reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie :*

U nas wszystko po staremu z tym wyjątkiem że mam mała awarię z internetem i nie wiem kiedy ona wróci do normy, podczytyje Was z telefonu i bardzo to nie wygodne ale cóż :)

Was sciskam i całuje.

Odniose sie tylko do ememte - życzę Wam duzo zdrowia, duzo pozytywnego myslenia. Mam nadzieję że wszystko sie ułoży. W takiej sytuacji ciężko cokolwiek powiedzieć, mi brakuje słów ale życzę Wam aby mały był zdrowy i dzielny.

U nas Córeczka grzeczna, co do obiadów to odpuscilam i je ona je z nami. Widzę, że nie chce ani jeść sama, ani jest coś innego niż my. Teraz je cały czas z nami i widzę że jej to pasuje. Być może moje dziecko tak szybko dorasta za ją mama nie zauważam pewnych rzeczy :)
 
reklama
Witajcie po weekendzie!

U nas przeziębienia ciąg dalszy. Tzn. Kinga ma katar, a ja i katar i kaszel dziśsuchy doszedł..ech...Mała dzielna, na szczęście nie marudna, najgorzej było w piątek i sobotę, a dziś już lepiej. A mnie się zbytnio nie poprawia.

daga, nie uwierzysz - mnie też się dziś śniło, ze w ciąży jestem :))) Co prawda nie z bliźniakami, tylko jedna dzidzia :))) Kurczę, ale mamy sny. U nas staranka też nie tak szybko...

ememte, witaj Kochana :* Pewnie, że Cię pamiętamy. Bardzo Ci współczuję z powodu choroby synka :* Oby podejrzenia lekarzy się nie potwierdziły. Oby wszystko Ci się w życiu dobrze ułożyło...tulę Cię mocno :*
 
Oj strasznie dawno Was nie czytalam i nie wiem co tam u Was.
U nas ok. Liwia ma nowa kolezanke. Okazalo sie, ze dziewczynka z ktora chodzi do bystrzaka rok temu przeprowadzila sie do naszej miejscowosci:-) Jest rok mlodsza od Liwii i w lipcu bedzie miala siostrzyczke. Oczywisie mamusie tez sie niezle dogaduja;-)
Nie wchodzilam na bb bo wkurzalo mnie ze maz wiecznie to czyta i potem caly czas podczas klotni mnie tutaj odsylal zebym szybko leciala narzekac na niego. Teraz mam nadzieje ze doszlismy do porozumienia i przestanie. Wrza mnie to bo mam dokladnie zero prywatnosci. W przeciwienstwie do niego.
Liwia z Gabrielkiem byli jakis miesiac temu na szczepieniu ale Gabek nie mogl byc szczepiony bo mial katar. Do tej pory nie jest bo ten katar mu wraca co troche. Zapisze go na przyszly tydz moze sie uda. Maly zaczyna oraz wiecej mowic. Czasami sklada 3 wyrazowe zdania ale w porownaniu do mowy Liwii jak byla w tym wieku jest licho. Z nocnikowaniem tez licho.
Nad ranem mialam male przeboje z psem. Mowia od rana w tv o tym wypadku autobusu (u nas wlasnie to mialo miejsce) i moj pies tak wyl do tych karetek chyba z pol godz. Maly az sie przebudzil. Wystraszylam sie co tak one jezdza i wstalam, przeszlam sie po domu. Jak pies skonczyl swoj koncert to jakos zasnelam jeszcze.

Jezeli ktorys maluszek chory to duzo zdrowka. Ide troche poczytac co u Was
 
witajcie kochane..
Mnie także wieki nie było.. u nas niestety niezbyt kolorowo.. walczymy z alergia, do tego zapalenie spojówek i.. szkarlatyna.. u mnie nie lepiej, najpierw podejrzenie guza na jajniku, ostatecznie skończyło się na torbieli krwotocznej i terapii hormonalnej, oby pomogło, bo inaczej operacja.. no i nici ze starań o malucha.. Niestety nie jest kolorowo, ale nic mi nie pozostaje, jak zacisnąć zeby i iść do przodu!

ememte - bardzo mi przykro..mam nadzieję, ze diagnoza się nie potwierdzi..
Nil, dobrze, ze doszliscie do porozumienia.. wierzę, że brak prywatnosci jest nie do zniesienia..

całuję

Wybaczcie kochane, jestem obecnie z Tymciem w domku, wiec spróbuje się odezwać niebawem..
 
