reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
ewako pisze:
No i zaliczyliśmy neurologa i Pani faktycznie powiedziała, ze Bartosz ma lekką asyymerię i dała nam skierowanie na rahabilitację. Więc prosze o Wasze opinie, a miałam sie nie martwić :( ???. Bo byłam u trzech neurologów i nic takiego mi nie powiedzieli. Po drugie Bartosz ma faktycznie płaską główkę po prawej stronie, ale już nawet czasami na lewej spi i powiedziała, ze ma troszkę sztywne rączki. I pytanie do Misi czy powinnam iśc? czytałam trochę o tych ćwiczeniach Vojty to dzieci aż płaczą :mad:, a moze sama powinnam poćwiczyć z Bartoszem. Misia doradz plis

Oj Ewa to mi nie wygląda zbyt ciekawie, to chyba rączka rączkę myje... Faktycznie metoda Vojty jest dość drastyczna bo dzieci co tu dużo mówić wrzeszczą... ale jest to świetna metoda szczególnie w trudnych przypadkach. Jeśli jest lekka asymetria to tutaj więcej i lepiej zdziała się metodą Bobathów a nie od razu lecieć z vojtą... Skoro nic takiego trzej neurolodzy nie powiedzieli co ta Pani >:D to jest to dość naciągane skierowanie, bo do metody Vojty kieruje się dzieci z dość dużym stopniem nieprawidłowego rozwoju. A chyba tamci by coś zauważyli... Głowa do góry! Może i przydadzą się ćwiczenia na tą płaską główkę, ale na pewno nie metoda Vojty! i myślę że sama mogłabyś też ćwiczyć bo wielu terapeutów pokazuje rodzicom jak należy to robić :)

Casia1 no widzisz niestety ale nic o Tobie nie wiemy. Mieliśmy tu pewne przeboje w naszym lutowym wątku i niestety ale póki nie przekonasz reszty dziewczyn nie wpiszę Cię na listę - nie chcemy ryzykować kolejnego podglądactwa i obrażania naszych dzieci...
 
Tak, to moja Zuza (mąż fotograf więc na brak zdjęć nie narzekam ;), ale od dłuższej chwili próbuję wkleić coś w podpisie i nie idzie mi to gładko). Jeśli macie propozycje uwiarygodnienia to czekam, złych intencji nie mam po prostu lubię to forum.
 
Witam wszystkie lutowe Mamy my sie urodziłyśmy 21 lutego 06` ważyłyśmy 3170 i miałyśmy 53cm
a na dzień dzisiejszy to ważymy 6,5kg a wzrost to ubranka 70 sa akurat
Poza tym ja czyli Agata vel nikita jestem na wychowawczym wiec mam teoretycznie dużo czasu :laugh: :laugh:
Pozdrawiam wszystkie Mamy i ich pociechy
_________________________________________________



 
reklama
Do góry