reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a ja mam dziś chyba najgorszy dzień w całej tej ciąży :-( poparzyłam rękę tłuszczem przy smażeniu kotletów :-( boli jak jasna cholera, mimo, że od razu pod zimną wodę włożyłam!
poza tym cholernie boli mnie tuż pod piersiami :-( nie mogę znaleźć sobie pozycji :-( ani stać, ani siedzieć, ani nawet leżeć :-(jakby mała mi jakieś narządy uciskała ! oj cięzki mam dziś dzień! mega leń mnie ogarnął! z łóżka wstałam o 13.00 :szok: bo musiałam iść na pocztę i po chleb ;-)obiadu robić mi się nie chciało! zmusiłam się tylko i wyłącznie ze względu na to, że mąż po całym dniu pracy lubi sobie zjeść coś ciepłego! teraz gary stoją w zlewie, ale ja już ich zmywać nie zamierzam :no:
ja wiedziałam, że 3 trymestr będzie ciężki, ale nie sądziłam, że tak! i obawiam się, że będzie coraz gorzej :-( całe szczęscie, że to już bliżej niż dalej :-)
 
reklama
taaa wiem o czym mowisz. Ja napierwszej wizycie u poloznej zostalam zapytana czy nie potrzebuje pomocy jako nastoletnia mama (miala przygotowany stos ulotek ksiazeczek itp dla mlodych matek), gdy powiedzialam ze dzidzia byla w 100% planowana zrobila wielkie oczy :szok: Jak wyszlam za maz od razu inaczej zaczeli sie do mnie odzywac... choc polozna mam wsumie bardzo tolerancyjna ale co sie dziwic jak tu dziewczyny rodza majac nawet 14 lat i jest to normalne :dry:

Miran biedactwo, ciagle cos Cie musi spotykac.... ale juz niedlugo i napewno wszystko sie ulozy!!!!


a ja wlasnie wrocilam z Manchesteru, bylam wyrabiac paszport na nowe nazwisko i powiem wam ze polski konsulat to poprostu jedna wielkaaaa masakra!!!! a ludzie bezczelni... 2,5 godziny stalam w kolejce z wnioskiem o paszport!!! oczywiscie nikt nie przepuscil, a widzieli ze juz nie wyrabiam stojac tyle... :-( przykro sie patrzy na takie rzeczy bo sama przepuscilam mame z placzacym kilkutygodniowym dzidziusiem, niestety nie wszyscy zostali dobrze wychowani
Klaudia to jest wlasnie polska rzeczywistosc:wściekła/y::wściekła/y: udawac ze sie nic nie widzi:crazy::crazy::crazy:
 
klaudziu współczuję... nie wątpię że nie dawałaś rady....:baffled:
ale wiesz angolom to się nigdynigdzie nie śpieszy.... no i oni myślą że każdy wytrzuyma...:dry:
zresztą sama wiesz na jakim poziomie jest ich kultura.....


a kiedy będziiesz miała paszport???
 
Klaudia niestety ludzie są okropni! chamscy i bezczelni! ja się ostatnio z babą w tesco wykłóciłam do kasy pierszeństwa. znaczy nie ja,tylko moja mama. mogłaś chociaż sobie usiąść i zająć kolejkę!
eh jak to mawia Bożena Dykiel w jednym z moich ulubionyvh filmów "podłość ludzka nie zna granic" ;-)
 
Klaudia to jest wlasnie polska rzeczywistosc:wściekła/y::wściekła/y: udawac ze sie nic nie widzi:crazy::crazy::crazy:

klaudziu współczuję... nie wątpię że nie dawałaś rady....:baffled:
ale wiesz angolom to się nigdynigdzie nie śpieszy.... no i oni myślą że każdy wytrzuyma...:dry:
zresztą sama wiesz na jakim poziomie jest ich kultura.....


a kiedy będziiesz miała paszport???

Klaudia niestety ludzie są okropni! chamscy i bezczelni! ja się ostatnio z babą w tesco wykłóciłam do kasy pierszeństwa. znaczy nie ja,tylko moja mama. mogłaś chociaż sobie usiąść i zająć kolejkę!
eh jak to mawia Bożena Dykiel w jednym z moich ulubionyvh filmów "podłość ludzka nie zna granic" ;-)

Gosiu stracilam juz jakakolwiek nadzieje ze Polacy w Anglii maja choc odrobine dobrego wychowania... oczywiscie zdazaja sie przypadki ale bardzo zadko

Kam ze Angole to leniwce i na wszystko maja czas to swoja droga, ale ja bylam w Polskim konsulacie gdzie 99.9% ludzi to Polacy...

