reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Ja mam dwoch braci panny i charaktery maja straszne, obaj nie do przegadania, filozofowie za grosz, zawsze maja racje, a do tego balaganiarze. Nie wierze w horoskopy, ale cos w tym musi byc, bo oboje maja innych ojcow, a poza tym ja takich cech nie mam:dry:
 
reklama
ja jestem z lutego, z 3 dekady wodnika i charakterek mam typowo wodniczy, Matek jest z lipca - raczek z krwi i kości, a A. z marca- ryba i czasem ością w gardle stanie
 
ooooooooooo ciups tampeza...........zalamka z tymi chlopakami- pannami........no szok normalnie:szok::szok::szok: to ja zwariuje chyba, bo w domu mam jeszcze prawdziwego koziorozca i juz jest wesolo hehehe:crazy::crazy::crazy: mieszanka wybuchowa sie szykuje........a potem moze jeszcze sobie zrobimy corcie byczka lub baranka { tak mi sie marzy, zeby urodzic jakies dziecko na wiosne} i bedzie super smiesznie hehehehe
 
no to ja Lew typowy, tata i siostra Bliźniaki- tacy jacyś nie z tej ziemi:) Mama była Rybą o anielskim charakterze, mój men Waga typowa... wyważony, poukładany w życiu o twardych ustabilizowanych poglądach ale za to bałaganiarz :-)
A dziecko bę∂zie Panną chyba..
 
.Ja mam kolegę spod panny i jest bardzo fajny,miły i porządnicki! zawsze miał porządek w pokoju;-) i lubi gotować . Z tym porządnictwem to podobno cecha charakterystyczna dla panien? no i czytałam że panny późno zaczynają życie seksualne i co do tego chłopaka by się to zgadzało:tak:(oczywiscie ja tego nie sprawdzałam:-p;-)).

.sanya mój mąż jest spod znaku lwa:tak:.
 
ooooooooooo ciups tampeza...........zalamka z tymi chlopakami- pannami........no szok normalnie:szok::szok::szok: to ja zwariuje chyba, bo w domu mam jeszcze prawdziwego koziorozca i juz jest wesolo hehehe:crazy::crazy::crazy: mieszanka wybuchowa sie szykuje........a potem moze jeszcze sobie zrobimy corcie byczka lub baranka { tak mi sie marzy, zeby urodzic jakies dziecko na wiosne} i bedzie super smiesznie hehehehe
E... moze to tylko przypadek ze oboje tacy sa, wlasnie mi sie przypomnialo, ze moj dziadek tez panna, ale zupelnie inna. Balaganiazem nie jest i raczej malomowny, a przynajmniej nie udowadnia, ze zawsze ma racje, ale moze jego charakter zmienil sie pod twarda reka zonki:-)
 
.Ja mam kolegę spod panny i jest bardzo fajny,miły i porządnicki! zawsze miał porządek w pokoju;-) i lubi gotować . Z tym porządnictwem to podobno cecha charakterystyczna dla panien? no i czytałam że panny późno zaczynają życie seksualne i co do tego chłopaka by się to zgadzało:tak:(oczywiscie ja tego nie sprawdzałam:-p;-)).

.sanya mój mąż jest spod znaku lwa:tak:.


ooo dzieki Karolinna, pocieszylas mnie........a moze to zalezy czy to panna sierpniowa czy wrzesniowa, hmmmm????
a co do zycia seksualnego........to ja bym tam chciala, zeby to okazalo sie prawda co do zycia sex....mojego syneczka hehehehe..........przynajmniej za wczesnie babcia mnie nie zrobi, nie???hehehee:-D:-D:-D:-D

Nooo sanya.........chyba jednak porodzimy sobie wiekszosc panienek :tak::tak::tak:eeeeeeee, ja tam nie mam nic przeciwko..........
 
.kicia moja mama jest spod skorpiona i jakoś tak nie za bardzo między nami;-).

.ajako ten chłopak jest panną wrześniową;-). Pewnie że to fajne z tym życiem seksualnym:-D.
 
reklama
oj to ja 2 panny będę w domu miała:-D

julcia panna- uparciuch nie z tej ziemi, zawzięta i najmądrzejsza... do tego ciekawska, rozbrykana i wiecznie szkoda jej czasu na sen:-D po prostu żywe sreberko:-D

ja ryba- marzycielka:-) spokojna, cierpliwa...ale do momentu- bo złościć i krzyczeć też potrafię:tak:

piotr strzelec- opanowany w każdej sytuacji, zawsze rozważny, trzeźwo myślący... nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia... czyli gdy ja panikuje, on dziła:-)
 
Do góry