reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

ajako- ja też zwróciłam uwagę na ten wątek seksualny:) synunio mamuni będzie jak najdłużej w domku hahaha jak w porządnej brazylijskiej telenoweli :-)
A tak poważnie - mam kolegę brazylijczyka on 26lat mieszka z mamcią (i musi z nią oglądać te ichnie filmidła wieczorami) a jego 32 letni brat w tym czasie myje naczynia po kolacji zanim mama mu pozwoli iśc na randkę:)
Ewa- no to mój chociaż waga to trochę strzelec charakterologicznie:) też opanowany do bólu a ja chodząca furia jak to lwiak:tak:
 
reklama
ajako- ja też zwróciłam uwagę na ten wątek seksualny:) synunio mamuni będzie jak najdłużej w domku hahaha jak w porządnej brazylijskiej telenoweli :-)
A tak poważnie - mam kolegę brazylijczyka on 26lat mieszka z mamcią (i musi z nią oglądać te ichnie filmidła wieczorami) a jego 32 letni brat w tym czasie myje naczynia po kolacji zanim mama mu pozwoli iśc na randkę:tak:


oooooo to, to mnie sie podoba:tak::tak:, tez tak chce hehehehe i wlasnie zawsze sobie snilam, ze bede miala synkow dwoch.........fajnie tak sama jedna kobita- krolowa i trzech facecikow w domu!!!!
a to w Brazylii takich super kawalerow sie znajduje????????kurcze, ze tez predzej o tym nie wiedzialam:crazy::laugh2:
 
No u nas: Ja - ryba, H - skorpion - ten sam trygon, ale moja cierpliwość często wystawiana jest na próby... Kajetan - lew, nic dodać nic ująć, no król dżungli:)
 
Ja skorpion, wybuchowa, pracowita, zawzieta i uparta, bałagan może być, ale brud juz nie. Mój Mąż Panna - ten to jest uparty...grr.... Pednatyczny, czyścioszek, bardzo wrażliwy, ambitny, romantyczny, a inicjacja seksuaolna....? Hm.... No 17 lat nie miał ;) OK, podglada mnie tu i mówi, że mogę napisać, że był bardzo, bardzo pełnoletni, mówi, że tak jak w Stanach mają... No i mój M. ma dlugi jezor, hm...moj brat tez tak ma :D bo tez panna
 
Witajcie dziewczyny! Postanowiłam do Was dolączyć, bo można by rzec, że potrójna wrześnióweczka ze mnie.:tak: Urodziłam się we wrześniu, moja córa też z września-3, no a teraz mam termin na 04.09:-)


preg.png
[/IMG]
 
No to kolej na mnie... Zaglądałam tu i zaglądałam ale do listy dopisać by się trzeba było no i zacząć bardziej sie udzielać. Tak więc termin mam na 26września. I z ogromna niecierpliwością oczekujemy na nasze maleństwo...
 
Witam!Dlugo musialam czekać na aktywowanie konta ale w końcu jestem z Wami :) To moja pierwsza "aktywna" wizyta na forum ale znam Was już dobrze bo często czytalam wasze wpisy/rady.Ja też zalliczam się do wrześniówek (tzn wg usg wychodzi tak na przelomie sierpnia i września)
Teraz będę częściej tutaj zaglądać:)Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Możecie mi podpowiedzieć jak zrobić suwaczek dla dzidzi która już jest na świecie?Mam synka Szymonka i chcialabym zrobić dla niego suwaczek
 
Do góry