reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a! zapomniałam napisać, że potwierdzę lub nie jeden z przesądów ciążowych: dziś polałam sobie nadgarstek po wewnętrznej stronie wrzątkiem :shocked2:, i teraz mam bordową plamę. Niechcący oczywiście polałam, nie żeby obalać przesąd ;-)
Zgodnie z przesądem dzidź powinien się urodzić z takim znamieniem.. dam znać za jakieś 9 tygodni :-)
 
reklama
ide to przespac chyba... jezeli uda mi sie zasnac.... Dobranoc dziewczynki...
Mam nadzieje ze jutro obudze sie z lepszym humorkiem i bardziej pozytywnym nastawieniem...
no ale juz z rana czeka mnie wizyta u najbardziej nieznosnej klientki jaka posiadam... wiec pewnie jej ucho podetnę zamiast wlosy jak mnie wkurzy...

Kolorowych :*
 
ja zauwazylam ze kiedys zgage mialam jak np cos zjadlam i mi sie pojawiala a teraz to np jest wsio ok a po godzinie zgaga sama przychodzi... jak narazie ratuje mnie mleko :) i przed snem nalewam se szklaneczke i delektuje sie smakiem mleka zeby powoli spłynał i zeby zneutralizowac kwas :) pomaga... ciekawe czy jak juz urodze bede tesknila za zgaga :D jak 9 miechów z nia dzien w dzien :):sorry:
 
myślicie ze to fotomontaż ? mozliwe jest ze tak dzidzia sie pcha na swiat ? maly-kopie-209-OBRAZKY.PL.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry