reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Może ząb wyjść po kilku dniach u nas Ola miała temperaturę na jakieś trzy dni przed zebem. Może też goraczkowac ze zmęczenia, nadmiaru emocji, itp...

Mika u nas niby ok z brzuszkiem było i teraz nie chcą gazy wyjść, pręży się, ciska, ale dopiero jak ruszam nóżkami, to idą... No i kupa jak idzie jest płacz. Wczoraj była jedną juz taka w miarę ładna, a dziś znów zielono...a nic nowego nie jem...
 
reklama
Mamo b. nam się kiedyś zdarzyl taki jednorazowy krótkotrwały skok ze stresu.
Jak wcześniej pisałam nie obarczałabym winą zebów, a już z pewnością nie z takim wyprzedzeniem.

Może to błąd pomiaru? Jak dziecko płacze to też jest trochę wyżej. Najlepiej mierzyć w spoczynku, jesli w pupie to nie zaraz po kupie.

No i jeżeli to trwa dłużej a żadne objawy się nie pojawiają, zawsze warto zbadać mocz.

My też od kilku dni myjemy w lazience bo woda po ścianach ciekła. A teraz spokój bo ogląda nowe pomieszczenie ;-)
 
My codziennie kąpiemy, może mieć podły humor, ale jak skapnie się że jest w lazience, to od razu uśmiech :-D od początku kąpiemy w łazience :p
Mamo_bobasa - obserwuj, bo może się coś kluć, a może być ząb. Przy ząbkowaniu łatwiej też o infekcje.
 
My tez kapiemy w łazience,tylko pierwszy miesiąc byl w sypialni. Maly tak chlapie ze on ma twarz zalana i ja tez wiec wkladam jego wanienke do swojej wanny i kapiemy:-)

Po morelach poszla malutka kupa,ale przynajmniej nie zbita.

Z racji tego,ze maly przy usypianiu nocnym wrzeszczy conaj.niej godzine to wzięłam go na sposób. Odrazu polozylam do naszego lozka,zgasilam swiatlo i przytulilam go. Potlukl sie z 10 nin i bez jęków zasnal sobie.. chłopcy śpią to i ja zmykam....

Dobranoc;-)
 
Mika, blad pomiaru chyba nie:/ sprawdzalam kila razy i w pupie i w uchu. Wlasnie nie za bardzo chce mi sie wierzyc,ze to na zabka.
Dziekuje Wam za odpowiedzi, ale skoro mam obserwowac to co mnie ma jeszcze niepokoic oprocz wyzszej temp.??
 
reklama
Do góry