reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry! dzisiaj od rana pakowanie i podróż do domu, z noclegiem w Policach.
Noc fatalna, dziecko budziło się zyliard razy i zssypialo tylko y mnie na klacie, czasem z cycem a czasem ze smoczkiem.
Masakra z tym pakowaniem. Mam wrażenie że więcej mamy niż przywieźlismy.
Zdrowia dla chorych (Ola, Pola jesli dobrze pamiętam), cyckow bez problemu (Graza, Flo).
I udanych randek z mężami reszcie moich drogich e-kolezanek :)
 
reklama
witam się w Nowym Roku. Zaczął się fatalnie u mnie, bo pogrzebem w rodzinie. Do tego Maleństwo chyyyyba ząbkuje, albo przechodzi menopauzę bo zmierzły jak sto diabli. Dzisiaj zapodałam już Mu syropek przeciwbólowy tak jak Angelika na noc bo to jakaś masakra jest. Jestem nie przyzwyczajona do takiej hard corowej wersji dziecka ;-). Poza tym o tej porze to przeważnie już spał jak susełek, a teraz spoglądam do łóżeczka, bo usłyszałam jęczenie a ten leży na brzuchu i próbuje złapać górną część łóżeczka. Jak Go obracałam to ryk i wracał do poprzedniej opcji.
Pogoda u nas też paskudna i zbliża się pełnia więc moje dzieci szaleją.....
 
Dobry wieczór

Kasia Sierpień ja też liberalnie podchodziłam do tematu rozszerzenia diety dopóki mi Zuzy marchew nie zaparła. Także tylko się cieszyć że bez problemu wam idzie :) dziś u mas pierwsza kaszka. Zobaczymy kiedy kupa. Ostatnio co dwa dni.

Lilla spokojnej podróży :)

Haust gratulacje ząbka i pół roczku :)

Sokoja współczuję straty :(
Teraz już tak z naszymi dziećmi będzie że noce będą prędzej nieprzespane niż przespane. Ale wrócą kiedyś skoro już wystąpiły :)

Makota ja nawet na emeryturę nie liczę. Kiedyś usłyszałam że komuś tam wysoko postawionemu powiedział ktoś z ZUSu że emerytur nie będzie.

Byliśmy dziś z dziećmi u koleżanki Arusia. Ależ się wybawił. A ledwo od niej wyszedł już się pytał kiedy do niej pójdziemy heh :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haust gratulujemy z Bartusiem zabka i 6 miesiecy:-)

Lilla szerokiej drogi.

Zmęczona dzisiaj jestem. Posprzątałam,mąż teraz usypia małego. Zaraz idę się kąpać. Bylam w tym ciuchlandzie i super rzeczy kupiłam Bartkowi-kurtkę na wiosnę,z 10 koszulek,dresy i 2 pampersy a i sweterek fajny.

Maly placze,idę na ratunek....
 
Do góry