reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
hej kochane mamuśki, dawno mnie tu nie było i troszkę się stęskniłam. Ale od dziś będę częściej;-)właśnie dziś zakończyłam etap edukacji (została mi tylko obrona pracy magisterskiej i wcześniej 1 egzamin)i już mogę czekać na dzidzię spokojnie. Niedługo mamy kolejne usg, do końca nie wiem cy będę chciała poznać płeć. A co wy o tym myślicie?Chcecie wiedzieć wcześniej?Buziaki
 
Witam,
Będę również mamą dzieciątka wrześniowego - mam termin na 03/09. Będzie to moje drugie dziecko. Michałek ma już 6 lat. Pozdrawiam wszystkie brzuszki !
 
Ja już troche tutaj uczestnicze w wątkach ale ten jakoś dopiero teraz zauważyłam i postanowiłam sie przedstawić...
Mam na imie kasia i mam 20 lat... Jak urodze to też będe miała jeszcze 20 ale dzidzia będzie wspaniałym prezentem na moje urodziny.Z moim chłopakiem Markiem jesteśmy razem 2,5roku. Od1,5 roku mieszkamy razem chociaż mozna powiedzieć że on przez 9 miesięcy tu nie mieszkał bo był w wojsku... Dzidzia zagnieździła sie pod moim serduszkiem nieoczekiwanie rok po tym jak on poszedł do wojska a termin mamy na rok po tym jak wyszedł... Dzidzia była nieplanowana alegdybyśmy mieli planować to chyba byśmy nigdy sieniezdecydowali bo zawszecoś by było jeszcze do zrobienia.A tak niecierpliwie czekamy na 26.09. Na początku się bałam aleterazczuje sie wspaniale...Trzymajcie sie wszystkie mamusie
 
No to może i ja się w końcu przyłączę bo tylko ciągle obserwuję i czytam.
Jestem w 19 tygodniu, termin1 września. Mam 30 lat, z partnerem jesteśmy razem prawie 8 lat. Dzidzia jest zaplanowana.
Dla ciekawostki dodam, że za zgodą lekarza nadal sobie biegam 3 razy w tygodniu po 8-10km truchcikiem.Może tak mi się jeszcze uda do końca maja, ale jak zrobi się za ciężko, to przestanę. Na razie jest ok:-) Czuję się świetnie,poza tym że oczywiście boję się jak to będzie po porodzie, czy wszytko będzie w porządku i czy będę się umiała opiekować maluszkiem.
Tyle na początek, pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Hallo mateczki!!

Kserbin - no, no, no... ja pływać zaczęłam po 16 tyg, bo wcześniej lekarz
zabronił:(

EdytaN - nasi synkowie w podobnym wieku:)) Kajowi stuknie 6 w sierpniu:)

No i tradycyjnie zapraszamy na resztę wątków!
 
Do góry