reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja po poronieniu dostalam immonoglobuline. Otem cala caze musialam robic badanie na obecnosc przeciwcial, ale po porodzie mi nie dawali juz zastrzyku bo ponoć mały miał moją grupę i nie było potrzeby. Dlatego nie wiedzialam czy teraz od nowa wszystko musze czy pdzeczekac jeszcze ale widze ze do 12 tyg. Pisza zeby zbadac wiec zrobie ale juz bez oznaczania grupy
 
reklama
Uff, czyli to normalne :) no ja już muszę zrobić pierwsze dostałam nakaz od lekarza :) ja miałam mdłości przez 2 tygodnie teraz się jakoś uspokoiło i występują sporadycznie od 2-3 dni i mam nadzieję, że już tak zostanie :)
 
Ja juz wole nie myslec o tych mdlosciach, wczoraj caly dzien czekalam zeby wrucic do domu i zjesc faszerowana cukinie ktora przygotowalam, zjadlam i potem i tak wszystko wyladowalo w kibelku..
Od wczoraj beagle z tostera z maslem na nic innego patrzec nie moge.
Ale dziewczyny juz blizej jak dalej do konca pierwszego trymestru..
 
To mnie mdłości dopadły.....nosz jasna cholera.....flakami mi wywraca ;/ a dziś sama z dzieciami jestem :p

Ja dziś z rana fatalnie się czułam. Żołądek mi wywracało we wszystkie strony. Już na szczęście przeszło.

Popołudniami jak wracam z pracy, to jestem pieruńsko zmęczona i brzuch mnie bardzo ciągnie.... jakbym miała w nim kamienie. pamietam, że przy dziewczynkach też tak miałam. Musze się choć na 10minut połozyc i odpocząć. A brzuch to mam taki wydęty.....okropnie! :szok: Boję sie wejśc na wage, pewnie znów przytyłam..... :confused2::eek::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(

iwonaimaja - mnie tak zimno. Potwornie. W pracy siedze w cienkich rajstopach, spodniach i wysokich kozakach! :O podkoszulka i sweter....... no szok! A w domu, gruby sweter, podkoszulka i pod kocem.........
 
Po co masz znowu robić oznaczenie grupy krwi? Przecież to jest bez sensu bo tobie krew nie zmieni się. Lekarz potrzebuje tylko dowodu, żeby mógł wpisać do karty ciąży bo nie może wierzyć ci na słowo, więc wystarczy jak pokażesz mu wynik który robiłaś w pierwszej ciąży.
Jeżeli ty masz Rh(-) a mąż ma Rh(+) to macie niezgodność krwi...konflikt powstaje jak ty masz Rh(-) i dziecko odziedziczy po ojcu Rh(+) Tak mi to mój lekarz tłumaczył. U mnie jest taka sytuacja i dlatego od razu dostanę skierowanie na badanie obecności przeciwciał. To badanie robi się dokładnie w 12 tc. Wiem bo w drugiej ciąży dostałam to skierowanie i niestety nie zdążyłam już go zrobić :(

Mi też lekarka mówiła, że jeśli jest oryginalny papier z laboratorium, to nie ma potrzeby powtarzać grupy. Ale na słowo honoru nie da rady...


witaj Pisanko :)
Skoro o badaniach mowa ja właśnie teraz jakoś muszę się wybrać i zrobić kilka ale strasznie tego nie lubię :( zawsze mi się słabo robi przy pobieraniu krwi... No ale dla Maluszka trzeba się przebadać, żeby Mamusia była zdrowa :) Mamusia... Hmm... Jeszcze się nie przyzwyczaiłam chyba do myśli, że będę Mamą :) Wy też tak macie/ miałyście przy pierwszym Maluchu? :)

Ja przy pierwszym dziecku strasznie się cieszyłam, nie do końca wierzyłam, bo długo się staraliśmy, ale bardzo się tym jarałam - dosłownie ;-) teraz nie mogę uwierzyć, bo dopiero co urodziłam, walczyłam o karmienie, mały dopiero zaczął siadać a ja znowu w ciąży!!


której jeszcze jest tak zimno jakaś masakra kaloryfery na full a ja leże pod kołdrą i nie mogę się zagrzać

A u mnie odwrotnie, ja normalnie jestem MEGA zmarźluch a teraz ciągle mi duszno i gorąco :-S
 
Hej mamuski:)
A zobaczycie dziewczyny w pierwszych ciazach jaka rodosx was ogarnie jak maleństwo podrośnie i powie "mamusia ".

Mnie pomagają wszyscy, mam kochana rodzinkę .
 
reklama
a ja się dzisiaj z mężem posprzeczałam bo powiedziałam już wszystkim z mojej strony i znajomi wiedzą a jego rodzina nikt ale jak chciałam w niedzielę iść do jego rodziców i pisałam do szwagierki żeby też przyszli lub żeby przyszli do nas to nie przyszli a wydaje mi się że przez telefon głupio tak mówić komuś że jest się w ciąży
 
Do góry