reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a ja jakoś się nie boję:-D uważam że dziecko mi wyskoczy od tak i nie będzie nic bolało... hiiii ale cwana jestem:-p
ciekawe co będzie na porodówce;-):sorry:
aaa zapomniałam napisać że śniło mi się że urodziłam chłopca... i był ubrany na niebiesko owinięty tym moim różowym kocykiem do wózka:-D:-D:-D
obym nie miała niespodzianki:rofl2:

ale jak myślę że już 7 tyg zostało... to jestem w szoku że tak zleciało....:szok::laugh2:
 
reklama
a mi się dłuży jak nie wiem co.
Zastanawiam sę kiedy mi wreszcie ten czop odejdzie w całości :eek: jak ja będę tak rodziła jak ten czop wydalam to może koło bożego narodzenia się uda :sorry:
Lekarz się ze mnie smieje jak się go pytam ile to jeszcze potrwa. No dajcie spokój, ze 2 tygodnie już. Jak na razie 3 razy po trochu. Nie wiem ile tego powinno być ale jak na razie niedużo, więc pewnie jeszcze potrwa. Za każdym razem po takich porządnych skurczach mi trochę odłazi, pewnie jak skurcze są to się szyjka na chwilę rozwiera albo co. Bo tak to zamknięta, ale lekarz się nie zdziwił, więc widocznie spoko.
 
to ogólnie jak ten czop?? kiedy on powinien odejść??:sorry:
a kto to wie?! Jakis czas temu rozmawiałysmy o tym na bb i wyszło, ze każda ze szkoły rodzenia wyniosła inne informacje, tak jak z tymi wodami. Ale ogólnie to może być i w dniu porodu i do 4 tygodni przed :-(
Skoro mi jeszcze cały nie odlazł to chyba nie mam co liczyć nawet na te 4 tygodnie.
Żeby maluch był w terminie zostały mi jeszcze 24 dni.
 
Dziewczyny mi zostalo 8 tyg. ale naprawde zlecialo mi to STRASZNIE SZYBKO!!!!

A kazdy tydzien mija szybciej niz poprzedni! :tak:

A od 5 pazdziernika ide na szkole rodzenia, przynajmniej bede miec na co czekac w poniedzialki hehe ogolnie sa tylko 4 spotkania.
 
mi z jednej strony juz ciezko wiec sie dluzy, a z drugiej jak pomysle,ze juz tylko 60 dni zostalo do godz zero:szok:
zreszta ja pewnie bede jedna z ostatnich do rozpakowania wiec bede namietnie czytywac wasze relacje z porodowki :tak:
 
Mnie najbardziej męczy ta niewiedza i niepewnośc, bo z jednej strony to może być 24 dni, a z drugiej 55:szok: tak czy inaczej będzie w terminie
 
reklama
mi z jednej strony juz ciezko wiec sie dluzy, a z drugiej jak pomysle,ze juz tylko 60 dni zostalo do godz zero:szok:
zreszta ja pewnie bede jedna z ostatnich do rozpakowania wiec bede namietnie czytywac wasze relacje z porodowki :tak:

Banana nie martw sie zostane z Toba bo ja termin z OM mam na 28 listopada. Na suwaczku mam z USG z Polski, jak na niego patrze to tak lepiej mi hehe ale jak znam swoje szescie to przenosze 2 tyg. i urodze w grudniu jako ostatnia z listopadowek :-D a moj dziedzic bedzie mial ponad 4 kg :-D
 
Do góry