reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej Kochane no i przechwaliłam... [po szczepieniu meksyk!pół nocy płakała trzymajac sie za nóżke :-( w kółko mówiła"boi boi " a jak pytalam czy boli nóżka to mówiła"tak" :-( dzis patrze troszkę spuchnieta troszke twardawa i wokoło czerwone :-( nie pozwala dotykać :-(Idziemy dziś po 15 na spotkanie z mikołajem :-)
A oto Nasz Mikołaj :-)
20121206131.jpg
 
reklama
Witam dziewczęta :)

U nas dzień śniegowy, mroźny i pogodny. Byliśmy na spacerku NIEUDANYM bo moja mała chciała cały czas na ręce. I tak spacer trwał tylko 15 min ale nie byli byśmy dłużej bo kurcze zimno, brr... :) dzisiaj, zaraz nawet ma do nas przyjechać chrzestna Blaneczki także dzień mamy już zaplanowany :)

Ząbeczki dalej dają o sobie znać, budzimy się w nocy niestety ale na chwileczkę. Aha i moja mała przegryzła smoczka, wiecie od czego tak mogła przegryź? U Was zdarzało się to czasem? hmm... ząbki by tak zaciskała? Ale kiedy nie widzę żeby miała z tym problem.

Miłego Mikołajkowego dnia. :*
 
Pia ja niedawno mialam problem ze smoczkiem, jeden wytrzymywal 2 dni. po prostu dziecko gryzie i w koncu przegryza. U mnie problemem bylo to ze Bartek tolerowal tylko smoczki aventu a to 15zl, jakis przekonal sie do canpola podobnego ksztaltem i obecny smoczek ma juz troche ponad tydz.
 
daga moze odpusc sobie na jakis czas z nocnikiem. moze Jowita zalaie sama. ja malego nawet nie zmuszam. zapiera sie rekami i nogami. narazie nocnik jest dla niego zabawka. i tak dlugo spi. ile bym dala aby tak dlugo spal rano.
anula wspolczuje ogromnie. ja tez przechodze kryzys placzu jak czasami mamy nocke nie przespana. ale w porownaniu do ciebie to pikus. nie wiem jak ci pomoc. wykonczysz sie wten sposob.
 
Hej Mamuski!!!

dzieki za odp. a propo światecznych tradycji!

Ja dzis urlopuje. Jak mijaja Mikołajki? u nas mikołaj przyszedł w nocy, takze jak młoda rano wstała prezenty już czekały. Miało byc skromnie i symbolicznie a wyszło jak wyszło. Prezenty od dziadków, chrzesnych itp. i w konsekwencji wyszło tego sporo. Rózia chyba bardzo grzeczna w tym roku była:) i tak najwieksza furrore zrobiły sanki i czekoladowy mikołaj:-)Ja od rana chora, byłam dzis u lekarza i mam antybol. w sumie biore 3 rózne. bosko. Miałysmy dzis w ramach mikołajek jechac do oceanarium, ale moje samopoczucie siega zera i przekąldamy wyjazd. wekend znowu szykuje sie mega wariacki - jedziemy do tesciow i moi rodzica przyjeżdzaja.spadł wczoraj wkoncu snieg, co prawda marny ale zawsze. Pierwsze sankowanie za nami. i chyba bardzo sie spodobalo, bo za kazdym razem kiedy, probowałam młoda zdjąc z sanek była histera ze szok, az patrzylam czy nikt sie nie gapi, tak sie mloda wydzierała. W konsekwencji z płaczem szłysmy do domu, bo rózia jeszcze chciala jeździc a ja fatalnie sie czuje:-)

Konwalianko jak z rodzinka? Już lepiej? dotarlo cos do nich? Wysli mi na priv maila, to wysle ci dietke:-)

Moniu e-mail na priv po proszę. Rózia mów sporo, większość po swojemu ale się dogadujemy, jak czegos nie chce, mowi „nie” a jak ocos pytam to albo „nie”, albo „tak” odpowiada , poza tym gucio, mama, mamus, tata, nie ma, co to, daj, piciu, pupa, baba, dziadzia, dydus, kotek, aga i małż uczy ja przeklina po angielsku (wariat:szok:), papa, papu i więcej nie pamiętam, nasladuje sporo zwierzat i b.duzo pokazuje (części ciała i jak cos chce to pokaze co). i jak tam dojechałas poskojnie do celu, bo fakt- slisko dzis bardzo.

