reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
ale czy mozliwe zeby stopka sie az tak wyraznie odbila...przeciez tam mozna policzyc paluszki....wydaje mi sie az za wyrazne....

nie moje niesttey hehhe :) ale fajna pamiatka by byla ;) no mi sie wydaje ze chyba zbyt dokladnie choc sama nei wiem moze na koncu ciazy skóra jest tak naciagnieta i cieniutka ze mozliwe... poczekamy do jutra doswiadczone mamusie powiedza :)
 
Hej mamusie

Dziś moja koleżanka mi o 6 rano napisała że miała cc i urodziła w 35 tc.
Dlaczego to piszę? bo pojawiły się chyba kiedyś posty na temat wysokiego ciśnienia.Napiszę jak to wyglądało u niej.
Wczoraj rutynowa kontrola u gina który zmierzył ciśnienie i stwierdził że za wysokie, dał skierowanie do szpitala.Przyjechała wzieli na usg, pozniej ktg które wykazało nieregularne skurcze i spadek tetna dzidziusia.Mówiła że akcja błyskawiczna jak z filmu lekarz wpadł powiedział że rozwiązujemy przez cc i tylko zdążyła powiedzieć mamie przez tel i już na salę migiem.

Taka mnie myśl naszła że trzeba przyspieszyć tempo z zakupami i przygotowaniami bo nigdy nic nie wiadomo.

A podobno sama cesarka to nienajgorsza ale pozniej jest kosmos ( wymioty i ból straszny)...więc już mi wszystko jedno czy cc czy sn :-D

Lenka ma kolegę teraz czekam na nią :-)

Miłego dzionka:-)
 
widze że dziewczynki wczoraj miały gorszy dzień :))) ja też nie zliczam go o udanego. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej bo całą noc mi się śniło że jestem w szpitalu ::(( staram się leżeć chociaż lekarz powiedział żebym się nie przemęczała i nie musze leżeć ciągle, ale wolę przez ten tydzie ń się poświęcić to może ta szyjka nie będzie się więcej skracać :))
 
Trzymaj się mamulica, na pewno wszystko będzie dobrze!

Dziewczyny, moja Kropeczka ostatnio zaczęła się bardzo dziwnie ruszać. Tak trzepocze od czasu do czasu. Jakby jakbym jakiegoś uwięzionego ptaszka miała w brzuchu zamiast dzieciątka. Nie jest tak cały czas, ale kilka razy na dzień. Trochę się martwię czy aby na pewno wszystko w porządku:-( Czy któraś też tak ma?
 
Martolinka - Tobie również największe gratulacje!! Coś u mnie ciężko z koncentracją ostatnio :-(
Ja z natury raczej nieśmiała jestem, więc wydaje mi się, że podczas porodu przed krzyczeniem będę się powstrzymywać, ale... kto wie. Dowiem się za jakieś 11 tygodni i 3 dni :-) Na razie leżę i o tym nie myślę. To dziwne ale porodu jeszcze się nie boję. Chyba ten strach dopiero przede mną :-)
Miłego dzionka!
 
Trzymaj się mamulica, na pewno wszystko będzie dobrze!

Dziewczyny, moja Kropeczka ostatnio zaczęła się bardzo dziwnie ruszać. Tak trzepocze od czasu do czasu. Jakby jakbym jakiegoś uwięzionego ptaszka miała w brzuchu zamiast dzieciątka. Nie jest tak cały czas, ale kilka razy na dzień. Trochę się martwię czy aby na pewno wszystko w porządku:-( Czy któraś też tak ma?

My tak mamy codziennie od tygodnia moze dwoch - podobno to czkawka połączona z tym że dziecko chce zmienić pozycję (roumiem ze poto eby czkawke opanowac)
 
Trzymaj się mamulica, na pewno wszystko będzie dobrze!

Dziewczyny, moja Kropeczka ostatnio zaczęła się bardzo dziwnie ruszać. Tak trzepocze od czasu do czasu. Jakby jakbym jakiegoś uwięzionego ptaszka miała w brzuchu zamiast dzieciątka. Nie jest tak cały czas, ale kilka razy na dzień. Trochę się martwię czy aby na pewno wszystko w porządku:-( Czy któraś też tak ma?

Moj maly tez tak trzepocze hehe :) Nie martw sie wszystko jest ok napewno :-)
 
reklama
Stopka jest boska! :-) juz widzialam to zdjecie kilka razy. Mi sie wydaje ze to fotomontaz, no i wogole cos niziutko ta stopka.
Ja dzis czulam stopke mojego syna kilka razy, przecudowne uczucie ale nie ma tu mowy o tym zeby ja bylo widac na zewnatrz, wybrzuszenie bylo ale nie odcisk :-)
no ale nie powiem ze chcialabym ja zobaczyc hehe :-D
 
Do góry