reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

przestraszylam sie troche po waszych postach, tym bardziej, ze poczytalam jeszcze troche na necie i zadzwonilam do poloznej. polozna nie odbierala wiec zadzwonilam do szpitala na oddzial polozniczy i kazali mi przyjechac na badania krwi (do szpitala mam 5 min). zmierzyli cisnienie 121/75, temperature-37, posluchali bicia serca, (przy okazji dowiedzialam sie,ze dzidzia jest juz glowka w dol - wczesniej nie wiedzialam), zbadali mocz- ok i pobrali krew. musialam czekac ponad 2 h na wyniki, dostalam lozko i kolacje oraz gazety do czytania. wyniki przyszly ok, jutro jeszcze mam tam wrocic po wyniki zolci (bile acid), a na swedzenie kazali kupic tabletki piriton, z tego co pamietam to chyba na alergie, ale nie jestem pewna. swedzi mnie dalej, ale prztynajmniej jestem w domu i jestem spokojna :-) dzieki laski
no to trzeba przyznać, ze porządnie się Tobą zajęli :tak:
 
reklama
banAna- no to dobrze, ze wszystko ok...lepiej sie upewnic

ja to dopiero mialam mega emocjonujace dwa dni....najpierw narzeczona mojego brata odwolala wczoraj slub tydz przed a dzis wrocila po rozum do glowy....no i slub jednak sie odbedzie ale co nerwow napsola calej rodzinie....zwariowac mozna!
 
przestraszylam sie troche po waszych postach, tym bardziej, ze poczytalam jeszcze troche na necie i zadzwonilam do poloznej. polozna nie odbierala wiec zadzwonilam do szpitala na oddzial polozniczy i kazali mi przyjechac na badania krwi (do szpitala mam 5 min). zmierzyli cisnienie 121/75, temperature-37, posluchali bicia serca, (przy okazji dowiedzialam sie,ze dzidzia jest juz glowka w dol - wczesniej nie wiedzialam), zbadali mocz- ok i pobrali krew. musialam czekac ponad 2 h na wyniki, dostalam lozko i kolacje oraz gazety do czytania. wyniki przyszly ok, jutro jeszcze mam tam wrocic po wyniki zolci (bile acid), a na swedzenie kazali kupic tabletki piriton, z tego co pamietam to chyba na alergie, ale nie jestem pewna. swedzi mnie dalej, ale prztynajmniej jestem w domu i jestem spokojna :-) dzieki laski

:-D szybko zadziałałaś a i w szpitalu konkretnie :-) w Polsce pewnie by Cię potrzymali 3 dni, bo inaczej coś się w rozliczeniach z NFZ sypie :cool2: dobrze, że wszystko dobrze !
 
katrenki, to moze lepiej ja zawczasu pogonic????

troche sie napatrzylam w szpitalu na ciezarne lezace na oddziale, 36, 38 tydz, a moj brzuch chyba byl tam najwiekszy........ ciekawe jak bede wygladac za 10 tyg??
 
ja tam sie nie wtracam...moze ja nerwy zjadly przed slubem nie wiem

ty sie juz za bardzo nie przejmuj rozmiarem bebzonka;-) chociaz ja tez czuje, ze moj jest z dnia na dzien wiekszy a jeszcze 8 tyg...poprostu bedziemy sie turlac...bedzie szybciej:-D:-D:-D
 
Witam dziewuszki:)
Moj pepus tez byl bardzo wklesly, na ok. 2 cm, teraz jest wypukly lekko, ale mnie sie to podoba, bo to takie charakterystyczne, tylko dodaje uroku w ciazy:)
Po porodzie sie wklesnie przeciez:)
Rozstepow tez poki co nie mam, ale na pupie i udach pojawia sie coraz wiekszy cellulit, pewnie od tego tycia, jak juz odstawie mala od piersi to tylko basen, cwiczenia i zele ujedrniajace:)

U nas okej, wrocilam z pracy, mezulek czekal z obiadkiem bo mial dzis wolne, a teraz troszke musze podlubac i zdecydowac w koncu jakie lozeczko i jaka poscielke bym chciala. Chce ja przyslac z Polski razem z wozkiem ktory czeka juz od 2 tyg:) nie moge sie doczekac az dojedzie, hehe.

Buziaki dla was.
 
u mine tez rozstepow niet, tzn. nowych niet, bo stare owszem sa, ale jakby troche mniejsze od tego ciaglego masowania... za to cellulit! kupilam sobie taka okragla szczotke pod prysznic z wlosia i gumowymi wypustkami, antycelulitowa, wydaje mi sie, ze nieco pomaga
 
reklama
Oj jak dawno mnie nie było! W szoku jestem! Tyle mam zaległości.
Czasami podczytywałam ukradkiem w pracy, ale niestety nie mam czasu żeby coś napisać.
Już nie pamiętam, która z Was oferował jakieś książeczki w pdf. Bardzo o nie proszę. Mój adres e-mail ems166@wp.pl. Z góry bardzo dziękuję.

U nas wszystko w porządku. Mam nadzieję, że u Was też.

Pozdrawiam serdecznie:-)

ciesze sie ze znowu zagladlas. Jezeli chodzi o emaila to wprawdzie nie ja je rozsylalam ale przesle Ci zaraz bo z tego co wiem to niestety dziewczyna ktora rozsylala nie da rady bo cos sie jej z poczta popsulo czy cos... nie pamietam dokladnie (pamiec i koncentracja to nie moje mocne strony teraz) ;-)

Poszlo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry