reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
ja juz jestem , boze wczoraj mialam tyle roboty , ze nie wiedzialam za to najpierw sie zlapac

ewako najlepsze zyczenia dla meza z okazji urodzin
 
dziusia77 pisze:
Hej 3miejskie mamusie, jak przetrwałyście wczorajszą nawałnice, bo własnie widziałam w telewizorni ze was zalało.
no ja też sie dzisiaj dowiedziałam w tvn24 że zalało trójmiasto hehe u nas na morenie(dzielnica Gdańska dla niewtajemniczonych ;) )
spoko woda nie stoi ale burze były nieziemskie !
 
U nas wczoraj bylo prawie 40 stopni
moj maz wzial dziecko na działke wystawil na slonce i cale nozki spieczone miala
na szczescie dzisiaj juz zbrazowiało,ale wczoraj musiało ja piec wieczorem bo płakała

dziewczyny jakie macie kremy z filtrem dla dzieci????,ja miałam 10,ale to chyba za mało????
 
U nas też skawr. Dlatego dzisiaj poszliśmy na spacer z samego rana a teraz w domku aż do późnego popołudnia (jeśli Mati tylke wytrzyma bo już go nosi ::) )
 
I my zaliczylismy juz pierwszy spacerek, a teraz spi na balkonie :) juz chcialam mu body zdjąć, bo taki skwar :(

Blond dziekuje przekaże :-*
 
reklama
cześć dziewczyny!
U nie od rana przeszła piekielna burza , a teraz zaduch jak.... Ja ledwo wytrzymuje taka pogodę , a Tolkowi chyba przez te upały wszystko się przestawia i marudny jest okrutnie.Szkoda mi go bardzo , bo siedzi w samym body , a i tak zapocony.
aneta my kupiliśmy kremik nivea ochronny na słońce z faktorem 30 i można go używac od pierwszych dni życia.Tubka wydawała mi sie nieduża( w stosunku do ceny), ale krem okazał się bardzo wydajny.
Pozdrawiam!!
Buziaki dla dzieciaczków!!
 
Do góry