reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Mnie najbardziej męczy ta niewiedza i niepewnośc, bo z jednej strony to może być 24 dni, a z drugiej 55:szok: tak czy inaczej będzie w terminie
No Kilolku, ja mam właśnie tak samo:szok::zawstydzona/y:. Jeden termin na 11 listopada, a drugi na 20 października. To albo 45 dni albo właśnie 24:szok::szok::szok:.
A zakładam że rodzę 25 października:-D:-p. Wtedy synuś i mamusia mieliby urodzinki w tym samym dniu:cool2::cool2::cool2:
 
Dzisiaj czuje sie jak za przeproszeniem....kupa....
Nic nie spalam...co zasnelam to budzil mnie bol w biodrach...co sie przekrecilam to od nowa....masakra....i jeszcze to cholerne cierpniecie rak...cierpna mi tak,ze az zaczynaja tak dziwnie piec....nie mam juz sily na nic....:sorry:
 
Jestem po poprawinach, weslu i się nie wyspałam... Mój mąż dał mi do wiwatu i zrobił awanturę po pijaku. Nie spałam całą noc i walczyłam ze skurczami. Dzisiaj wyglądam jak cień człowieka z podkrążonymi i napuchniętymi oczami... Bosko... Prawie jak zombie...
 
ja mysle ze terminy beda prawdopodobne te co wyszly nam na usg okolo 12tc pozniej wiadomo kazde dziecko inaczej sie rozwija a w tym czasie wszytskie chyba sa podobnej budowy jak na swoj wiek bo wtedy tez mierzy sie ta cos tam karkowa... :-p u mnie od dzis rowno pełne 4 tyg :eek: i strach mnie juz powoli oblatuje :(
 
A ja jak NIGDY przespałam dziś 10godz :shocked2:
Oczywiście z przerwami na siku i picie co 1,5godz ale jednak...
O drętwieniu nawet nie wspominam bo juz nawet do tego przywykłam.

Natalunia
Współczuję bardzo, rozumiem bo wiem co to znaczy... Może nie robi mi awantury po pijaku ale włącza mu się "małpi rozum" - wszyscy sie z niego śmieją, mi jest wstyd :zawstydzona/y:, a on niczego na drugi dzień nie pamieta.
A jak mu wspominam w trakcie imprezy żeby zwolnił (o co wcześniej prosił!!!) To i tak już nie dociera... i bądź tu mądra...:confused2:
 
ja mysle ze terminy beda prawdopodobne te co wyszly nam na usg okolo 12tc pozniej wiadomo kazde dziecko inaczej sie rozwija a w tym czasie wszytskie chyba sa podobnej budowy jak na swoj wiek bo wtedy tez mierzy sie ta cos tam karkowa... :-p u mnie od dzis rowno pełne 4 tyg :eek: i strach mnie juz powoli oblatuje :(
No tak - blisko, blisko, coraz bliżej.. :tak: Ja też sobie 2dni temu uświadomiłam że już tylko 6 tyg zostało! :shocked2:
Suwaczek mam wg terminu usg który wyszedł tak samo 3razy, ale po ostatnim badaniu niektóe wskażniki pokazywały kolejny tydzień do przodu tzn termin na 30.10 zamiast 07.11 a wg OM to miał być 15.11 :-)
 
Ja tez jak NIGDY wyspalam sie prawie cala noc. Z jedna pobudka na siusiu o 6:45 ale pozniej znowu szybko zasnelam ;-)

Zapowiadala sie mila niedziela z mezem, makijaz juz gotowy, ubrana tez... a moj maz... siedzi przed telewizorem... gały wbite w ekran a na pytanie czy idziemy gdzies na miasto albo w jakies ciekawe miejsce stwierdzil zebym robila co chce :/ ale wiem ze wcale mu sie nie chce.... tylko po co kazal mi z lozka wstawac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jakbym wiedziala ze nigdzie nie idziemy to bym pospala pewnie do teraz albo i dluzej :wściekła/y:


Natalunia wspolczuje, moj maz tez ma takie jazdy po alkoholu :crazy: moze nie awantury ale zachowuje sie jak najwiekszy bydlak jakiego znam, popisuje sie i nic go nie obchodzi.... na drugi dzien oczywiscie nic nie pamieta i przeprasza :crazy:
 
reklama
czesc tak sobie wpadlam na chwile ale macie ladne brzuszki na tych zdjeciach z profilu!!!
mi sie marzy urodzic okolo 38 tygodnia ale to nigdy nic nie wiadomo:-D na pewno porod zacznie sie kiedy nasze malenstwa beda gotowe;-):tak:
 
Do góry