reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Tak właśnie się dzieje w tym świecie. Poza moimi dziadkami i przyszłymi teściami jest bardzo dużo ludzi "dobrze mi radzących". Nawet położna podczas porodu mnie potępiła choć nie tak dobitnie jak rodzina. Najgorsze są te ciągłe pytania "czemu nie" i zdanie, którego ponad wszytsko nienawidze "co ludzie powiedzą"... Ale radzę sobie z tym.

Uprzedziałam żeby nikt nie napisał czegoś nieprzyjemnego, bo jestem dość konfliktową osobą, a po co robić sobie więcej wrogów?i tak najgorszy - teściowa wykańcza mnie psychicznie i fizycznie...

Madziula180 - Twoja dzidzia też jest słodziutka=) Pozdrawiam Mamusie!
 
reklama
a jeśli chodzi o ząbki to chyba nie dużo nam zostało jeśli patrzeć na marudzenie, niechęć do jedzenia, spania, zabawy i śliczne białe perełki widoczne przez spuchnięte, czerwone dziąsełka. Gorzej z tym, że cisną się 2 na dole i 3 na górze (jeden górny zobaczymy na dniach)...

I te maści, które nic nie dają....
 
zaneta jak juz mowilam to nie masz sie co martwic, nie sadze zeby ktokolwiek Ciebie tutaj zaczal osadzac i potepiac, bo niby dlaczego?....nie ty jedyna z wrzesniowek nie masz meza tylko partnera:tak: wydaje mi sie ze akurat stan cywilny nie jest najwazniejszy tylko to zebyscie w 3 tworzyli szczesliwa rodzine :tak: duzo cierpliwosci i wytrwalosci, no i super ze masz oparcie chociaz w czesci rodziny...:tak::happy:
 
tylko ta część rodziny jest potępiana przez resztę, ale cóż - nie ma się czym przejmować.
ślub nie jest najważniejszy, tak jak opinia innych ludzi:)

Dajecie swoim Skarbeczkom już nowe jedzonka?
 
Witam serdecznie i poproszę o dopisanie do listy - mój synek Damianek urodził się 23 września :)))
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy :))
 
Witam wszystkich wrześniowych rodziców i ich pociechy. Jestem początkującą forumowiczką i szczęśliwą mamą pięciomiesięcznej Izabelki. Mogę dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam!:-)
 
reklama
Do góry