reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Gapa ze mnie . Witam wszystkich gorąco i dopisuję się. Urodziłam 29.09.2008r córcie sn 3640 i 56 cm małego cudu. Mam na imię Asia i jestem z Iławy.
 
a ja miałam termin na 29:) urodziłam 23 po całodniowym poszukiwaniu autka :) Bartuś miał 3665 i 57cm. 10godzin i 20minut walki o małe szczęście.

mam 20lat (o zgrozo - małolata) mieszkam na pograniczu śląska i małopolski i... nie mam mężą tylko chłopaka - ciekawie, nie?
 
witajcie dziewczyny! mam nadzieje że się troszkę poznamy:-)
zaneta- ja mam 21 lat:-) jestem z łódzkiego ale często przebywam w Częstochowie bo tam studiuje:-)
zołi a jak ma na imię twoja córeczka?
 
Ja również witam wszystkie wrześniowe mamusie. Ja mam 22 lata, Urodziłam 19 września córeczke Zuzie 3500 i 57cm czystego szczęścia:-D Teraz jest z niej juś kawał kobitki:tak: Po ślubie jestem ponad 1,5 roku a w związku 7 lat:happy: Ten czas to bardzo szybko leci.
 
mam 20lat (o zgrozo - małolata) mieszkam na pograniczu śląska i małopolski i... nie mam mężą tylko chłopaka - ciekawie, nie?

hmmm...jak dla mnie to nie widze zadnej zgrozy w tym ze masz 20 lat i ze nie masz meza tylko chlopaka...ja mam 23 i dwojke dzieci :tak::-p:sorry2: szczerze mowiac to czytajac twojego posta odnioslam wrazenie jakbys chciala uprzedzic atak na siebie (z powodu wieku i stanu cywilnego) nie wiem dlaczego? najwyrazniej nasluchalas sie troche w tym temacie...nie martw sie, nikt Ciebie tu potepiac nie bedzie :blink::happy:

witam wszystkie nowe Wrzesniowki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie nowe wrześniowe mamy:-)
Olena 262 a skąd dokładnie jesteś bo ja tez mieszkam niedaleko Poznania w kierunku Konina jakieś niecałe 70km.:tak:
 
reklama
aniach ja mieszkam jakieś 60 km od poznania ale w stronę gorzowa:tak:
jaktam dziewczyny wasze dzieciaczki? no i mają już jakieś ząbki?
 
Do góry