reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witajcie Dziewczyny!

Gratuluję tych maluśkich okruszków w Waszych brzuszkach i zapraszam na inne wątki. :-)

Już spora grupka z tych Wrześniówek się zrobiła :tak:
 
reklama
Mam na imie Ida, mieszkamy w Warszawie, pracuje naukowo, co ma swoje zalety, prawie nie normowany czas pracy i zdecyodwane wady -zle placa. Mam fantastyczna coreczke i czekamy teraz na rodzenstwo dla niej. ;-)
 
Witam mamuski :-)!
Mam na imie Iwona,jestem z Krakowa-chwilowo w Szwecji.
Mamy 9 letnia coreczke Monike a na moje 31 urodzinki we wrzesniu dostane dzidziusia!!
Pozdrawiam wszystkie mamy i zycze powodzenia.
 
witam, to i ja
mam na imie agnieszka, mam 30 lat, na razie nie pracuje, siedze w domku z grubciem. mieszkam obecnie w stavanger. test zrobilam tydzien temu i chyba ucieszylam sie bardziej niz z pierwszego. teraz oby te 9 miesiecy szybko zlecialo.
 
serdecznie pozdrawiam.mam 28 lat i dwojke dzieci, trzecie w drodze,wiec wiem dokladnie co mnie czeka.:sorry2:dzisiaj sie dowiedzialam, chetnie podziele sie wrazeniami.usciski
 
Witam wrześniówki:-)

I ja dopisuję się do wrześniowych mamuś, termin ma na 3 września.
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamusie:tak::-)
 
To ja tez nieoficjalnie sie dopisuje. Test zrobilam dzisiaj, juz tylko dla pewnosci. Termin nie znany:sorry2:, chyba polowa wrzesnia:unsure:.
 
Witajcie Mamusie :-)

Ja test zrobilam dwa tygodnie temu, ale wizyte u lekarza mialam w poniedzielek i tam uslyszalam - robila pani test, jak wyszedl pozytywny to ja nie musze robic tego pomownie. Gratuluje jest pani w ciazy. - Wtedy do mnie dotarlo, ze bede poraz pierwszy MAMA!!!! Bardzo jestesmy z tego powodu szczesliwi. Termin mam na 10 wrzesnia. Wiec mozecie dopisac mnie do listy :-)

Pozdrawiam
 
Witam mam na imie Magda, mam 29lat i razem z mezem mieszkam od 1.5 roku w Szkocji. W grudniu kupilismy dom i jak widac z nowym domem nowy domownik :-) Bardzo sie cieszymy z tego faktu.
Pracuje w biurze i dopiero co kolezanka urodzila, wiec ciekawa jestem miny szefa jak mu powiem, ze teraz moja kolej
isc na macierzynski, oj sie ucieszy. Jedna pojdzie druga wroci i tak sie bedziemy wymieniac :-)
 
reklama
Do góry