reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Witacjie dziewczynki:)

Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym....:wściekła/y: Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....
Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy.....Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia...:szok:I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic....:szok:A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....

ide sie polzyc buzka
moja droga spokojnie.
u mnei na zajęcia do szkoły rodzenia chodziła dziewczyna, która miała termin na 15 wrzesnia (czyli jutro)... i 4 tygodnie z rzędu chodziła z rozwarciem 2 cm... lekarka co poniedziałek jej mówiła, że to już już za chwilkę.
a póki co dziewczyna jeszcze nie urodziła- przynajmniej nie napisała nic jeszcze. wczoraj czuła się wyśmienicie :happy:
 
Tak w ogóle to co z Burą się dzieje?

pytalam ostatnio wlasnie, ale nikt nic nie pisal... :-( mam nadzieje ze wszystko wporzadku u niej... nie ma ktos do niej numeru tel. zeby smska napisac?????

sama się właśnie zastanawiam... mam nadzieje, że jeszcze się nie rozpakowała!!!

No też już od kilku dni mnie to dręczy

Tez o niej myslalam:tak:
Ostatnio pisala w czwartek na watku o badaniach i usg.
Nie pozostaje nam nic innego, jak czekac az sie odezwie...
 
reklama
Napisalam do niej na priv, moze sie odezwie ;-) miejmy nadzieje ;-)


A czy ktoras z Was ma kontakt z Milencia???? Pisalam do niej na priv tez ale sie nie odzywa? Wiem ze miala problemy w ciazy, mam nadzieje ze wszystko ok u niej.
 
Do góry