Gawit zeby bylo gdzie usiasc to bym usiadla ale jak 3 krzesla na krzyz i do tego na wszystkich porozwalane matki z dziecmi no to nie ma gdzie usiasc... zreszta przejscia nie bylo miedzy zedami a co dopiero znalezc wolne miejsce. stalam i opieralam sie o meza... przynajmniej on sluzyl mi za "podpórkę"
 
Kam ze Angole to leniwce i na wszystko maja czas to swoja droga, ale ja bylam w Polskim konsulacie gdzie 99.9% ludzi to Polacy...
ups... to niedoczytałam.....:sorry2::zawstydzona/y: chyba byłam jeszcze zaspana z lekka ;-)

no to więc... polacy za granicą są jescze bardziej chamscy niż w pl:wściekła/y:
i to własnie większość z nich... wrrrrr...
a najgorszze jest to że to właśnie tu gdzie polacy powinni się trzymać razem i sobie pomagać, bo jest nbas tak mało... to jeden drugiemu największe świnie podkłada....:angry: wstyd....!!!

Ja w sumie to kumpluję się tutaj w większości z osobami z moejgo miasta z pl...
bo tutaj również mieszkamy w jednym miasteczku:-D i znam ich od dzieciaka...
(tak jak mojego D) jesteśmy z jednego osiedla
 
Ostatnia edycja:
aż nieprawdopodobne, ze to jeszcze możliwe - być bardziej chamskim...

nieprawdopodobne, ale bardzooooo prawdziwe...

Ja juz mam dosc pomagania innym tutaj... bo pomagalam jak tylko moglam, a w zamian za to gdy tylko nie kiwnelam palcem tak jak chcieli zostalam.... polską ku**ą.... szmatą itp itd (bez zadnych powodow).. wiecej nikomu tu nigdy juz nie pomoge... a polakow "znajomych" mam garstke bo nawet znajomi z tego samego miasta z Polski ktorych znam od lat okazali sie byc niewdziecznymi cwaniakami... ktorych obchodzi tylko wlasna du** ale jak cos trzeba to pierwsze co to telefon do Klaudii :dry: bo ni ma kto zajsc za tlumacza do urzedu, czy zalatwic nowych mebli, mieszkania czy zadzwonic do agencji pracy...
 
nieprawdopodobne, ale bardzooooo prawdziwe...

Ja juz mam dosc pomagania innym tutaj... bo pomagalam jak tylko moglam, a w zamian za to gdy tylko nie kiwnelam palcem tak jak chcieli zostalam.... polską ku**ą.... szmatą itp itd (bez zadnych powodow).. wiecej nikomu tu nigdy juz nie pomoge... a polakow "znajomych" mam garstke bo nawet znajomi z tego samego miasta z Polski ktorych znam od lat okazali sie byc niewdziecznymi cwaniakami... ktorych obchodzi tylko wlasna du** ale jak cos trzeba to pierwsze co to telefon do Klaudii :dry: bo ni ma kto zajsc za tlumacza do urzedu, czy zalatwic nowych mebli, mieszkania czy zadzwonic do agencji pracy...

hahaha, skad to znam. moze tylko jeszcze k... nie zostalam - a raczej nic mi o tym nie wiadomo,ale tez mialam kilka takich osob, ktorym pomagalam przez 3 lata,a jak ja potrzebowalam pomocy to oni akurat nie mieli czasu i sie na mnie wypieli.:angry::wściekła/y:

teraz mam sprawdzonych przyjaciol, ktorym zawsze pomoge, ale wiem, ze oni tez mi pomoga :tak:
 
reklama
hahaha, skad to znam. moze tylko jeszcze k... nie zostalam - a raczej nic mi o tym nie wiadomo,ale tez mialam kilka takich osob, ktorym pomagalam przez 3 lata,a jak ja potrzebowalam pomocy to oni akurat nie mieli czasu i sie na mnie wypieli.:angry::wściekła/y:

teraz mam sprawdzonych przyjaciol, ktorym zawsze pomoge, ale wiem, ze oni tez mi pomoga :tak:

Banana ja polska ku**ą zostałam będąc juz w ciązy :dry::dry::dry: no ale wiesz to ze pojdziesz z mezem do polskiego klubu usiasc i pogadac to juz przestepstwo! hehe smiac mi sie z nich chce.. tyle ze ja zawsze mowie ze nie pomoge itd a jak przyjdzie co do czego to serce mi sie lamie i zas slucham sie jak pies i wykonuje wszystkie polecenia...
 
Do góry