reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam serdecznie :)

pierwszy post, zobaczymy jak bedzie dalej ;)

mam na imię Magda, mam < jeszcze ;) > 21 lat. Od trzech lat mężatka, synka już mam jednego ;) ma 2,5 roku.
Drugi dzidziuś pojawić się ma 2 września na tym świecie, wiec to już 16 tydzień...
Co by tu jeszcze, pracuje w branży It, i tak to sobie leci ;)

postaram sie nastepnym razem napisaćcoś więcej :):):)

pozdrawiam wszystkie przyszle, obecne mamusie :)
 
reklama
No tak a ja tak sobie z wami piszę , a nigdy tak naprawdę nie napisałam za wiele o sobie ... Mieszkam w warszawie mam 25 lat ( no dobra rocznikiem 26)..pracuje w G. mokotów jako kierownik sklepu ..
Męża będę miała na składzie już 12go kwietnia... mieliśmy robić wesele za rok , ale z powodu dzidzi przyspieszamy , ja nie chciałam ale Jarek stwierdził, że jak to dzidzia a my bez ślubu.. i chyba tyle o mnie..
Czyli niby dziecko nie było teraz w planach, ale nie byłam smutna ani przez chwilę :))
Oprócz przyszłego męża w domu jeszcze sierściuch, ale o tym już pisałam..
 
No i przyszła kolej i na mnie...aż wstyd, ze tak późno...Mam na imie Olimpia, w grudniu skonczyłam 25 lat, w brzusiu jak wiadomo mały wyczekany urwis, ktory zgodnie z "wiekiem" ma przyjsc na świat ok 4 września. Mieszkam razem z narzeczonym Arturem w Anglii. Pracuje obecnie jak pomoc denystyczna no i to na tyle póki co. Pozdrawia i jeszcze raz witam ;-):-)
 
Olisska zauwazylam pare zbiegow okolicznosci w naszych zyciorysach :-D Moj mezus tez ma na imie Artur (piekne, czyz nie? :tak:), obecnie zamieszkujemy U.K i rowniez spodziewamy sie malenstwa 4 wrzesnia :-D:-D

Pozdrawiam cieplutko :tak:
 
Hejka :-) Ja również chcialam cię dopisac do wrześnióweczek :-)
Tylko teraz jaki termin... ja wyliczylam inny, położna inny i z usg również wyliczono inny ;-) hehe..
Stawiam na USG - 14 września 2008 :tak:
 
czesc dziewczyny bylam dzisiaj u lekarza i okazalo sie ze na lewym jajniku pojawil mi sie torbiel a jestem w 12 tygodniu ciazy, strasznie sie boje ze moze to zaszkodzic dziecku
 
reklama
Gogunia - napisz o tym w wątku wrześniowa mam u lekarza, tam piszemy na takie tematy, no a przede wszystkim do lekarza, on będzie wiedział najlepiej :))
 
Do góry