reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

hej :-)
to teraz moze ja krotko o sobie
mam na imie Gosia lat jeszcze 26;-)pochodze z BIalegostoku, ale od ponad czterech lat przebywam w Chicago, zaraz 3-miesiace po slubie wyemigrowalismy z mezem w poszukiwania lepszego zycia:-)
kiedy stanelismy troszke na nogi , zauwazylismy ze brakuje nam malutkiego szkraba, zaczelismy myslec o dzidzi juz od stycznia zeszlego roku, ale do pracy wzielismy sie dopiero od pazdziernika, za 4-tym razem wyszlo:-)hehe i musialam zrobic az 4 -testy zeby uwierzyc, strasznie sie cieszymy:-)radosc w rodzinie przeogromna
ok mialo byc ktorko o mnie
juz koncze:-D
 
reklama
No to jeszcze ja sie nie przedstawilam
mieszkam sobie i pracuje w Krakowie
mam 29 lat i chyba nadszedl najwyzszy czas na powiekszenie rodzinki od 2004 roku jestesmy malzenstwem :)
O dzidzie staralismy sie 7 miesiecy w koncu sie udalo ( szczesliwa 7-mka)
Jeszcze nikomu nic nie powiedzielismy nie wiem kiedy powiemy pewnie pozno
moi rodzice mieszkaja daleko a tesciowie ... dowiedza sie w swoim czasie:-)
 
Witam dziewczyny:))
najpierw szukałam informacji, a teraz nadszedł czas na forum, hehehe:)
oj będę tu często bywać:))

a powód ten sam - wrześniowy termin.

Dokładnie 03-09-2008 poproszę więc o wpisanie na listę:))
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie- wrzesniówki, postanowiłam sie ujawnic i ja!!!:-):-):-):-)
Na forum jestem zalogowana juz od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam sie ujawnić w Waszym zacnym gronie.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Zagladałam tutaj do wrzesniówek już jak czułam coś.........hm......ale pewnosci nie miałam do czasu........hm......wizyty u lekarza hehehe. Pierwszy raz było to zaraz po świetach i wtedy własnie ujawnila sie zdaje sie pierwsza Ewa z Warszawy i ktos jeszcze, ale dokładnie nie pamietam która z Was to była. W kazdym badz razie były to takie niesmiałe poczatki wrzesniówek, a ja miałam wtedy nadzieje, że i ja wkrótce tutaj dołącze. Tak tez sie stało :tak::tak::tak::tak:
29 grudnia zrobiłam pierwszy test i już po minucie pojawiła sie druga kreseczka.
03 stycznia powtórzyłam test i niemal natychmiast pojawiły sie dwie krechy, ale takie wyraźne, że aż dawały po oczach hehehe!!!!!!!!:-):-):-)

Oczywiscie mój mąż byl natychmiast wniebowziety, a ja ....................hm..............no cóż............niby szczęsliwa, ale jednak nie dowierząca i pełna sprzecznych odczuc niepokojów itd itd.Ale to pewnie zasługa burzy hormonalnej, bo od ślubu sie staraliśmy, tylko jakos w sumie byłam zaskoczona, że tak szybko i już jest!!!!:-D:-D:-D:-D
To może narazie tyle z mojej przydługiej opowiastki.

A i jeszcz jedno-
Mam na imie Joanna, mój maz Piotr, ślubowalismy sobie 04 sierpnia 2007 roku, a i jestem już w kwiecie wieku jak na tzw. pierworódke hehehe;-);-) bo w sierpniu skoncze 29 lat.
To narazie tyle, pozdrawiam Was kobietki i ciesze sie, ze jest nas juz tyle!!!

ps. odezwe sie jeszcze pozniej pa
 
No to ja podobnie jak K_asia ;-):-) od 2004 roku jestem żonką, 29 kończę w tym roku, więc jeszcze nie mam ale jakby rocznikiem mam :-D
Mieszkam w Gdańsku. Mam już jednego malucha Piotrusia, który ma rok i miesiąc. Drugiego szkraba planowaliśmy trochę później, ale on się zaplanował trochę wcześniej ;-) Też chyba w trendzie "nowy dom, nowy domownik", bo właśnie w grudniu się wprowadziliśmy do nowego m :-D

Wszystkim wrześnióweczkom składam serdeczne gratulacje!!! :-)

PS - wow K_asia - mamy ten sam termin porodu! :-):-):-)
 
ajako: super, że do nas doączyłaś i miło, ze równiez Joanna, zawsze miło spotkac imienniczke, ale z pierworódek to chyba ja jak na razie jestem najstarsza, bo za dwa tygodnie juz nie będzie dwa, ale trzy - dzieści:-D. widzę ze test tez robiłysmy podobnie, ja 30.12 i nie musiłam nawet czekac minuty:-D

kasia_z , a mnie Pani doktor powiedziała, ze to bardzo dobrze że fasolka nie do konca jest planowana, cieszmy sie więc:-D:-D:-D
 
reklama
ajako: super, że do nas doączyłaś i miło, ze równiez Joanna, zawsze miło spotkac imienniczke, ale z pierworódek to chyba ja jak na razie jestem najstarsza, bo za dwa tygodnie juz nie będzie dwa, ale trzy - dzieści:-D. widzę ze test tez robiłysmy podobnie, ja 30.12 i nie musiłam nawet czekac minuty:-D

:-):-):-) dziekuje za miłe przywitanie, czuje, że sie tutaj wsród Was, zadomowie na dobre hehehehe. Równiez witam imienniczke i to nie znowu, az taką dużo starszą...Mam nadzieje, że przejdziemy dobrze ciąże, jakbysmy miały po jakies 18,19 lat, a nie prawie 30 hehehe.
 
Do góry