reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

anik- kurcze, jakie to wszystko skomplikowane:baffled: ale chyba nie ma co się spieszyć z tym powrotem do siebie... nie ma sensu, abyś co chwile sie stresowała i myślała, czy przypadkiem znów nie jest u tamtej czy cóś... teraz ty i maleństwo potrzebujecie spokoju... a czas pokażę, co z tego wyjdzie... aaa- rodzicom, to bym chyba powiedziała na urodziny... to byłby dla mamy prezent:tak::tak:
 
reklama
Tak generalnie to to co wam opowiedzialam to tylko "wierzcholek gory lodowej" hehehe
Jak tylko to wszystko mialo miejsce to stwierdzilam, ze przestaje sie smiac ze scenarzystow telenowel brazylijskich ;-) bo to co opisuja (choc nie ogladam) to samo zycie buahahahahah
 
Witaj anik3!!!!!
Masz racje, teraz widze, ze scenariusze telenowel brazylijskich, to naprawde samo zycie..........mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz za to stwierdzenie.........;-)

Mam nadzieje, ze mimo wszystko z czasem sie pouklada tak, zeby bejbikowi i Tobie bylo jak najlepiej, a facet........no coz........sprawa drugorzedna powiedzialabym.......
mysl o sobie i o maluchu, bo ono jest teraz najwazniejsze.:tak:

ps. a myslalam, ze to ja mam problemy, ze ho ho ho.......ale widze, ze inni maja weselej...........dobrze, ze w tym wszystkim nie tracisz dobrego humoru.
Pozdroweczka i trzymaj sie cieplo.:-):-)
 
Jak widac nigdy nie ide na latwizne ;-) cokolwiek robie, robie z pompa hehehehe
Jakbym Wam poopowiadala jakie mi sie historie juz w zyciu trafily to ...no...
Chyba jak bede miala troszke czasu na koniec ciazy (?) zaczne pisac powiesc heheheh
Ale co tam...przynajmniej mam urozmaicony zywot hehehe choc rozumiem przeklenstwo "obys zyl w ciekawych czasach" hehehehe
 
Witaj Anik!
Bardzo dzielna z ciebie osóbka. Gratuluję pogody ducha i umiejętności czerpania z życia tego co najlepsze. Pozdrawiam.
 
Witam.ja rowniez niedawno dołaczyłam do tego forum no i dołaczam sie do listy wrzesniowej :-) termin 04.09.:-) Pozdrowienia dla wszystkich wrzesniowych mamusiek :-)
 
reklama
Do góry