reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Dziewczynki pisze w imieniu mojej drogiej kolezanki IBI, prosila mnie zebym dopisala ja do waszej listy poniewaz jest w ciązy i termin porodu ma na wrzsien ...chyba 13...

..Ibi narazie nie ma dostepu do netu poniewaz sie przeprowadzila...ale niebawem się odezwię...DOPISZCZIE JĄ TYLKO DO LISTY

calusy dla mam wrzesniowych:-)
 
Witam!
Proszę o dopisanie mnie do listy. Równy tydzień temu zrobiłam pierwszy test który pokazał dwie kreseczki.
Dokładny termin podam dopiero po wizycie u ginka a to w przyszłym tygodniu. Wg ostatniej miesiączki wypada na 13 września.
 
hej

mam na imię Aldona, w sierpniu skończę 29 lat, mój mąz Darek za 10 dni skończy 33, jak to mówi moja mama chrystusowe lata :-D
jestem obecnie na wychowawczym, w maju miałam wrócić do pracy, no ale niespodziewanie pojawiła sie fasolka, podejrzewam że i tak by mnie wywalili

teraz sobie troszke dorabiam, pilnuję dziewczynki 7 letniej,

mieszkamy sobie w małym miasteczku - Strzelce Krajeńskie, to jest w województwie lubuskim
 
reklama
Hej, hej,
mam na imię Maryla i mam 33 lata. Mieszkam w Warszawie i mam wspaniałego mężą. Pracuję w szkole dla młodzieży niedostosowanej społecznie, uczę języka polskiego.
O dzidzi staramy się już 4 lata, rok temu straciłam dziecko...... Moje życie to mierzenie codziennie temperatury, leki, częste wizyty u lekarzy, pobyty w szpitalu itd
Mam nadzieję, że tym razem szczęście mnie nie opuści
 
Do góry