reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Żeby był porządek kilka słów o mnie.
Mam 27 lat, od 1,5 miesiąca szczęśliwa mężatka. Tak tak dzidzia nas zmotywowała i po 10 wspólnych latach podpisalismy mało ważny papierek :-D Mieszkam w okolicach Szczecina. Obecnie lenię się na zwolnieniu , bo moja firma mnie wygoniła z pracy :-) na co wcale a wcale nie narzekam . Po prostu pracowałam 8 godz. przed komputerem i nijak nie dało się tego obejść. Więc teraz korzystam z uroków wolności i lenię się na całego. Gotuję obiadki , chodzę na spacery z moimi dwoma ukochanymi psami ( czasem nawet z meżem ) i patrzę jak rośnie brzuszek a w nim moja pierwsza dzidzia.

Nawiązując do znakó zodiaku : ja bliźniak - 100 % , bałaganiarz:sorry2:, mnóstwo słomianego zapału do wszystkiego i wszystkie inne cechy tego znaku , mąż - skorpion - najlepszy przyjaciel , najgorszy wróg . No i dołączy do nas malutka panna, zobaczymy jak się dopasujemy:-)
 
reklama
Biała_damo fajnie że dołaczyłaś do nas.Ja też mam męża skorpiona więc wiem jak to jest z takim facetem hihihi ja byczek -raczej spokojny a synuś bliżniak :)
Fajnie że masz dużo czasu na spacerki to ważne żebyś robiła teraz to co lubisz :)Pozdrawiam Majeczka (kiedyś laseczka) :-D
 
To i na mnie nadszedł czas, żeby się przedstawić.
Jestem znad morza. Pracuję, choc obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim.
Mam od kilku dni 30 na karku, ale jeszcze jej nie czuję fizycznie(o ile wówczas w ogóle się coś odczuwa:)).
Jestem mężatką, mam 2-letniego synka Mateuszka.
Termin - 29.09, chociaż inne kalkulatory wyliczają mi termin na 26-27 wrzesnia.
 
To ja Też napiszę coś o sobie. Mam 27 lat (prawie), w czerwcu nasza 6 rocznica ślubu (ale ten czas szybko leci). Mamy już córeczkę Klaudię, która wkrótce skończy 5 latek. Teraz czekamy na drugiego szkraba, który ma pojawić się na świecie ok. 12 września. Pozdrawiam wszystkie mamuśki!
 
Biała Dama, Majeczka, Kicia - no to jesteśmy cztery żony skorpionów mściwych:))) Myślicie, że wezmą nas żywcem do nieba????????:-))))
 
reklama
Do góry