Witajcie,
Nie odzywam sie bo u nas znowu kiepskie spanie, na nic nie mam przez to ochoty. A przez miesiac bylo tak fajnie, pobudki o 5 ale cala noc przespana. Teraz od tygodnia znowu kicha, tej nocy Bartek nie spal od 1.20 do 3.40:dry:
Ememte, pamietamy Cie.Trzymam &&&&&&&& za wyniki, daj znac gdy juz czgos si dowiesz
Nil, nie wyobrazam sobie ze Ł moglyby czytac to co pisze:angry:ale wazne ze juz lepiej u was
 
hej, sprzatam przed swietai, tescie przylatuja na swieta, takze chce miec posprzatane a potem tylko odpoczywac.
ememete koniecznie te badania trzeba zrobic, oby to nie bylo to co piszesz. sily wytrwalosci i zdrowka zycze
mamlamonis jak Fifi
Nil fajnie ze doszliscie do porozumienia, no ale raczej nie powinien czytac, no bo to jest wsumie jak forma pamietnika, gdzie mozemy rozmawic o wszystkim i o niczym.
daga, monia co za sny. moze szykuja sie jakies niespodzianki u was w rodzinie
Konwalianka duzo zdrowka dla Tymka, dla ciebie moc pozytywnych fluidow

kaszel u Aleksika nie przechodzi. takze po swietach idziemy pobrac krew, ale znalazlam laboratorium dzieciece ktore pobieraja krew z palca.
 
Ememtete, twoj spokoj jest tera z bardzo wazny. dziecko wyczuwa jak mama zachowuje si e inaczej, zrobcie badania koniecznie . milośc wszystko zwycięzy, wiec nie poddawaj się i zrob wszystko by wyjasnic przyczynę tych drgawek i oby to nie byla epilepsja! zdrowia, zdrowia, zdrowia!
Silwia, no fifi juz dobrze, wczoraj rozmieszyl mnie do lez jak powtorzyl za mną ze kaczka siedzi na jajach- na jajach?fajnie zabrzmialo uwierzcie mi. Co dzien powtarza coraz trudniejsze slowa, niektore jeszcze znacząco skraca ale wszyscy wiedzą o co chodzi- jak wracamy do domu od rodzicow to mowi- dobranoc, trzymaj sie!Slodzinka moja madra! tylko obawiam się jak zniesie pojscie do zlobka i ze ja bede starsznie plakac:(
Monia26- zdrowka,l zdrowka!sio chorobo!
Konwalianko- szkarlatyna bardzo zle mi się kojarzy, uwazaj szczegolnie teraz na Tymcia, bo nie ma zartów ze szkarlatyną, naprawde!i najlepiej zadnych gosci , obcych czy tez dzieci. I jescze u ciebie jakies swinstwo sie przyplatalo- mialas jakies niepokojące objawy? zycze powrotu do zdrowia!
Anula- lepszych nocek i samopoczucia! pozdrawiam wszystkie mamuski, papa
 
mała monis - na badanie poszłam profilaktycznie, bo od czerwca chcielismy sie zacząć starać o maluszka Nic i nie dolegało, co zdziwiło lekarza, bo uważał, ze przy takiej torbieli nie powinnam mieć wogóle okresu..a mój organizm wbrew tym ich zasadom:happy2:
 
reklama
Witajcie Babeczki :)

U nas dziś lepiej, tzn. Kindze został jeszcze mały katar, ale z każdym dniem jest poprawa. Za to u mnie dziś kaszel dość suchy i chrypa doszła. Ratuję się tantum verde i suropem na kaszel.
Kinga od soboty znów lubi zupy i zjada je ze smakiem, a 3 tygodnie jadała tylko II dania. Ale tym dzieciaczkom smak się zmienia :)

sylwia, oj, uwierz mi - bardzo bym chciała już drugiego maluszka, ale moje zdrowie pozostawia wiele do życzenia (mam nadciśnienie, chorą tarczycę). Ale jak najbardziej chcemy mieć drugie dziecko.

konwalianko, kurczę, strasznie mi przykro...Oby kuracja hormonalna pomogła i obyście mogli szybko się starać o rodzeństwo dla Tymcia. A jak długo masz przyjmować hormony? Lekarz "daje" Ci jakiś czas, ile to leczenie ma trwać?
No i zdrówka dla Małego!

mała moniś, NiL, uważam, że Wasze dzieciaczki już naprawdę sporo mówią, jak na swój wiek :) Moja Kinga powtarza niektóre wyrazy, ale nie jest to jakaś oszałamiająca ilość... A w zdania jeszcze nie łączy. Jedyne, co łączy to "mama dzidzi" (mama, daj gazetkę z dzidzi). Ale za to śpiewa po swojemu, jej ulubiona nuta to melodia z reklamy Oreo (śpiewa "Oleo, oleo, oleo") :-)

Anula, oj znówu te Wasze ciężkie nocki...A na dniu jak jest ze spaniem? Może Bartuś za dużo śpi na dniu? Albo za wcześnie chodzi spać?
 
Do góry