reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Czy jak biore te leki na wstrzymanie to dodatkowo moge brac nospe? Dr mi mowila w szypitalu jak bylam sie pytac o liste rzeczy, ze do 10razy na dobe te skurcze sa ok. Ja ostatnio mialam mniej a rozwarcie sie robilo, wiec sama nie wiem. Wolalabym poratowac sie nospa...

Ja oprócz fenoterolu mam w "awaryjnych" sytuacjach tzn. skurcze częstsze niż zwykle (8-10razy na dobę) mam brac No-spe Forte. Nie wiem czy to zwykła czy jakaś inna :nerd: I niestety od wczoraj już też ją łykam (2x dziennie po pół tabletki)
 
reklama
Gratuluje dobrych wynikow.

Ja potwierdzam - moja przyjaciółka miala 2 cm rozwarcia w 30 tc. Kazali jej lezec bo moze urodzic lada moment, ona tylko troche sie oszczedzala, nawet na nią krzyczalam jak widzialam jak obiad pichci albo odkurza:szok:. W efekcie wywoływali jej poród bo juz byla po terminie:-D

U nas nadal nieciekawie:-( Arytmia nadal jest u maluszka:-( Juz mialam nadzieje ze sie jakos unormuje:no: No nic, czekamy i sie modlimy zeby wszystko sie dobrze skonczyło:tak:
 
Ewelia wszystko się unormuje, spokojnie, musi być dobrze!:tak:
dudziakowa kochana leż, leż i niech robią koło Ciebie, dzidzia ma termin na listopad to urodzi się w listopadzie:tak:
oliwka1976 witaj z powrotem:-)

A ja dziś miałam usg3D: mój synek waży 1929 g, jest długi na 46 cm:szok: lekarz sam był zaskoczony, bo spodziewał się 40 cm, mam parę fotek jego buźki, zmieniła się od ostatniego badania (tj. z lipca) teraz nosek ma bardziej zadarty, he..., jak ja:tak: będzie synek mamusi! To prawda z usg3D, ze w tak zaawansowanej ciąży nie widać tak dużo jak wcześniej, bo mały jest duży i ma mało miejsca, ale najważniejsze, że rozwija się prawidłowo.
 
a u mnie wlasnie byla znajoma i powiedziala ze jej tak jakas z rodziny dzisiaj urodzila miala byc córka a był SYN!!!! wiec pewnie w szoku lekkim jest hehehe :)
a ostatnio polozna powiedziala ze rodza sie sami chłopcy i chyba wojna bedzie :):sorry2:;-)
 
a u mnie wlasnie byla znajoma i powiedziala ze jej tak jakas z rodziny dzisiaj urodzila miala byc córka a był SYN!!!! wiec pewnie w szoku lekkim jest hehehe :)
a ostatnio polozna powiedziala ze rodza sie sami chłopcy i chyba wojna bedzie :):sorry2:;-)

U nas na szkole rodzenia położna powiedziała, ze na wiosnę były same dziewczynki praktycznie, a na jesień-zimę kogo nie zapyta to chłopaczek:-)

Natalunia super, ze zdążyłaś z pracą, wiedziałam, ze będzie o.k.:tak:
 
Gratuluje dobrych wynikow.

Ja potwierdzam - moja przyjaciółka miala 2 cm rozwarcia w 30 tc. Kazali jej lezec bo moze urodzic lada moment, ona tylko troche sie oszczedzala, nawet na nią krzyczalam jak widzialam jak obiad pichci albo odkurza:szok:. W efekcie wywoływali jej poród bo juz byla po terminie:-D

U nas nadal nieciekawie:-( Arytmia nadal jest u maluszka:-( Juz mialam nadzieje ze sie jakos unormuje:no: No nic, czekamy i sie modlimy zeby wszystko sie dobrze skonczyło:tak:
na pewno będzie dobrze! Musi byc! Trzeba w to wierzyć.
A co do rozwarcia to moja koleżanka jest teraz w 3 ciązy. Za każdym razem od 12-14 tc. skraca jej się i rozwiera szyjka. Zawsze w 21 tc. ma zakładany passer. Dwoje pierwszych dzieci przenosiła o 10 dni i były wywoływane, co do trzeciego to jeszcze trzeba poczekać, bo termin ma dopiero za miesiac ;-)
a u mnie wlasnie byla znajoma i powiedziala ze jej tak jakas z rodziny dzisiaj urodzila miala byc córka a był SYN!!!! wiec pewnie w szoku lekkim jest hehehe :)
a ostatnio polozna powiedziala ze rodza sie sami chłopcy i chyba wojna bedzie :):sorry2:;-)
u mnie w pracy co roku rodzi się 5-8 dzieci w tym na 4 ostatnie lata urodziły się tylko 2 dziewczynki (czyli 2 panienki na około 20 chłopców)
 
a u mnie wlasnie byla znajoma i powiedziala ze jej tak jakas z rodziny dzisiaj urodzila miala byc córka a był SYN!!!! wiec pewnie w szoku lekkim jest hehehe :)
a ostatnio polozna powiedziala ze rodza sie sami chłopcy i chyba wojna bedzie :):sorry2:;-)
nawet nie chce slyszec takich rzeczy:wściekła/y: ja ostatnie usg mialam w 20 tygodniu kto wie czy naszej olivii do tej pory nic nie wyroslo miedzy nogami:baffled: poza tym wiekszosc rzeczy mam w odcieniach rozu:sorry2:ech mam nadzieje ze jednak corka bedzie...
 
reklama
Ja biorę 6 x dziennie po 1 tabletce fenoterolu i jak mam silne i częste twardnienie brzucha to no spe mam brać dodatkowo ( w szpitalu tez mi dawali + fenoterol oczywiście). Przyznam szczerze, że zamiast brać dodatkowych tabletek to wolę się położyć i czekam aż wszystko ustanie i zazwyczaj przechodzi. A z tym forsowaniem się to dziewczyny uważajcie! Nie ma sensu za bardzo teraz się narażać.

Ja mam dziś ciężki dzień:-( Od rana chodze i płaczę. Jak nigdy!!! Nie dość, że nie moge się doprosić ani lekarza ani ZUSu o duplikat zwolnienia to jeszcze chyba z tych nerwów brzuch szaleje mi dziś okropnie :-( Twardy jak kamień i nic nie pomaga. Boli mnie głowa i mam okropnie zdrętwiałe te dłonie. Nic nie moge już w prawej utrzymać :-( A do tego jeszcze mąż dostał propozycje szkolenia 6- miesięcznego w USA i to od grudnia tego roku!!!!!!!!!!! I co mam mu powiedzieć żeby wszystko zaprzepaścił i nie jechał bo ja nie chcę sama z dzieckiem zostać??:crazy: Buuuuuu, niech się ten poniedziałek już skończy!!!
 
Do góry