reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Dziewczyny, mam zdiagnozowane Hashimoto i przed ciążą brałam leki na niedoczynność, w ciąży miałam nadczynność więc kazali mi odstawić leki, po ciąży miałam kontrolować i ostatnio w maju miałam TSH 0,658 a dziś robiłam znowu kontrolnie i 0,096 🫣 umowie się do endokrynolog na wizytę ale może któraś z was wie co się tu dzieje?... I zrobiłam ferrytyne 7,89 niby w normie się mieści ale i tak nisko
 
nie miałam monitoringu takie od a do z , 2 cykle wcześniej chciałam taki zrobić ale trafiłam na jakiegoś z dupy lekarza , który w 10 dniu cyklu powiedział że nie widzi tutaj narazie nic co by wskazywało że będzie owulacja ,że pęcherzyki są ,ale nie ma dominującego , a w 13 DC , bo to był poniedziałek i przez weekend nie miałam jak iść powiedział że już jestem po owu , że jest ciałko żółte i płyn w zatoce . Do tej pory jak byłam kilka razy w okresie owulacyjnym to pęcherzyk był ,ale nie trafiłam na monet jak pęka . Poczekam już do wizyty w piątek i zobaczymy co mi Pani Estera zaproponuje ,jak dalej działać m Myślę że w sierpniu będzie chciała zrobić monitoring
Ja mam do niej pół Polski 😭 trzymam kciuki żeby szybko ustawiła Ci plan leczenia
 
A może napiszcie jakie bierzecie suplementy,witaminy, zioła ???-odnośnie starań bo ja mam wrażenie , że już biorę wszystko.
-olej z wiesiołka
- Femibion0
-cynk
-selen
-Vit.D
-Actifolin
-MioVelia
-Zioła ojca sroki
Dolozylabym jeszcze DHA (ja biore od prenacaps) i widze ze mam duze lepsze endometrium. Do tego cholina. Obowiązkowo, najnowsze badania pokazują, że zmniejsza ryzyko wad genetycznych. Ja od tego cyklu stosuje tez miovella nac a inozytol biore tez od prenacaps bo ma dodatkowo nac w skladzie. Możesz dorzucić jeszcze koenzym q10 na poprawe komorek jajowych. Nie wiem czy Femibion nie ma juz w skladzie kwasu foliowego? Nie mozna przekraczac dziennej dawki dlatego ja zrezygnowalam z tych multi suplementow
 
reklama
Takie luźne pytanie - jakie są dla was granice w związku? Co jest dla was ok jeśli chodzi o waszych partnerów i inne kobiety/nagość a co byłoby kompletnym dealbreakerem?
Mój partner i nagość innych kobiet w jednym zdaniu już nie jest ok 😂
Chociaż ostatnio jak oddawał nasienie do badania to chyba nie chce wiedzieć czy ma aż tak mocną wyobraźnię 😂
 
Do góry