reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Hej !
Mam na imię Agata:) od 21lipca jestem szczęśliwa mężatką. Mam jeszcze 25 lat:) Mieszkam w Redzie obecnie jestem na zwolnieniu lek. i sobie odpoczywam. To nasze 1 dziecko:)
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
 
Hej !
Mam na imię Agata:) od 21lipca jestem szczęśliwa mężatką. Mam jeszcze 25 lat:) Mieszkam w Redzie obecnie jestem na zwolnieniu lek. i sobie odpoczywam. To nasze 1 dziecko:)
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
Witaj Agata, moje okolice, mieszkalam wczesniej w Debogorzu, kolo Rumii:tak:
 
.ajako i klajo ja też z pięknego śląska:tak: z Katowic ,mam nadzieję ze kiedyś się spotkamy:tak:.

.isia super:laugh2:.

.witaj agata82 ja też mam jeszcze 25lat;-).
 
Witam wszystkie przyszłe maminki!
Mimo, że moja ciąża nie jest jeszcze potwierdzona u lekarza (następna wizyta 7.02) to czuje, że tym razem zostanę mamą. Termin powinien wypaść na końcówkę września.
Pozdrawiam was i wasze brzuszki!
 
Tampeza jak dobrze Cie rozumiem moja mam jest Panna...oj jakie my walki toczymy:-D, a tata jest Wagą..., ale czy ja będę chciała do Wagi czekać, oj nie wiem...

Ewa: bardzo proszę o zmiane terminu porodu;-), aktulanie mamy 05.09.2008 i tego będe się trzymać :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry