reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Isia03 - jak lekarz zalecił leżenie to grzecznie leżymy, a będzie dobrze:-)
a skąd ze slaśka jesteś ? bo ja rybnik/bytom;-)
 
reklama
HAAAAAAAAAAAA no to w koncu sie wydało, witam krajanki z naszego pieknego Ślaska!!!!:-):-):-):-)

Ja na stałe to z Zabrza, ale od kilku lat w Brukseli, z ciagła nadzieja na jak najszybszy powrot do Ojczyzny.......A wtedy jak juz w koncu wroce bedziemy mogły sie spotkac dziewczyny juz z nasza wesołą gromadką, ale bedzie fajnie!!!!:-D:-D
 
Witam wszystkie wrześniówki:) jestem w ciaży dopiero początki i według obliczeń,mimo iż nie byłam jeszcze u lekarza (wizyta w lutym) to coś mówi mi w srodku,że rozwiazanie będzie po 20.09 czyli mój szkrab będzie WAGĄ:) mam 32 lata i troszkę sie boję o maluszka,ale mam nadzieję ze wszystko bedzie BAAAAAAAAARDZO DOBRZE:) czego życzę i pozostałym Mamusiom:):tak:
 
Witam wczoraj późno wóciłam od lekarza, ale mam dobre wieści:-). Okazało się że serduszko bije 100 razy na minutę, fasolka rośnie.;-). Nadal mam brać tabletki, ale jest juz DUŻO lepiej. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Termin przesunięty na 20.09.2008r.
 
Witaj Małgosiu!
Jak moje maleństwo będzie się ociągać jak jego starsza siostra to z panny mogę mieć wagę.
 
reklama
Isia super że wszystko ok :-)
U mnie teraz też fasolek mikrusi, aż nawet nie mierzył, bo mowi że jest taki duży błąd pomiarowy że nie ma co się stresować. W 5-6 tygodniu ma nawet prawo nie być echa od zarodka i wcale nie znaczy to że ciąża jest nieprawidłowa. Także dziwne, że ci mówił, że jest za mały. Pewnie nie był jeszcze dobrze widoczny i tyle.
W każdym razie już nie ma się czym martwić - i super :-)

Mój gin standardowo robi usg pierwsze w 8 tc, bo mówi że wcześniej zdarza się nic nie zobaczyć i pacjentki niepotrzebnie się martwią, a nie ma czym. :tak:
 
Do góry