polski, jak na niego patrze to tak lepiej mi hehe ale jak znam swoje szescie to przenosze 2 tyg. i urodze w grudniu jako ostatnia z listopadowek :-D a moj dziedzic bedzie mial ponad 4 kg :-D


Ja tez termin z OM mam na 28 listopada, a z USG na 24 listopada, wiec strasznie blisko, ale ze sama licze termin z USG bo jest blizej, to tez zmienilam moja sygnature:) No ale jak bedzie 28 list to tez bede jedna z ostatnich:)
 
Dziewczyny, ja juz nie wyrabiam, dzien w dzien budze sie z zatkanym nosem, rano mam zawsze katar i krew na chusteczce, choc krew nie leci tylko jak czyszcze nos. Tutaj mi powiedziano ze to normalka w ciazy, bo blony sluzowe nosa sa bardziej ukrwione i sie robia takie ranki na przegrodzie nosa, dlatego jak sie go potem czysci to znow leci krew.
Czy ktoras a was ma taki problem? Ja w nocy nie moge oddychac w ogole, juz sie zastanawialam ze moze jakas alergie dostalam, choc nigdy nie mialam wczesniej... a moze to wynik tej niedokrwistosci? Ale wtedy krew by samoistnie leciala w ciagu dnia...
 
Dziewczyny, ja juz nie wyrabiam, dzien w dzien budze sie z zatkanym nosem, rano mam zawsze katar i krew na chusteczce, choc krew nie leci tylko jak czyszcze nos. Tutaj mi powiedziano ze to normalka w ciazy, bo blony sluzowe nosa sa bardziej ukrwione i sie robia takie ranki na przegrodzie nosa, dlatego jak sie go potem czysci to znow leci krew.
Czy ktoras a was ma taki problem? Ja w nocy nie moge oddychac w ogole, juz sie zastanawialam ze moze jakas alergie dostalam, choc nigdy nie mialam wczesniej... a moze to wynik tej niedokrwistosci? Ale wtedy krew by samoistnie leciala w ciagu dnia...
hej ja mam to samo codziennie mam katar ale bez krwi i tez nie moge oddychac w nocy ale nie powiem ci czy to przez ciaze bo przed ciaza tez tak mialam mam astme i alergie na kurz ktora pojawia sie i znika:sorry:
staram sie brac jak najmniej lekow wiec probuje innych sposobow jak ciepla herbatka(nawet o 3 nad ranem:tak:) , jak rano biore prysznic rano przewaznie katar sam przechodzi ( wydaje mi sie ze woda z prysznica masuje mi zatoki ) poza tym jem miod( to akurat nie wiem czy cos pomaga :laugh2: taki moj wymysl) i pije duzo wody niegazowanej i ogolnie czuje sie lepiej wietrze duzo mieszkanie i wychodze na spacer to czasami tez pomaga:happy:
co do krwi to mialam tak samo gdzies okolo 15-18 tydzien ale przeszlo samo:sorry:
nie wiem czy moje 'metody' cos ci pomoga ;-)
pozdrawiam
 
a ja całą niedzielę sama w odmku, bo mężuś w racy aż do 6. ehhh, chyba zabiorę się za jakies porządki, ale tak bardzo mi się nie chce...
 
Weri, dzieki za porady, ja nigdy nie mialam takiego kataru wiec to chyba od ciazy, chyba ze akurat nabawilam sie alergii teraz:( Od poczatku ciazy mam malo drozny nos, i katar rano, wietrze tez mieszkanie czesto, ale to malo daje, pomaga na chwile, najgorzej jest rano, gdzie budze sie z calkiem zatkanym nosem, potem po malu przechodzi. Pic sie staram nie za duzo w nocy, bo potem musze wstawac na siku caly czas:) Myslalam o jakichs naparach zeby wciagac, ale nie wiem czy wolno w ciazy, wiesz takie z miety itp, albo uzywac pod nosa np. vicka masci, ale tez nie wiem czy wolno...
 
Ja sie dzisiaj suuuper wyspalam! Spalam jak susel do 4 rano(wtedy obdzil mnie budzik aby wziasc tabletke) a potem do 6:45 az obudzil mnie nasz synus c do nas przyszedl. Ok 7:30 poszedl z mezem do swojego pokoju i tam dyskutowali, a ja jeszcze z godzinke sie wylegiwalam :)

Zaraz po sniadanku uszykowalam wszystko do obiadku, pol godziny temu moj synek zasnal, wiec mam chwilke na bb. Zaraz bede wstawiac ziemniaczki, a po obiadku pewnie wyskoczymy na spacerek bo u nas choc chlodno to slonecznie :)
 
Jestem po poprawinach, weslu i się nie wyspałam... Mój mąż dał mi do wiwatu i zrobił awanturę po pijaku. Nie spałam całą noc i walczyłam ze skurczami. Dzisiaj wyglądam jak cień człowieka z podkrążonymi i napuchniętymi oczami... Bosko... Prawie jak zombie...
współczuję natalunia... wrrr czasem jak się facet upije to szkoda gadać....:eek::confused2:
na szczęście mój jak już sobie wypije to robi takie maślane oczka...jak teraz na urodzinach... i gadał o jakichś głupotach że on nie ma dużego brzucha np tylko"bębenek medium":sorry::rofl2::laugh2:
ja go uwielbiam jak sobie wypije bo jest przeuroczy i przezabawny....
ale to może tylko dlateo że on pije bardzo rzadko....
 
reklama
Ja na suwaczku mam termin z OM, z usg pierwszego jest tyydzien do przodu. Ale mi sie marzy, aby moj synus zechcial sie rozpakowc ok 40-42tc, nie wczesniej ;) choc to chyba nie mozliwe, bo czuje, ze juz sie spieszy, a sam dr powiedzial: jest "spakowany" do porodu;)
 
Do góry