reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Czesc mamuski:)
Widze ze dzisiaj sie zalicie na chamstwo, bezczelnosc i dwulicowosc znajomych:) hehe, ja generalnie sie w Polsce bardziej przejmowalam, tutaj bedac puscilam na luz i generalnie mam do wszystkiego wiekszy dystans i potrafie szybciej olac sprawe:)
Co do zachowania Polakow, to uwazam ze sa bardziej chamscy niz tutejsi i to widac wszedzie, w sklepie, autobusie, na ulicy. Polacy maja specyficzny spobob bycia, dlatego sie wszedzie tak latwo rozpoznajemy. Ja tez mialam sytuacje ze mi polki nie ustapily miejsca w autobusie, a jak na mnie spod byka patrzyly, chyba zazdroscily mi tego brzuszka:) A Szkoci z reguly ustepuja miejsca i jakos potrafia patrzec dyskretniej. Moze dlatego, ze tu nikt sie nikim nie interesuje, nie ma takiej pogoni za pieniadzem jak w Polsce i lanserki. Nikt nikomu w okna nie zaglada, dlatego pomimo ze dla Szkotow najwazniejsze to sie najesc, napic i dobrze zabawic, to wole ich kulture niz nasza.

Ja sie dzis nie za dobrze czulam, w pracy mnie taki scisk w brzuchu zlapal, a jak dojechalam do domu to dostalam rozwolnienia, ze od razu zmiekl. Tylko mala cos sie wyploszyla i przestala kopac na 3 godziny:( No ale przespalam sie, obejrzalam wlasnie filmik i teraz sie prezy i prezy, wiec wiem ze wszystko u niej okej. Zaraz zmykam pod prysznic, jeszcze jutro i kolejny weekend, a potem 2 tyg. i w koncu wolne:)
W pracy mamy teraz tylko kupe nerwow, kupa zmian nas czeka, nikt nic nie wie i kraza ploty, cale szczescie ja juz odchodze i mam wszystko w nosie:)

Pozdrawiam was, sprobuje pozniej wkleic jakos zdjecie mojej kruszynki, bo jeszcze wam sie zadnym nie chwalilam. W weekend obiecuje tez w koncu strzelic sobie fotke brzuszka, bo tez ciagle jakos nie ma na to czasu.
Buziole.
 
reklama
Kam idz lepiej sprawdz ten Twoj nos z lekarzem... ja wiem ze krwawienia sa normalne z nosa w czasie ciazy ale u ciebie to juz chyba przesada... no i te wymioty :-:)-(
tak wiem ja za każdym razem mówię że mnie boli nos i zatoki i że non stop mi krew leci.... a przy zmianach pogody to już leci mocniej...
i o wymiotach też mówię cały czas... ale lekarze mówią że to norma....:dry:
i polscy lekarze i ci tutaj........
 
tak wiem ja za każdym razem mówię że mnie boli nos i zatoki i że non stop mi krew leci.... a przy zmianach pogody to już leci mocniej...
i o wymiotach też mówię cały czas... ale lekarze mówią że to norma....:dry:
i polscy lekarze i ci tutaj........

jak mowia i polacy i irole to musi tak byc :-) wiec sie nie martwmy w takim razie. widocznie taka juz twoja natura
 
jak mowia i polacy i irole to musi tak byc :-) wiec sie nie martwmy w takim razie. widocznie taka juz twoja natura
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
normalnie "taka już Twoja natura" lekarzom właśnie łatwo tak powiedzieć:sorry2::sorry2::sorry2:
ja bym chciała żeby na tą naturę stworzyli coś czym mogłabym sobie ulżyć.... ehhhhhh
a nie męczyć się 9 miesięcy i leku na to nie ma bo jedna z niewielu tak ma.... :dry:
 
co prawda to prawda polak ma w sobie cos ze zazdrosci jak ktos ma lepiej ale co zrobisz dobrze ze sa jeszcze normalni ludzie... ;]

a pozatym to dopadla mnie bezsennosc polozylam sie spac ale przewracalam sie z godzinke i wpadlam do was oczka zmeczyc hehe :) moze latwiej bedzie usnac :)
 
co prawda to prawda polak ma w sobie cos ze zazdrosci jak ktos ma lepiej ale co zrobisz dobrze ze sa jeszcze normalni ludzie... ;]

a pozatym to dopadla mnie bezsennosc polozylam sie spac ale przewracalam sie z godzinke i wpadlam do was oczka zmeczyc hehe :) moze latwiej bedzie usnac :)
prznajmniej nie będę sama w nocy i da się z kimś poplotkować... hahah :-p
 
Dziewczyny mam pytanie do Was??
Czy macie napady swędzenia szczególnie stóp i rąk??ja dziś nie mogłam w ogóle spać.Drapałąm się jak jakas trędowata:sorry2:przeleciałam fora internetowe i co się okazało , że może być to cholestaza.W środę lecę do lekarza bo się wystraszyłam na maksa.Podobno dzidzi uciska na wątrobę i stąd swędzenie.Już nie wiem co mam myśleć....


Dziewczynki, wiecie może co się dzieje z Cleo1981??? Przeczytałam jej post i zmartwiło mnie, że nie odzywa się od tego dnia... Mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku :-)
 
reklama
Dziewczynki, wiecie może co się dzieje z Cleo1981??? Przeczytałam jej post i zmartwiło mnie, że nie odzywa się od tego dnia... Mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku :-)

zdaje się, że później Klaudzia pisała, że Cleo wróci do nas w poniedziałek, bo robi badania, żeby wykluczyć tę cholestazę?

Mi cukry zaczęły chyba szaleć :-( czeka mnie teraz czas zwiększania dawek insuliny.. taki łądny poranek, a wystaczyło zbadać poranny cukier i cały dobry humor wziął w łeb :-(
 
Do góry