reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

cześć dziewczyny
ostatnio wymiękam i padam wieczorami nie mam siły na włączenie kompa
ale codziennie wstajemy o 7 żeby małą wyprawić do przedszkola więc dzień ma długi
dzisiaj musze małą spakować wyjeźdża z mężem na 4 dni na kaszuby więc zostaję sama .. no nie sama z dzidzią w brzusiu:sorry2:
ale szkoda mi bo taka ładna pogoda też chciałabym zabrać się z Nimi

jak będę się dobrze czuła to zabiorę ksiażkę i posiedzę na ławce na malcie nad naszym poznańskim małym jeziorkiem
tak wygladają moje plany wekendowe
 
reklama
ja miałam kiepską nockę bolał mnie cały brzuch i też szalałam z luteiną scopolanem
do tego złapały mnie duszności
teraz padnięta leżę w łóżku
za 5 dni kładę się do szpitala muszę jakoś wytrzymać
tylko mam wrażenie że jakoś coraz gorzej z tym moim samopoczuciem

na szczęście nic mi nie drętwieje ale moja koleżanka strasznie miała ciągle problem z rękoma i też biedna męczyła się nocami i dniami
i nawet przestała prowadzić samochód

po 2 tygodniach od porodu przeszło jej całkowicie
 
Madziek - trzymam kciuki, żeby sie obeszlo bez żadnych warunkow itd. I reszcie dziewczyn tez zycze powodzenia na uczelni.
A na weekend nie mam planow. Moze z mężem sie wybiore jutro do firmy (80km od ZG) i do niemiec na jakies zakupy sie przejde. Tylko znowu bede musiała wstac po 6, a ostatnio nie śpie za dobrze.
 
Dzien Dobry dziewczynki....

Ja dzis w zlym humorze, jakies doły mnie łapia... w nocy nie moglam spac tak strasznie nie wygodnie mi bylo... do tego ciagle mecza mnie koszmary.... zawsze jestem w ciazy i cos sie zlego dzieje, a to pozar, a to tornado, a to ktos do mnie strzela... a ja tylko prosze zeby mi dzidziusia nie odbierali... paranoja normalnie.... Wy tez tak macie????
Moze to przez to ze za bardzo sie boje ze maluszkowi cos sie moze teraz stac i nawet przed glupia osa uciekam ile sil w nogach :zawstydzona/y::-(
 
Dzien Dobry dziewczynki....

Ja dzis w zlym humorze, jakies doły mnie łapia... w nocy nie moglam spac tak strasznie nie wygodnie mi bylo... do tego ciagle mecza mnie koszmary.... zawsze jestem w ciazy i cos sie zlego dzieje, a to pozar, a to tornado, a to ktos do mnie strzela... a ja tylko prosze zeby mi dzidziusia nie odbierali... paranoja normalnie.... Wy tez tak macie????
Moze to przez to ze za bardzo sie boje ze maluszkowi cos sie moze teraz stac i nawet przed glupia osa uciekam ile sil w nogach :zawstydzona/y::-(

ja też mam takie myśli wczoraj nawet bałam się położyć Zuzkę spać bo coś może jej się stać :sorry2:cały czas myślę że może z czegoś spać cos połkąć itd normalnie jakas fobia póki co lęki dotyczą tylko starszej córy aż boje się pomyslec jak urodzi się kolejna
 
Ja tez pisalam z Cleo i wiem tyle co Dziubasek.... wyniki wyszly jej nie najgorsze ale nadal ma anemie ale nie musi isc na oddzial. Ogolnie humorek jej dopisywal z tego co wyczytalam z smskow, wiec nie ma sie co martwic. Bedzie z nami w poniedzialek :-)

jak dobrze miec kontakt z wami... przynajmniej jak cos sie dzieje to szybciutko mozemy sie porozumiec;-)


A ja ide sie polozyc... glowa mi peka...:-( brzunio mnie cos pobolewa... troszku jak na okres ale nie bardzo mocno... i chyba łapię doła :-:)-:)-( tylko dlaczego???? mam nadzieje ze takie juz sa uroki 3 trymestru... i wszystko sie rozweseli niedlugo ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :) Ja dziś troszke lepiej się czuję tylko głowa mnie pobolewa, ale nie jest tragicznie. W nocy się często budziłam, bo miałam wyprawy do łazienki.

Kobietki ponawiam swoje pytanie z innego wątku: ja dopiero teraz zaczynam kupować wyprawkę dla synusia i tak się zastanawiam po ile kupujecie body, pajacyków, body itp. na ten najmniejszy rozmiar?
 
Zapowiadał się piękny dzionek, aż tu moja mama poinformowała mnie, że jej znajoma lekarka urodziła w zeszłym tyg. dziecię w poznańskim szpitalu... na korytarzu :sad::sad::sad: W szkole rodz. pytałam położną czy jak zacznę rodzić to mogę zadzwonić po karetkę, powiedziała, że tak. Kurde, wolę w karetce niż na korytarzu :sad::sad::sad:
 
reklama
Ja też mam pobolewania takie, takie kłujące pobolewania gdzieś po bokach.
Ale co to jest to ja za cholerę nie wiem.
Mimo to nie martwię się tzn staram się nie martwić, bo przecież byłam wczoraj w szpitalu, mialam ktg i żadnych skurczy nie wykazywało.
 
Do góry