reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

olcia33 ja myslałam ze sobie jeszcze troche odpoczne a tu du....
ale mam nadzieje ze teraz beda troche krotsze bo mnie 9 dobijalo nietsety az tak dlugo umnie wczesneij okres trwal i oczywiscie nie regularnie :o :o :o :o :o :o
 
reklama
Oj to współczuję. Ja mam teraz spiralę, a z nią podobno są bardzo bolesne i długie okresy :mad: no ale zobaczymy jak będzie, byle jak najpóźniej
 
ja to sie zastanawiam nad najleprza antykoncepiej i niewiem ale chyba spirali to nie bo zawsze wydawalo mi sie ze to za duza ingerancja
ale sama niewiem zobacze co ginio mi powie
 
Nikita, masz rację. Ja też nie najlepiej się czuję z tą świadomością. Jakoś w 100% w nią nie wierzę.
Mika27 mam nadzieję, że długo jej nie będzie :)
 
ja tez liczylam ze jej niebede jeszcze troche maila bo wcale za nia nie tesknilam
a jest tak wredna obfita ze najlepiej jak bym z domu nie wychodzila a materaca sobie zamiast podpaski nie wloze :) :(
 
ech nikita wspolczuje ja to paskuctwo mam juz drugi raz jak w zegarku po 31 dniach od pierwszej...i tak samo obfita jak poprzednia masakra, zastanawiam sie ile mi jeszcze krwi zostalo w organizmie.....ciekawe czy to sie jakos wyreguluje , bo jak nie to pomimo tego ze jestem wielka przeciwniczkka hormonalnych srodkow zaczne chyba brac,,,,a co do antykoncepcji narazie bazuje na durexach narazie mnie nie zawiodly :-)
 
reklama
Dokładnie Olcia dokładnie... u mnie też na szczęście cisza a jak się już pojawi to mam nadzieję że 100 razy lżejszy, bo miałam okrutne bóle
 
Do góry