reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Ciociu Blond, ja serdecznie przepraszam, za jakże spóźnione, jednakże z serca wprost płynące życzenia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA "NOWEJ" DRODZE ŻYCIA !!! Moc buziaczków, również dla drugiej połowy :-* :-* :-* :-* :-*.
 
reklama
nikita000 pisze:
dziewczynki chyba musze sie jednak do lekarza przejc
bo chyba mam anemie
robi mis ie slabo, niedobrz
a jak sie robie zmeczona to az robi mi sie ciemno przed oczami
witaminy jem w owocach i warzywach i to bardzo duzo ale widze ze jednak krwiopijca
wysysa zemnie sily witalne :D :D :D
To ja mam to samo, tyle, że już prawie przestałam karmić no i dochodzą do tego napady złości (mówiąc delikatnie). Podejrzewam powrót nadczynności tarczycy tylko tak mi jakoś nie po drodze do lekarza aby to sprawdzić :-[
 
Dynia- ja też mam nadczynność i chyba po ciąży znów mi się coś rozregulowało bo robiłam sobie badania. Na razie jednk nie ruszam tematu bo jak mi lekarz przepisze jakieś leki to pewnie koniec z karmieniem...
 
Blond WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :-* :-* :-*

Wpadam na chwile. Mam dość :mad:. Była u mnie siostra z dzieciakami, dzis w robo, a jutro jedziemy do Radomia zakaładac gaz do autka. Na domiar złego moje dziecko przestało jeść cyca. Nic juz nie zrobie trza odpuścić. Juz około tygodnia nie je :mad: i tak jak na moje karmienie to i tak juz długo.Szkoda :(. Jakby tego wszystkiego było mało dostałam dziś @ buuuu

 
witajcie dziewczynki oj bylo super a za nowe zyczenia bardzo dziekujemy
zdjecia wkleje jak bedziemy juz w niemczech z powrotem , bo tutaj nic nie mam ale juz dzisiaj widzialam zdjecia i wyszly super
pozdrawiam was goraco
 
reklama
Blond to ja juz skladam ci zyczonka urodzinowe
bo jak bedziesz miec to ja na mazurach odcieta od internetu bede

wiec duzo szczesci ana nowej drodze zycia
spelnienia wszystkich marzen tych najskrytszych tez no i oczywiscie pociechy z babli
a i pieniazków zeby nigdy nie zabraklo

P.S. ja mam urodziny 27 sierpnia tez 27 :D :D :D
 
Do góry