reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

eh patrze ze nie jestem sama mnie to sen osttanio tez nie sluzy :( ciagle sie budze sikac juz dosc mam :( chyba naprawde brzuch mi obnizyl sie ze tak latam czesto pozatym czy tez tak macie bo mnie to suszy strasznie i nie wiem czym gasic pragnienie!! bo nic mi nie pomaga nawte cole wczoraj kupilam i nic :( nie wiem normalnie.... a jak wypije bez umiaru napoju czy cos zaraz zgaga mnie lapie.... szok
a dzisiaj (ale to chyba przez pogode jakos ponuro sie zrobilo albo padal deszcz albo zaraz bedzie padac) obudzilam sie w nocy z bolem głowy :( i do tej pory mnie meczy ... o jejkus ta ciaza traci swe uroki :baffled:

też tak mam że mnie suszy.... ale ja miałam tak zawsze może z miesięczną przerwą:tak: piję zawsz colę na noc albo lifta jakbłkowo brzoskwiniowego:sorry2:
ostatecznie zimną czekoladę na gorąco z wieczora:-p
no a siku chodze raz tylko w nocy i nawet nie zerkam na zegarek o której bo chyba bym ponownie nie zasnęła....

a co do bólu głowy pomyśl sobie że mnie boli co 2 dni....:dry: bo u nas tak często zmienia się pogoda... że masakra...
no i zgaga to samo....
na dodatek wczoraj jak szłam wieczorem siku to D musiał wstać... powoli mnie podnieść i prowadzić jak starą zgarbioną staruszkę bo ta rwa mi nie daje spokoju:wściekła/y:


a wam martolinka i klaudzia życzęszybkiego powrotu do zdrowia
 
reklama
o matko :szok: no to jak tak od 4 nie śpisz... Lepiej odpoczywaj, bo później nie będzie kiedy ;-)

Ja od 7 piszę pracę.... Mam nadzieję, że zdążę do poniedziałku...
usnęłam o 6 i spałam do 9 więc nadrobiłam. Współczuje tego pisania ale przynajmniej się za to wzięłaś , bo mi najtrudniej jest się zmobilizować. Przekładam tylko książki z miejsca na miejsce. A pasuje zacząć bo czeka mnie ochrzan od promotora że mnie od grudnia nie widział :((
trzymam kciuki :))
 
eh patrze ze nie jestem sama mnie to sen osttanio tez nie sluzy :( ciagle sie budze sikac juz dosc mam :( chyba naprawde brzuch mi obnizyl sie ze tak latam czesto pozatym czy tez tak macie bo mnie to suszy strasznie i nie wiem czym gasic pragnienie!! bo nic mi nie pomaga nawte cole wczoraj kupilam i nic :( nie wiem normalnie.... a jak wypije bez umiaru napoju czy cos zaraz zgaga mnie lapie.... szok
a dzisiaj (ale to chyba przez pogode jakos ponuro sie zrobilo albo padal deszcz albo zaraz bedzie padac) obudzilam sie w nocy z bolem głowy :( i do tej pory mnie meczy ... o jejkus ta ciaza traci swe uroki :baffled:
ja też ciągle mam pragnienie. Wczoraj wypiłam litr mleka a później musiałam jeszcze wode. A tu wtedy w nocy wstawać trzeba co 2-3 godziny. Masakra. Staram się nie pić za dużo ale wtedy czuje sahare w buzi dlatego jem dużo owoców.
 
ja też ciągle mam pragnienie. Wczoraj wypiłam litr mleka a później musiałam jeszcze wode. A tu wtedy w nocy wstawać trzeba co 2-3 godziny. Masakra. Staram się nie pić za dużo ale wtedy czuje sahare w buzi dlatego jem dużo owoców.

ja też mam duże pragnienie. W nocy szklanka przy łóżku obowiązkowo, z domu też bez wody w torebce nie wychodze. Ale mogę pić tylko wodę, bo mam tę cukrzycę... dobrze, że mamy w domu eden, to nie musimy wnosić tej całej wody na nasze trzecie piętro ;-) no, my jak my.. mąż nie musi :-)
 
:szok::szok::szok: O MATKO! hehe ale duza pociecha heheheh a wczesniej mowili jej ze corcia bedzie duza????
cała ciąże nastawiali ją na dziecko normalnych rozmiarów :D ona nakupowała pełno ciuszków w rozmiarze 56 , dopiero pod sam koniec ciąży na ostatnim usg wyszło, że malutka waży 4800 i że koleżanka może zapomnieć o porodzie sn, tak zadecydował jej lekarz :) a i tak mała urodziła się z większą wagą niż podało usg! dlatego chyba dobrze, że miła tą cesarkę :)
Dlatego ja boję się kupować ciuszki na rozmiar 56 :) wszystkie co mam na 56 to dostałam :D a sama kupuje większe :-) w razie jak Lenka będzie mała, to mama mi dokupi, jak braknie mi tych na 56, chociaż mam ich na serio sporo
 
reklama
Do góry