reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Słuchajcie jakie jaja:-D
Moja siostra pracuje z takim starszym Panem.Siedzi przed komputerem , on wchodzi do firmy a z dziurki od nosa wystaje sznurek:-DWięc się go pyta co się stało..A on że ma krostę w nosie i ją w ten sposób odkaża:-Di tak chodzi z tą herbatą w środku, nie widząc w tym nic dziwnego.A siostra prawie sika ze śmiechu:-D:-D
 
reklama
Słuchajcie jakie jaja:-D
Moja siostra pracuje z takim starszym Panem.Siedzi przed komputerem , on wchodzi do firmy a z dziurki od nosa wystaje sznurek:-DWięc się go pyta co się stało..A on że ma krostę w nosie i ją w ten sposób odkaża:-Di tak chodzi z tą herbatą w środku, nie widząc w tym nic dziwnego.A siostra prawie sika ze śmiechu:-D:-D

cały wymoczek herbaciany mu się zmieścił w dziurce? matko kochana:szok: jak zaczęłam czytać, to byłam pewna, że pewnie ma w nosie tampon, bo mu krew leciała, a tu herbata , hehehe
 
cały wymoczek herbaciany mu się zmieścił w dziurce? matko kochana:szok: jak zaczęłam czytać, to byłam pewna, że pewnie ma w nosie tampon, bo mu krew leciała, a tu herbata , hehehe
No całą herbatę wsadził.Ale to nie pierwsze jego wybryki.
Kiedyś miał pęcherz na nodze, zdjął skarpetę i nagle kątem oka sister patrzy a on na nodze do stopy ma przyklejoną tekturę, taką jak z pudełka.Widok niesamowity:-D:-Djak się zorientował że zobaczyła to szybko nałożył skarpete , buta i poszedł.Do dziś się zastanawiamy po co mu ta tektura była pod skarpetą.
 
Heka, właśnie piję sobie kakao mniaammm:tak: w radiu leci spakojna muzyczka, która spowodowała, że mnie na refleksje wzięło i to jakie ......... bożonarodzeniowe :-D ja to mam "pozjeżdżane" i tak sobie myślę, że to będą najpiękniejsze święta :tak:
ja też już zaczynam czuć klimat świiąt i nie mogę sie doczeac

A ja dziś w łóżku, ledwo żyję. gtłowa mnie boli, słabo mi, pot se ze mnie leje... to przez ten upał na pewno ale zaraz chyba de spac póki maly drzemie
 
mirian współczuję naprawdę.....
jak można być taką bezczelną i tak wygadywać ciężarnej....:angry:
sama na Twoim miejscu bym ją zjebała że nie dba o pacjentów i nawet przez tydzień nie można się do niej dostać ... co to za lekarz wogóle....??:wściekła/y:
i ona mówi że o siebie nie dbasz a sama jako lekarz zaniedbuje Ciebie i dziecko które jest pod jej opieką bo kto niby się zna na tym jak nie ona....
wrrrr ja już chyba bym do niej nie poszła:wściekła/y:
 
Ja wczoraj też miałam zajęcia w szkole rodzenia, ale z psychologiem nie z położną i jestem bardzo zadowolona, miła kobieta, trochę starsza ode mnie, może z 5 lat i atmosfera super i dużo ciekawostek nam opowiadała. M.in. to, żeby kupić małą lampkę, która daje żółto-pomarańczowe światło (delikatne) i w nocy jak wstajemy jej używać, bo dziecko łatwiej można uspokoić, bo to mu przypomina okres prenatalny. Jutro postaram się spisać i wkleić na forum jej rady.
bardzo intresujące. Ja mam niestety niebieską ale moze jakąś apaszkę powieszę...
 
hejka:)

jak sie meiwacie....:)???

ja sobie msysle ze za niedlugo to juz ebdzimey pisac o 1 skurczach i wogole ze zaczynamy rodzic...eheh.....a pozniej bedzimey sie dzidziami chwalic ihihih


buziaczki
 
No całą herbatę wsadził.Ale to nie pierwsze jego wybryki.
Kiedyś miał pęcherz na nodze, zdjął skarpetę i nagle kątem oka sister patrzy a on na nodze do stopy ma przyklejoną tekturę, taką jak z pudełka.Widok niesamowity:-D:-Djak się zorientował że zobaczyła to szybko nałożył skarpete , buta i poszedł.Do dziś się zastanawiamy po co mu ta tektura była pod skarpetą.
możże że jak mu pęcherz pęknie to woda wsiąknie w tekturę i skarpetki nie pobrudzi:-D:-D:-D:-D:-D
 
możże że jak mu pęcherz pęknie to woda wsiąknie w tekturę i skarpetki nie pobrudzi:-D:-D:-D:-D:-D
Chyba tak:-D
Przypomniała mi się jeszcze jedna historia jak opowiadała.Bo to co jakiś czas temu Panu coś strzeli do głowy.Pamiętcie taką reklamę pajaczka dla dzieci co się zakłada na plecy żeby chodzić prosto bo się garbią.Wiec ten Pan przyszedł z tym pajaczkiem do pracy i nie było by moze nic dziwnego w tym tylko ze miał go na ubraniu i na brzuchu:-D:-D:-Di tak chodził.
 
reklama
Do góry