reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

właśnie tu nie ma złotego środka, każde dziecko jest inne jednemu pomoże to drugiemu co innego, trzeba probować... jak Julka zaczyna mocno płakać to uspokaja ją szum suszarki.
Czuję, że dziś kolejna nocka z głowy... Do tego M mnie wku*wia, zamiast mi pomóc to siedzi sobie przy kompie i popija piwko :/ całymi dniami siedzi w firmiecto mógłby chociaż w weekendy się bardziej zaangażować...
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja cały dzień próbowała was doczytać ale nie miałam kiedy. Julka w dzień malo śpi i strasznie niespokojnie.

Makota u mnie tez problemy z brzuszkiem. Wydaje mi skecze gazy ja mecze. Kupilam infacol zobaczymy czy podziala.

Dwupaki do dziela , w końcu musi zacząć się cos dziać :)

Nie pamiętam co miałam jeszcze napisać :/ przepraszam ale juz mi mózg chyba nie pracuje.

My dziś znów cały dzień same także padnieta jestem. Muszę zacząć pracować nad mym dzieckiem bo w dzień za bardzo do rak się przyzwyczaja, normalnie nawet zjeść nie ma jak a na chustę za gorąco.

Idę spać jak dam rade zawitał później.

Dobrej nocki
 
Elifit - powinnam miec taka ksiazeczke. Duzo tego dostalam, a nie mam czasu czytac :( musze to jutro odkopac

Mam jakies krople probiotyczne i espumisan. Chcialam mu dac espumisan, ale w koncu wygazowal sie sam, zrobil kupe i zasnal..

U nas wyglada to tak, ze Adas je, cos mu bulgocze w brzuszku, zaczyna sie prezyc i nijak nie idzie go uspokoic. Placze i kopie nozkami... Przechodzi mu dopiero jak pusci baka lub zwali kupke..

Nie wiem jak wyglada kolka, ale on ma raczej miekki brzuszek

Jest tak goraco, ze nie mam sily :( duzy chrapie, a maly spal od 21, obudzil sie, zrobil kupe, jadl 10 min i zasnal teraz wierci sie ,bo pewnie cisnie druga kupke, ale nie placze...
 
Wspolczuje problemow brzuszkowych, mojego poki co omijaja. Ladnie robi kupy i puszcza piekne okragle baki ;)

Za to dzis zaliczylismy szpital, bo zaczal babrac sie pepek (ropa i brzydki zapach). Najpierw pojechalismy do szpitala, gdzie Olek sie urodzil. stamtad nas odeslali do duzurujacej przychodni, bo w szpitalu nie ma pediatry (???), a z przychodni skierowali nas do szpitala dziecircego. Myslalam, ze mnie trafi :/ w szpitalu lekarka od razu chciala nas na oddzial polozyc, ale sie nie zgodzilam. Dostalismy masc z antybiotykiem do smarowania i czesto mamy psikac Octaniseptem. W poniedzialek idziemy do pediatry do kontroli.
Troche nerwow dzis zjadlam przez te cholerna sluzbe zdrowia.

Olek przed kilkoma minutami zasnal, ide sie zdrzemnac i ja.
Dobranoc.
 
Witam sie na nocnej zmianie. Mały przespał ciągiem ponad 4h. Przerwa miedzy jednym a drugim karmieniem wyniosła prawie 5h! Ciekawe czy to dzieki temu ze leżał na brzuszku.

Czy któraś zechce sie łaskawie rozpakować?
Katka, jestes tam czy moze rodzisz?
 
witam się nocną pora. Wpadłam na "genialny" pomysł aby przewinac po karmieniu i teraz mam. druga godzinę stekania w łóżeczku bo się dziecko rozbudzilo. Diabeł mnie podkusil. Skrzeczy a ja chyba na dol pójdę. nic nie boli tylko nudno. masakra. właśnie w poprzek łóżeczka Zola się położyła. Wiertel.

A mi się wydaje ze kolki to nie mogące się wydostać gazy. Niech ona zasypia. bo jej smoczek przywiaze tetra :p
 
czesc witam rowniez na nocnej zmianie mi tez kikut do konca nie odpadl ale psikam oktoniseptem po kompieli i zmianie pieluszki.
Mam malo mleka i musialam troche sciagnac zeby malej dac z butelki bo cyckiem plula i chyba pokarmie gora do 15? a potem butelka i tak ja dokarmiam bo sie nie najada i placze a jak butle zje to spi 5h. No i do konca jeszcze macica mi sie nie obkurczyla i boli i czasem twarda jest ale tylko tam gdzie rana po cc. Bylam u internisty to mi mowila ze sie obkurczy tylko musze odpoczywac i duzo lezec, a mala lubi na recach:-(
Z mala dobrze wazy 2800 karmiona butla i cyc ale ten cyc to mnie wykancza.:no:
w nastepna srode mamy kontrole trzymajcie kciuki za pepek malej to taka kruszynka jest w porownaniu do innych dzieci w jej wieku.
 
Dzien dobry o poranku, chyba kolo 5 dalam mlodej cycka az usnęła. Obudziłam się po 7 jak mąż pieluchę zmieniał i nie mógł zapiac bo mala nogami wywijala. Zobaczył ze nie spie to stwierdził ze on nie umie zapiac ten pieluszk , ale jak się na drugi bok oodwróciłam to się nauczyl ;-)
Teraz karmie. Jedziemy dzisiaj na grill do parku, ciekawe jak malutka będzie się zachowywać. Już prawie dwa miesiące ma.
 
reklama
Lilla przyjemnego grillowania, ja dzisiaj rządzę w domu, bo własnie wysłałam pierworodną na pierwsze w życiu wakacje bez rodziców na dwa tygodnie i nie mam co ze sobą zrobić :-( :szok: Wasza Malutka ma już prawie dwa miesiące, a nasza jak ta księżniczka na ziarnku grochu - coś jej za dobrze u mnie w brzuchu...
 
Do góry