reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
Dzięki Elżbietko za miłe przywitanie. Wiesz mam naprawdę bardzo dziwne przeczucie, że będą 2 serduszka ale zobaczymy za tydzień. :)
 
Dziekuje---Elzbietko - Tobie tez zycze i ciesze sie Waszym szczesciem, bo wiem , ze tez dlugo czekaliscie!
Niech te najblizsze miesiace bede dla nas jak najlepsze , najmniej stresowe i w ogole aby poczatek stycznia przybyl jak najszybciej. :) :) :)My sie nie mozemy doczekac !!!! Pozdrawiam wszystkie starajace sie i oczekujace dziewczyny! Ja teraz coraz czesciej bede tutaj zagladac , po porady i po natchnienie! :) :) :)
 
Dziewczyny!

Wilegachne gratulacje! Ze zrozumialych wzgledow szczegolne Elżbietce ;D. Bardzo sie ciesze, naprawde.
Wszystkim Wam zycze spokojnych i zdrowych ciaz...
 
hej hej mamy zimowe :) chyba do Was dołaczę :)

jestem juz mamą grudniową 2005 (nieźle co? ;D) i wszystkie gwiazdki na niebie mowią, ze na początku przyszlegoroku zostane maminkiem po raz wtory. Nie wiem jeszcze dokladnie kiedy, ale prawdopodobnie pod koniec stycznia. Dopiero sie wybieram do lekarza. Moj synek Staś za 2tyg skonczy pol roczku :) Pozdrawiam cieplutko :) Miło miec towarzystwo :) znowu ;D
 
Cześć ana30 itaj w gronie stycznióweczek, fajnie że z nami jesteś, gratuluję zafasolkowanego brzusia, no i pięknego syneczka Stasia, to dopiero musi być wesołek, co? ;)
 
Ja równiez chce dopisac sie do listy. Termin mam na 16 stycznia. Wprawdzie dopisuje sie juz dosc pozno, ale ciagle nie wierzylam ze tym razem sie uda...
No ale mam nadzieje ze tak :laugh:
 
reklama
no, ja tez nie uwierzylam tak szybko, w zasadzie ciagle wychodze z szoku, bo nie planowalismy tak szybko. Raczej chcialam za 3 lata. Ale coz, cykle mi sie po porodzie tak rozregulowały,ze nie do opanowania.Tak wiec czekam na mojego aniolka :)dziekuje za mile przyjecie :)
 
Do góry