reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Kurde to jest pytanie:baffled:. Ja jestem z Tarnowa a na studia poszlam do Poznania i tak jakos zostalam. Taka z lekka rozdarta jestem. Jakos tak i do malopolski i do wielkopolski mnie ciagnie.Misiek z Poznania i jakos tylko tam chce wracac.
 
reklama
Kicia76: hmm to bedziecie mieli lekki orzech do zgryzienia, jak się już zdecydujecie:-), ja jstem ze śląska, tak więc nic w temacie wyboru małopolska kontra wielkopolska nie poradzę;-)
 
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie, te przyszłe i te które juz są mamusiami, ja dzisiaj byłam na usg i widziałam moja kochaną kruszynkę, ma 7 mm, i ma 4,5 tyg, termin wstępnie mam na 23 wrzesnia. jestem bardzo szczęśliwa:tak: Już nie mogę się doczekać, następna wizyta za 3 tyg.
 
Witam.
Mam na imię Iwona, mam 29 lat i mieszkam na Śląsku.
Pracuję zawodowo - zajmuję się zamówieniami publicznymi w administracji samorządowej.
Jestem mamą 6 letniej Julci, a od 1,5 tygodnia wiem, że po raz kolejny zostanę mamą - termin 23.09.08r.
Mam nadzieję, że pisząc to nie zapeszam, niestety już jednej ciąży nie udało mi się donosić, a i teraz nie wszystko jest w porządku
 
Bardzo dziękuję za słowa otuchy, sama staram się mysleć pozytywnie. Dziś po południu mam odebrać wyniki badań i wtedy lekarz ma zdecydować czy dalej będę brała duphaston. Gdy byłam u niego w zeszły czwartek miałam zrobione usg. Ale lekarz stwierdzł że zarodek jest za mały (8mm) a był to 5w6d. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Miałam także małe plamienie, choć pocieszające jest, że już go nie mam, leżę w domku i czekam.
 
reklama
Do góry