reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam się z pracy :-)

Aleksandra, witaj. U nas też złoty strzał, tyle że po raz trzeci ;-)

Jeśli chodzi o nerwy, to ja sobie ostatnio nie mogę poradzić z fochami córeczki podczas porannego ubierania się i wychodzenia do szkoły. Kończy się jej płaczem, a ja muszę zachowywać stoicki spokój, ale w środku to aż się gotuję i najchętniej bym ją normalnie wytrzaskała po tyłku. :baffled:

Ja tez już w pracy :-)

I tak samo - trzecia ciąża, trzeci złoty strzał :D :D :D :D

A córkę mamy w tym samym wieku. Tez mnie doprowadza do szału.....choć akurat dziś wyjątkowo obie wstały w dobrym humorze. I same! Nawet nie musiałam ich budzić :-D Mnie obie laski testują..... wczoraj wieczorem przy kolacji jakby się szaleju najadły, wrzaski, krzyki, wygłupy....a mnie chciało potargać. No wiem, że to tylko dzieci i maja prawo sie powygłupiac i pośmiać, ale ja myslałam, że oszaleję.....
 
u mnie to będzie około 28-29 dzień od implantacji bo dokładnie ją czułam, dokładnie wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia.. mam nadzieje, że zobaczę..
 
Witajcie!

Witaj aleksandra_25!

Gratuluję złotych strzałów! U mnie to zawsze tyle trwało!!!! Z Mikołajem ponad rok. Z Nikodemem 2,5 roku( ale to pewnie blokada psychiczna była po poronieniu, bo badania wszystkie był ok). Teraz 1,5 roku.

Anulka, kciuki zaciskam!! A ile serduszko powinno mieć uderzeń na minutę w 8 tygodniu ciąży?
Venicee, rozumiem. Będzie dobrze. Jakby nie było. 13 lat to Twoja najstarsza ma? A potem? Ile ma najmłodsze? Mieszana płeć? Bliźniaki jednojajowe? Przepraszam za ilość pytań:zawstydzona/y:, ale taka duża rodzina w przyszłości ( nie mówię, że teraz nie;-)) to fajna rzecz :tak:

Cieszę się z Waszych kolejnych udanych wizyt!!

Madziagaw - trzymam kciuki za brata!!! Na pewno to dla niego mega wydarzenie!
Camel, odzywaj się! Myślami wciąż jestem z Tobą.
Aob, jak tam samopoczucie??
Jejku, nie pamiętam więcej. Jak nie piszecie to nie piszecie, a jak zaczniecie to nie mogę ogarnąć:laugh2:
 
reklama
Według książek serce zaczyna bić 21 dnia życia fasolki :)
Ja byłam na usg w 6 t i 2 d i miałam tylko pęcherzyk ciążowy nawet zarodka nie było widać.
 
Do góry