reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Klajo, Ajako, bez zmartwien, ja rodzilam w zeszlym roku pierwsze dziecko i rocznikowo mialam 30. cala ciaza bez zadnych dolegliwosci, a porod ekspresowy, w szpitalu bylam 1,5h:-D
 
reklama
Klajo, Ajako, bez zmartwien, ja rodzilam w zeszlym roku pierwsze dziecko i rocznikowo mialam 30. cala ciaza bez zadnych dolegliwosci, a porod ekspresowy, w szpitalu bylam 1,5h:-D
:szok::szok::szok::szok::szok: No to niezle, naprawde, tylko pozazdrościc...........

Ale to chyba zawsze zalezy od osobistych predyspozycji, organizmu, nastawienie pewnie też odgrywa jakas role.............dlatego ciagle sobie powtarzam, ze wszystko bedzie dobrze z ciążą, maluszkiem itd itd. Tylko wmawianie sobie czegoś, a rzeczywiste w to uwierzenie to dwie rózne sprawy. Ciagle po głowie kłębia mi sie różniaste czarne wizje i przez to oczywiście męczą mnie juz koszmary.............:-:)-:)-(

Ale tam, dość juz narzekania, najwazniejsze, że powoli zaczynam czuc sie coraz lepiej, tak wiec oby do przodu..........bedzie dobrze..........musi..........innej opcjii nie przewiduje ha!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
no dziewczyny, nie straszyć tu. Ja też pierwszy raz jestem w ciąży, a latek mam sporo więcej... Dlatego trafiłam na pierwsze dziecko po 30tce i jakoś raźniej się tam czuję, bo słysząc takie teksty od dziewczyn poniżej 30 bym się tylko dołowała....
Tak mi się w życiu ułożyło, w wakacje wyszłam za maż, niedawno zaczęliśmy starać się o dzidziusia i dość szybko się udało. Oczywiście, jest niepokój, ale staram sie go zwalczać i nie myśleć na zapas o złych rzeczach, tylko starać się żeby było jak najlepiej. Lekarka mi tak powiedziała - skoro udało się zajść w ciąże to już jest bardzo dobrze :) I w sumie ma rację. Słyszałam o wielu osobach rodzących w tym wieku, kilka to moje koleżanki, moja ciotka urodziła syna pierworodnego mając 40 lat i to już jakieś dwadzieścia pare lat temu, tak że nie panikujmy tylko cieszmy się :)
 
no dziewczyny, nie straszyć tu. Ja też pierwszy raz jestem w ciąży, a latek mam sporo więcej... Dlatego trafiłam na pierwsze dziecko po 30tce i jakoś raźniej się tam czuję, bo słysząc takie teksty od dziewczyn poniżej 30 bym się tylko dołowała....
Tak mi się w życiu ułożyło, w wakacje wyszłam za maż, niedawno zaczęliśmy starać się o dzidziusia i dość szybko się udało.


:-):-):-) No wiec juz jest dobrze, GRATULACJE!!!!!!!!!!

onna nie dołuj sie kobieto, ani sie waż...........tylko i wylacznie pozytywne nastawienie moze nas uratowac!!!!!!!! Tez mam kolezanki, znajome, które rodza swoje pierwsze dziecko nawet grubo, grubo po 30- dziestych urodzinach............:-):-) Tutaj, w krajach wysokorozwinietych takich jak Belgia własnie, kobiety rodza późno dzieci i nikogo absolutnie to, ani nie dziwi, ani nie obrusza w żaden sposób. Nawet wyobraz sobie, ze jeden znajomy Belg ( do tego gej hehehe, ale wsapnialy człowiek) był szczerze zadziwiony, że tak po slubie od razu zrobilismy dziecko........hehehehe:-)
 
.Więc i ja napiszę trochę o sobie:tak:.

.Mam na imię Karolina i w tym roku będę kończyć 26 lat. Mąż ma na imię Piotr a nasza cudowna córeczka Lenka,w grudniu skończyła 2 latka.Aktualnie mieszkamy w Szkocji (Glenrothes,pomiędzy Edynburgiem a Dundee) ale w marcu wracamy do kraju:-D,Szkocja jest w porządku ale jednak serce woła do ojczyzny:-). O ciąży wiedzą na razie teściowie no i ogłosiłam to dziś na bb:tak:. Jestem gospodynią domową;-).

.magda.uk. miło mi poznać koleżankę ze Szkocji:happy2:.Napisz mi czy lekarz zlecił ci badania krwi bądź moczu,bo mi lekarka tylko napisała termin i że mogę w 12 tyg jechać na usg.


.pozdrawiam.
 
reklama
Cześc Dziewczyny!
Dopiero od niedawno się zarejestrowalam ale dopiero dzisiaj postanowiłam coś napisac. Jestem w ciąży i przybliżony termin mam na 13 września. Co zabawne to moje pierwsze dziecko urodziło sie też we wrześniu:-) tylko 24 09. 2003r. Jestem szczęsliwa i już nie moge się doczekac kiedy będe mogła przytulic moje maleństwo.
Pozdrawiam wszystkie wrześniówki!!!
 
Do góry