reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej, my znwu pobodka 5:30. Moj maly buntownik wlasnie owtiera mini paczuszki z chinki. jak tak dalej pojdzie to nawet do Wigilji nie dotrwa ta choinka.
Miczka Ja wym roku jestem happy, swieta u tesciow. Takze sprzatanie tylko tak aby bylo czysta. generalne zrobie na wiosne. moze pzryokazji wykupimy poddasze i sobie wyremontujemu a Aleksik w kncu bedzie mial swoj pokoik.
Aneta sliczny filmik
Konwalianka kciukasy za nianie.
Iwonus omg no to wydatek sie szkuje. Wlasnie nie dawno rozmawialam ze znajoma w Anglii i tez sa bez Tv, ten sam powod. az sie boje. ostanio Aleksik naszega LED-a potraktowal kredkami. mamy ryse.
Emka no to Mikolajki udane i kciukasy za nocki
Anula mam nadzieje ze dzisiejasz nocka byla ok
spadam szykowac malego do Zlobka. Mam nadzieje ze juz nie bbedzie chorowal. milego dnia
 
reklama
Witajcie,
ja już nie wiem co temu dziecku jest. Budzi się w nocy co godzinę, dwie, drze japę, bo płaczem tego nazwać nie mogę, spina się i tak to trwa z pół godziny, a potem usypianie kolejne pół. I tak całą noc... Już nawet smoka mu dałam, ale nawet nie wziął do buzi, więc to raczej nie z braku smoka. Obudził się o 4 i do teraz nie śpi, tzn. pewnie próbował zasnąć, ale ja chyba trochę przysnęłam więc nie wiem.
Potem odpowiem na posty jak się ogarnę i może mały zaśnie.
 
hej,
ja dziś w domu...
u nas też beznadziejna noc, pierwszy raz od chyba 4 m-cy mały obudził się o 2 i nie mógł usnąć do 4 a jak przysnął o tej 4 to pospał 10min i znowu się obudził.. już go do łóżka wzięłam, ale to nic nie dało..usnął dopiero ok.6 rano i pospał do 8..nie wiem o co kaman, bo nie płakał nawet a marudził> Ewidentnie chciał spać a nie umiał..może jakas pełnia czy coś?

sylwia, hehe, bombek chyba nie zja, nie? chociaż Tymek też co rusz przynosi mi bombki i inne cuda z choinki - ech

Miłego dnia wszystkim
 
Aneta może Filipka coś boli, skoro tak płacze podawałaś mu coś przeciu bólowego? Jeśli mu nie przejdzie skonsultuj się z lekarzem, bo to nie wiadomo co może być, a może poprostu ząbki???

Ja nadal bez humoru jakoś nie mogę poskładać myśli, tak się wkurzyłam że od soboty jeszce mi nie przeszło:zawstydzona/y:

Życzę wszystkim miłego dnia
 
Uff, młody zasnął w bujaczku, może obudzi się z lepszym nastawieniem na świat. Po 13 idziemy do lekarza, może ona będzie wiedziała co i jak, ewentualnie poproszę o vibrucol coby młodego uspokoić trochę. Ja jak na złość spać iść nie mogę bo gotuje się obiad. Ale wiecie co, zauważyłam na miejscu dolnych trójek, na samym spodzie dziąseł białe punkty, wielkością przypominają już zęby, więc i może to jest powód do jego traumatycznych nocek.

Konwalianko, skoro niania swoje stadko odchowała, to wie co robi, godząc się na trzecie dziecko do pilnowania. Tymek tylko na tym skorzysta, że pobędzie ze starszymi dziećmi :tak:
Silvia, u nas choinki nie będzie, ale za to u babci już tak. Sama jestem ciekawa jak Fifi zareaguje na takie świecące cudo. Na śnieg prawie w ogóle nie zareagował.
Emka, mój nie jest taki całuśny. Tzn. był jakiś czas temu, ale mnie całować nie chciał. Tatę i babcię owszem, ale mama była be. No i zazdroszczę udanych Mikołajków. U nas może za rok się coś zorganizuje.
Iwonuś, ja cały czas mu podaje Ibufen. Nie wiem czy pomaga, bo tak naprawdę i po podaniu i nie podaniu czas uspokojenia jest taki sam... A że ibufen jest też przeciwzapalny, to na afty jak znalazł.
 
witam babeczki doczytałam
Konwalianko
Aneta, Filip wygląda cudnie w okularkach..no i świetnie gra.. co do Tymkowych okularów - to jest masakra! co prawda okulista ostatnio stwierdził, że już niemal ich nie potrzebuje- jedno oczko całkowicie się nakierowało i zostało jeszcze jedno delikatnie odbiegające, ale co ja mam zrobić, jak on wpada w histerię? Nie mam pomysłu.. na spacer to jeszcze, choć i wtedy jest problem ale w domu nie ma teraz szans..i nie wiem dlaczego tak jest, pięknie nosił okulary przeszło pół roku a z dnia na dzień po prostu je maksymalnie odrzucił, tak jakby się coś wydarzyło..ale mnie przy tym nie było:-(

..
u nas sytuacja jest identyczna na spacer tak i owszem w domu nie ma mowy a też juz pięknie nosił jak znajdziesz jakiś sposób to proszę podziel sie


mailuj kochana spoczywaj w pokoju (*) pamiętamy
 
Ostatnia edycja:
Witajcie;-)
Nocka jak zawsze do kitu, Bartek zasnal o 21 o polnocy obudzil sie z placzem ale wypil kasze i od razu zasnal, durna cieszylam sie ze noc bedzie fajna a tu prosze 3.30 moje dziecko nie spi, zasnal po 5 a wstal po 7:sorry2:o 9 bylam juz na miescie o zalatwil smoczek i nie mialby na drzemke, kupilam 2 na zapas bo za tydz pewnie znowu bedzie dziura
Konwalianka nie poradze bo u nas to norma tyle ze Bartek nie chce w nocy spac jest wesoly i gotowy do zabawy:confused:
Sylwia u nas choinki nie bedzie miejsca brak ale znajac Bartka nie dalby jej spokoju:sorry2:
Aneta, moze faktycznie 3ki wychodza ale nie zaszkodzi sprawdzic u lekarza
Daga obys miala racje bo jak tak dalej pojdzie gdy wkroczy w bunt nastolatka bede siwa:-D
 
Anula, no nie zaszkodzi, idę może mądrzejsza osoba mi trochę nakreśli co i jak. A i dołączam do Ciebie w niespaniu w nocy, heh. Młody budzi się o mniej więcej 3,4 i nie śpi 2h, czasem już w ogóle się nie położy.
 
reklama
Aneta u nas to trwa blisko 3 miesiace, a sa noce ze wstaje o 4 i juz nie spi do 13:sorry2:podobno gdy ja bylam w jego wieku mialam tak samo:confused:my moze w tym tyg pojdziemy na szczepienie, czekam na kase i wtedy pogadam z lekarka i tez napewno porosze o vibrucol bo ile mozna:sorry2:
Czekam na wlasciciela mieszkania dzis po kase przyjezdza
 
Do góry