reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Mamulica mi jest ciągle gorąco odkąd w ciąży jestem. Ja chodzę i okna wszystkie otwieram, a mój M chodzi za mną i zamyka :-) Jemu zimno:szok:

Właśnie wybieram się dol lekarza. Zobaczymy czego dziś się dowiemy :-)

Miłego dzionka!!
 
Mi też gorąco wiecznie!
Raz poszłam do teściów w spodenkach sportowych (takich krótkich), to szwagier pytał, dlaczego przyszłam w majtkach:-D

Poranek słoneczny:-)
Ale muszę studia sobie najpierw pozałatwiać, a dopiero potem odetchnąć na 2 roku (byle do pierwszej sesji hehehe)
 
kobietki... macie też takie bóle jak na @? Wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, wzięłam no-spę i przestał tylko na chwilę. Położyłam się spać i w nocy znowu czułam ból.... Do tego stopnia go odczuwałam, że musiała wstać po leki, wzięłam luteinę, scopolan. Dzisiaj od rana znowu :-( A oszczędzam się, leżę, nawet przestałam na siłę szukać zajęcia w domu...
 
kobietki... macie też takie bóle jak na @? Wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, wzięłam no-spę i przestał tylko na chwilę. Położyłam się spać i w nocy znowu czułam ból.... Do tego stopnia go odczuwałam, że musiała wstać po leki, wzięłam luteinę, scopolan. Dzisiaj od rana znowu :-( A oszczędzam się, leżę, nawet przestałam na siłę szukać zajęcia w domu...
Natalunia, ja już pisałam właśnie że odczuwam nie tyle bóle, co "ciągnięcie" takie, rwanie w okolicy jajników - i to wiem że groźne nie jest i wiąże się z naciąganiem wiązadeł trzymających macicę w jamie brzusznej... Ale to nie boli aż tak bardzo i nie jest takie dokuczliwe...
A twardnieje Ci brzucho? Jeśli twardnieje, to lepiej jedź sprawdź do lekarza co się dzieje, bo na tym etapie już wszystko możliwe...
 
Nawet w nocy przy otwartym oknie jest mi gorąco ( a dzisiaj było okolo 5 stopni w nocy). Ciągle mogę chodzić w sukienkach albo w krótkim rękawku tak mi gorąco...

Luuuzna dasz radę :tak: obyś miała z kim zaufanym zostawić maleństwo. U mnie już ostatni rok, więc mam bardzo mało zajęć, bo tylko 3 zajęcia we środy, jedne w czwartki i 2 w piątki. Także rozkład akurat pod karmienie piersią ;-) Z czego pewnie na nudne wykłady nie będę chodzić.

A jak tam Madziek po poprawkach i rocznicy?
 
Hej, Mi też brakuje powietrza, to chyba jakaś ciążowa przypadłość;-)
I jeszcze przeziębienie mnie bierze chyba, mam katar i gardło mnie boli- muszę pojechać do mamy po miodek do herbatki, kupić cytrynkę i jakieś wapno do picia, może przejdzie. Albo może to jakaś jesienna alergia, bo ja raczej choruję jak kolejny sezon się zaczyna. Ciekawe czy nasze dzieci podczas takiego przeziębienia łapią przeciwciała, czy one też w jakimś tam stopniu gorzej się razem z nami czują???
 
Witam serdecznie w ten rześki poranek!!! Czy Wam też non stop GORĄCOOOO!!!!??? Ja mam pootwierane na oścież wszystkie okna, a i tak nie jest to stan idealnej rześkości:dry::-D!

ja to siedze i u mnie okna otwarte wiatrak chodzi caly czas i jakos narazie daje rade hehe

Mamulica mi jest ciągle gorąco odkąd w ciąży jestem. Ja chodzę i okna wszystkie otwieram, a mój M chodzi za mną i zamyka :-) Jemu zimno:szok:

hehe mojemu tez zimno i krzyczy a ja czuje jak sie topie :) a do tego zimne picie tylko i jakos dajemy rade;)
 
Nawet w nocy przy otwartym oknie jest mi gorąco ( a dzisiaj było okolo 5 stopni w nocy). Ciągle mogę chodzić w sukienkach albo w krótkim rękawku tak mi gorąco...

Luuuzna dasz radę :tak: obyś miała z kim zaufanym zostawić maleństwo. U mnie już ostatni rok, więc mam bardzo mało zajęć, bo tylko 3 zajęcia we środy, jedne w czwartki i 2 w piątki. Także rozkład akurat pod karmienie piersią ;-) Z czego pewnie na nudne wykłady nie będę chodzić.

A jak tam Madziek po poprawkach i rocznicy?

Wyniku jeszcze nie mam:-( i najgorsze jest to czekanie. Było full ludzi na poprawce, pisaliśmy na 2 grupy w auli, pilnowali bardzo, nawet dwie babeczki wyprosili z egzaminu, bałam się obrócić, siedziałam w 1 rzędzie, rozwiązałam 3 zadania z 4, czy są na 100% dobrze to nie wiem, ale mam doła jak pomyślę, że mogłabym tego nie zaliczyć i musiałabym zapłacić 300 zł za warunek- bo za 300 zł to już mam zakupy jakieś dla małego.
Dzięki za zainteresowanie:tak:
 
reklama
kobietki... macie też takie bóle jak na @? Wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie brzuch, wzięłam no-spę i przestał tylko na chwilę. Położyłam się spać i w nocy znowu czułam ból.... Do tego stopnia go odczuwałam, że musiała wstać po leki, wzięłam luteinę, scopolan. Dzisiaj od rana znowu :-( A oszczędzam się, leżę, nawet przestałam na siłę szukać zajęcia w domu...
Jak tabletki nie pomagaja to idz do lekarza, bo takie bole to moga byc skurcze:tak:, ja tak mialam wlasnie. A przy pierwszym porodzie to cale bole i skorcze na poczatku to mialam takie wlasnie miesiaczkowe.
 
Do góry