reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam!
Również jestem mama wrześniowej Lilianki,urodziła się 16.09.2008 waga 3670 g i 52 cm.Obecnie ma 6220 g i 62 cm .
Pozdrowienia dla wszystkich z września i ich mam:tak:
0153536ab0.png


91ec79acdd.png
 

Załączniki

  • DSCI1022.jpg
    DSCI1022.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 23
reklama
witajcie mamuśki!!! ja mam maleństwo także z wrzesnia!!!
mój syneczek filipek urodził sie 25.09.08,bedzie miał w niedziele 4 mce,mamy również 3,5 roczną coreczke Alicje.Mieszkam na śląsku koło Gliwic dokładnie Knurów,a mężatką jestem od prawie 4lat!!!
pozdrawiam wszystkie wspaniałe mamusie!!!;-)
 
Witam wszystkich!
Mam 28 lat, mieszkam na granicy Śląska i Małopolski, a swoją Córeczkę urodziłam 20. września. Mam nadzieję, że uda mi się u odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie czasem pytania, a także komuś pomóc :-)
 
Witam wszystkich!
Mam 28 lat, mieszkam na granicy Śląska i Małopolski, a swoją Córeczkę urodziłam 20. września. Mam nadzieję, że uda mi się u odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie czasem pytania, a także komuś pomóc :-)
Witaj:-):-):-)
Moja coreczka tez urodzila sie 20 wrzesnia:-D!!!! A gdzie dokladniej mieszkasz, pytam bo jak mieszkalam w Polsce to w Trzebini. To wlasnie na granicy Malopolski i Slaska (ale jeszcze Malopolska). Pozdrawiam;-)
 
witam nowe mamusie wrześniowych dzieciaczków
patiszonek bliziutko siebie mieszkamy ja z Łazisk Górnych
 
reklama
Do góry