reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

tez mam dziure po kolczyku w pepku i nie wyglada to szczegolnie ladnie. pepek tez mi pewnie niedlugo wypchnie, wczesniej byl bardzo gleboko, teraz prawie na rowni ze skora, a ja nie chce takiego wystajacego :(
 
reklama
dzisiaj obudzilam sie okolo 1 w nocy i do rana juz nie bardzo moglam spac, raczej przysypialam na troche, wszystko mnie swedzi, drapie sie, jakbym pchly miala: ramiona, nogi, brzuch, dekold, plecy, glowa!!! czy ktos tez tak ma? ja juz nie moge z tym wytrzymac..
 
Klaudzia- z tego co wiem to wlasni rozmawiaja ale nie wyglada to ciekawie i nie wiem czy to w ogole ma sans...wyszlo na to, ze ona zawiadomila rodzine tylko z naszej strony i to mialo byc w ramach szantazu nie wiem tylko co chciala tym uzyskac.......zachowala sie jak rozpieszczony bachor i chyba sie przeliczyla bo nie wiem czy ten slub w ogole bedzie, a nawte jesli to co to bedzie za slub jak ona takich glupot nagadala przy okazji....szkoda gadac....

banAna- ja tez czesto mam swedziawki ale na glowie nie:eek:
 
A mnie wlasnie sennosc ogarnia bo chmurzy sie u nas. Dzis jak bylam na spacerku i zakupach to w aptece zmierzylam sobie cisnienie i mialam 102/68 a tetno 85. Czyli ok. Teraz czuje sie wykonczona bo przez ostatnie 40 minut "gimnastykowalam sie" z depilatorem aby wydepilowac cale nogi-ufff, ale akrobacje :)
 
Wiecie ja to mam wrażenie, że mi dziecko zamiast pipką wyjdzie pępkiem ;-) Tak bardzo mi naciska na pępek, że to aż boli, ulgę mam dopiero jak leżę. Wcześniej pępek mój był głęboką dziurą, a teraz ślimaczek mi się zrobił, prawie równy z brzuszkiem, też pewnie niebawem wyjdzie, albo całkiem się wyrówna i nie będę mieć wystającego guziczka. Rozstępó nie mam koło niego, ani w ogóle (odpukać) nigdzie ich nie mam.
Ale pępusie fajne macie :-)
 
dzisiaj obudzilam sie okolo 1 w nocy i do rana juz nie bardzo moglam spac, raczej przysypialam na troche, wszystko mnie swedzi, drapie sie, jakbym pchly miala: ramiona, nogi, brzuch, dekold, plecy, glowa!!! czy ktos tez tak ma? ja juz nie moge z tym wytrzymac..

może alergia? Ale swędzenie też może być objawem cholestazy.. najlepiej pilnie skontaktuj się z lekarzem!!!
 
dzisiaj obudzilam sie okolo 1 w nocy i do rana juz nie bardzo moglam spac, raczej przysypialam na troche, wszystko mnie swedzi, drapie sie, jakbym pchly miala: ramiona, nogi, brzuch, dekold, plecy, glowa!!! czy ktos tez tak ma? ja juz nie moge z tym wytrzymac..

zadzwon do polznej - swedzenie to jeden z pierwszych objawow stanu zatrucia ciazowego. Zrob badanie moczu i sprawdz czy nie ma tam bialka. Jesl puchniesz i masz wysokie cisnienie to olej polozna i idz prosto do szpitala...

Mam nadzieje ze to raczej zmiana hormonalna ktora nastepuje pomiedzy II a III trymestrem i "po prostu" cię swedzi ale lepiej dmuchac na zimne.
 
Ostatnia edycja:
Listopadówki z Wawki :-)a co tu też 1 fotkę wrzucę:-)
Od lewej dziubasek08,Malina1979,Cleo1981,zaklenta,AsiA_rem,IzaBK

jak się pomyliłam to piszcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja się witam i żegnam conajmniej na tydzień bo jade na wczasy do szpitala życzę duzo zdrowia i nie rozpakowywujcie się za szybko

Wracaj jak najszyciej....w 2 paku..oczywiscie...:)
Dudziakowa moja Zu też szaleje. Dzisiaj jak się przekręcała podczas śniadania, zrobiła mi z brzucha falę meksykańską i dupka przemieściła się z jednej strony na drugą ;-)...

Hehe:-D Moj Julasek tez daje poplaic szczegolnie rano.....

Ja dzis w juz lepszym humrku ladna pogoda cche sie chodzic na spacerki....
 
reklama
Do góry