reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ka M ja też się cieszę, że jesteś! jak wózeczek dojdzie to koniecznie pochwal się zdjęciami!

Klaudia Ty nie kuś tymi paznokciami, fryzurkami i masażami, bo ja mam szwagierkę w Luton, sama swego czasu tam mieszkałam i czasem zdarza nam się jeszcze tam lecieć na urlop i przede wszystkim zakupy ;-) teraz wybieram się na wiosnę/lato, więc na serio uważaj :-)

hehehe, do luton nie tak daleko :-) jakies 1,5h drogi, kiedys ta trase moj maz przebyl w 45 min (spoznieni na lot bylismy) ale jak pojedziesz spokojnie to w 2 godzinki napewnoo sie zmiescisz hehe :-)
 
reklama
banAna- duzo wody pij i tak to jest w ciazy, ze nigdy nie wiadomo co ci zaszkodzi....
klaudzia- wiem, ze mozna tez cocodamol ale trzeba to skonsultowac z lekarzem, moze wybierz sie do gp i niech ci przepisze zebys cos miala jak jest naprawde zle

dziekuje, ajjj zawsze wiesz co poradzic hehe, jak mi nie przejdzie to napewno sie wybiore

Ja jestem zła na siebie, skąd wy wiecie, że dziecko się przekręca?
Ja czuje jakieś tam ruchy, ale głównie na dole.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego tylko na dole skoro siedzi miednicowo....

Nie wiem dalej czy mam jakieś skurcze przepowiadające, bo nie wiem jakie to uczucie, nie wiem czy dziecko się przekręca czy poprostu rusza....

Nie badz zla na siebie, widocznie Twoja Malwinka sie nie przekreca tyle, tylko kopie Cie co chwilke :) moze gdyby byla glowka w dol inaczej bys odczuwala ruchy. A jak bedziesz miala te skurcze to napewno bedziesz o tym wiedziec, widocznie jeszcze ich nie masz ;-) Nie martw sie kochana, bylas u gin i wszystko jest wporzadku :-) nie ma sie co zadreczac



a mnie dziewczyny wzielo przeziebienie, katar, gardlo mnie troszku kuje no i oczy lzawia przez katar jak to zwykle u mnie bywa, czuje sie fatalnie :-(
cos czuje ze bede musiala sie przejsc do lekarza jak mi nie przejdzie, od razu mowie ze wszystkie cebolowe, czosnkowe leki wydale w sek, jezeli wogole przelkne wiec to nie wchodzi wogole w gre, bo nie raz probowalam.... :-(
 
Ka..m trochę mi to naświetliłaś, ale podkreślam słowo "trochę" :-D

Klaudzia masz rację, nie ma co się wkurzać-trudno przy drugim dziecku będę wiedziała co to skurcz :-)
Kuruj się kochana!!!!!
 
jak tam czytam Nas od kilku stron to widać że zaraz kończymy akcję ciąża;-)

ja leżę i dzisiaj
jakiś olew mnie złapał
jest pochmurno i brak słońca
pomijajać poranek kiedy byłam bardzo osłabiona to teraz samopoczucie dobre
nie wiem o co chodzi :sorry2:
ale może być:-D
 
hejka, no właśnie zauważyłam, że coraz bliżej w kolejce jesteśmy :tak: Jeżeli chodzi o wagę, to mi ostatnio nie podawała, a ja zapomniałam zapytać :-( ostatni pomiar mam z 24 tygodnia i wtedy Bobo ważyło +/- 861-1021 gram, na nastepnej wizycie musze dopytać.
 
reklama
Do góry