reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

hej dziewczyny :)
jak samopoczucie z rana?
ja zwymiotowałam po wypiciu herbatki :(
teraz biore sie za obiadek dla meza, dzis kopytka z sosem pieczarkowym ale tragedia bedzie w ich robieniu bo ciagle chce mi sie wymiotowac :)
ale My mamy znosimy wszystko dla dzidziusi :)
Samopoczucie tragedia, drugi dzien wymioty, teraz do kolekcji cholernie głowa zaczela mnie bolec... maz mnie pociesza ze moze jak mam az taki kijowy poczatek to porod bedzie lajtowy :)
Witam
Fazerka ani myśl o derpesji.... no coś ty....choć wiem że ciężej wykonać !
Justa I MadziGaw współczuję przeboi nad kibelkiem.....mnie trochę przeszło-no właśnie trochę.Czasem mnie mdli rano czasem po południu a i wieczorem b.często...ale jeszcze nad wc nie wisiałam. Też mam problemy z gotowaniem.....żołądek w gardle siedzi :eek:
MadziGaw szczęścia w eliminacjach dla brata!!! Mój syn marzy o czymś takim.....
Mandoza miałam tak przez ponad tydz.....
Malinowa e nie jedno jest....mi już bliżniąt wystarczy...
Hope a może 3 suwaczki po prostu nie wchodzą....może jakbyś miała wersje mini załapał by i 3.... mi elegancko wchodzi suwak ....no tak teraz nie mam...
Witaj Aleksandra
Needi ja też uważam na mojego harpagana .....też portafi przyłozyć...ale wolę nie mieć przygód jak sama z nim w domu jestem.
Kasiulka dzieci nas teraz testują...jednak pora roku swoje robi...latem i wiosną mój super był...wybiegał się wymęczył -głupotki i rzucania wtedy mnie omijały..teraz szkoda gadać nawet....
Julka zleci :)
Lila 13 bliźniaki -syn i córa ,i synek 2 lata i prawie 4mce ma ....
Karolanka czasem wpadaj i pisz co u Ciebie !
a ja zaraz suwak wstawię.....
Aob kochana odezwij się !

Dam rade! To wszystko pewnie przez te cholerne mdlosci... obie damy rade :) w koncu.. bo jak nie my to kto... :)
 
reklama
Kasiulka, fajny artykuł. Ja właśnie staram się tak samo rozmawiać, pytać o przyczynę, podsuwać rozwiązanie, ale czasem wstępują w nią jakiś diabeł. Ale ja wiem co to jest - geny tatusiowe :confused2::-p
 
Kasiulka, fajny artykuł. Ja właśnie staram się tak samo rozmawiać, pytać o przyczynę, podsuwać rozwiązanie, ale czasem wstępują w nią jakiś diabeł. Ale ja wiem co to jest - geny tatusiowe :confused2::-p

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Padłam. ja tez tak zawsze mówię ;-)
Choć Maja to ma mój charakter, swoje zachowania w niej widze, Milenka bardziej tatusiowa.... choć czasem - obie - caaaały tatus! :szok::szok::szok:
 
Ładne macie te inne suwaczki :tak:
Kkasiula, właśnie taki jak Twój pamiętałam, ale nie mogłam go znaleźć. Ale już mam, jaki mam ;-)
Venicee - to fajne rodzeństwo dla Mikołajka. Mała różnica wieku. Będzie dobrze :tak:
 
Hej :) dołączam do grona lipcowych mam :) . Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 4 października, więc niby to już prawie 8 tc, ale jak byłam 2 dni temu na USG, to dopiero jest ciałko żółtkowe, więc pewnie to jakiś 5-6? Nie do końca ogarniam temat obliczania wieku ciąży :) ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;) pozdrawiam
 
Witam pisanko :-)

Panno Migotko też mam identyczny problem z ubieraniem z moją starszą córcią. Już przywykłam, że u nas Ona i tylko Ona wybiera ubrania dla siebie i żadnych sugestii nie przyjmuje. Teraz godzę się na wszystko w końcu to jej ubrania nich sama wybiera, ale jak próbowałam jej narzucić swoje zdanie od razu histeria gotowa. Więc odpuściłam pozwoliłam jej samej decydować w tej kwestii, choć czasem dziwnie bo nowa sukienka a Martynka za chiny jej nie nałoży, mimo tego, że sama wybrała ją w sklepie była w niej raz i stwierdziła, że więcej jej nie nałoży. Ale nic nie mówię , trudno. Zawsze jest szansa, ze młodsza Lenka ją nałoży jak podrośnie, albo i nie :-D. I my zawsze wieczorem wybieramy te ubrania,kładziemy obok łóżka, rano już tylko je nakłada i dzięki temu unikamy histerii. Ale my musimy tak bo 6,20 już wychodzę z dziewczynkami z domu.

Mam w końcu suwaczki :-D:-D, dziękuje za radę Kasiulka zrobiłam tak jak radziłaś, wywaliłam wszystkie, ustawiłam od nowa i jest nawet trzeci niespodzianki małej:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Pisanka :D
Lila no czy dobrze ? to nie wiem ...Miki miał być naszym ostatnim dziecięciem....
Ale ponuro za oknem brrrr ochyda!
Przed blokiem ,no mały kawałek od...robią mi lodowisko:-D Córa bedzie happy !
 
Kochane moje czy jak mam oznaczona grupe krwi z czynnikiem Rh to w tej ciazy tez musze robić to badanie? Badania krwi robie prywatnie jest ich 16 więc jak nie ma potrzeby to nie ukrywam ze szkoda mi.kasy a lekarz byc moze wypisał to po prostu z automatu. W gabinecie nie widziałam dlatego nie dopytalam. Zawsze 35 zl w kieszeni:) i tak mam konflikt z mężem więc będę musiała to kontrolować ale nie wiem jak to jest na początku. Dzieki za odpowiedz juz z góry
 
Olcia jeżeli macie konflikt serologiczny to rób koniecznie.
My też mamy i lekarz powiedział, że trzeba mimo tego, że już wcześniej ta grupa krwi była oznaczona.
 
reklama
U mnie tez konflikt serologiczny, ustalac grupy krwi znow nie bede musiala... jedyne co to trzeba kontrolowac czy nic sie zlego nie dzieje... ehhh znowu kucie co miesiac :/
 
Do góry