reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Co tak wszyscy z sierpnia??? Ja też z sierpnia :szok:

no wlasnie czyli, ze ten sierpien czy tez wrzesien to jakies magiczne.........i nie ma sie co dziwic, ze nas tu tak duzo........
:-):-):-) czy ktos jeszcze z sierpnia??ciekawe ile z nas bedzie na koncu mamusiami sierpniowymi zamiast wrzesniowymi.......cos mi mowi, ze ja to na bank......wlasciwie nie wiem czemu.......:crazy:
 
reklama
.Coś te sierpniówki tu rządzą:-p ja z marca ,romantyczna rybka:-p hehe,szkoda tylko że opis co do rybek prawie w ogóle się do mnie nie zgadza;-).
 
reklama
No prosze........poznajemy sie coraz lepiej hehehe.........teraz moze jeszcze wlasnie kazda z nas sie przyzna czy sie astrologicznie pokrywa charakterystyka zodiaka z charakterkiem:-):-):-);-);-);-) szczerze przyznaje, ze ja to taka wlasnie panienka z okienka jestem.......troche mnie martwi synek panna, ale coz..........zobaczymy jak to z nim bedzie........mam znajomych bliznieta{ tzn wiecie rodzenstwo} panny wlasnie.........i podpytalam ich mamy.......to mi powiedziala, zebym sie nie zamartwiala, bo akurat u niej to synek jednak lepszy niz dziewczyna......no, ale ogolnie to oni sa bardzo dobrze wychowani oboje.........tak, wiec rodzice sie beda starali, zeby z tej panienki byl kawaler na medal i bedzie git!!!!:-D:-D
 
Do góry