Emka na priv maila proszę to dietke wysle:-)

Iwonus :* ADI z nogami w kibelku – widok zapewne bezcenny. Ciekawe kiedy moja Ziutka wpadnie na taki pomysł, i kciuki za nocnikowanie!

Aneta jak filek dzisiaj?my na afty nifuroksazyd stosowałysmy - świetnie działał.

Sylwia jak dziś aleksik??duzo zdrowka dla Was!!!

Anula wspolczuje nocki a już tak pięknie było. I szkoda ze się popsulo, swoją droga ciekawe dlaczego właśnie dwie nocki były takie swietne a teraz powtorka z rozrywki.
marzenko moc kciukow!
sis piekne Lilkowe prezenty!
daga nie mysl o kredycie. masz zaradnego męża wiec na pewno dacie sobie rade!!1 i udanych nocnikowych prób. rózia nadal ma awers, jak ide znicnikiem krzyczy " nie, nie nie " i ucieka!!

a i jakas finansowa masakra mnie dopadla w grudniu. przyszły rachunki za prąd, gaz i podatek od neiruchomosci. ide bank okraść.

mięłgo popołudnia!!!

EDIT: A i zapomniałam napisac; dziecko zaczeło mi sie stroic:szok:jak prawdziwa baba. wczoraj całe popołudnie wkładała sobie na głowe wszystkie po kolei czapki wiosenne, w kazdej chodziła do lustra sie przegladac i potem pokazac tacie. potem kazała sobie zakładac wszystkie spódniczki i to samo -- do lustra itp. na koniec upatrzyła sobie jedna czapke i jedna spódniczke i chodziła w nich do samego wieczora:-)mam sie juz zacząc martwic co to będzie potem???dzis to samo :)

ai dziewczyny doradźcie: mielismy kupic Rózi an gwiazdke fotel- -pilke, jednak stweirdzam, ze to chyba b.wygodne nie jest. wiec pomyslałam o takim fotelu:
http://allegro.pl/fotel-bujany-dla-dziecka-poduszka-hit-i2825642620.html
albo takim;
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90116553/

oba w rozmiarze "dziecięcym". co myslicie???
 
Ostatnia edycja:
hej, no jak pisałam wczoraj posta,to komp mi wysiadł i klapa:wściekła/y:taki prezent namikołaja dostałam:no:nowy trzeba..nic się nie da zrobić.. teraz pisze z kompa meza, więc wybaczcie brak polskich znaków, ale nie znam tej jego klawiatury i krew mnie zalewa..

Tymuś mi zaczął kaszlec..ech, to przez to przegrzewanie..i co ztego, ze w koncu sie nauczyli, jak maly juz niewyrazny.. naszczescie zostaja do soboty a pozniej tesc przyjedzie jeszcze na 4 dni..

dzisiaj mikolaj, Tymek dostał auto-takie duze odmojej mamy, ja dalam mu ksiazeczki, w sobote zobaczy mikolaja..ja wpracy tez w sumie dostalam, bonasz pracodawca ustanowil dzien 24 grudnia dniem wolnym od pracy dla wszystkich!bez ponoszenia kosztow utraty dnia wolnego- mam nadzieje, ze wiecie oco chodzi:-D
no i musze sie pochwalic bo jestem jedna z laureatek konkursu eucerin:tak:tego kremu co recenzowalam..wygralam kosmetyki na kwote 400zl!!:szok:

co moge dodac.. Tymek dzis jest tak zlosliwy i nieposluchany, ze nie wiem co wniegon wstapilo
napisze pozniej i udanego wieczoru:nerd:
 
reklama
wydrusia ale Lili miała fajniutki dzień:-D a na spuchniętą rączke zrób okład z letniej wody i sody oczyszczonej rączka zblednie bo wyciągnie okład gorączkę.

PiaLove współczuje ciągle kupowania smoczka, ja na szczęście nie mam takiego kłopotu bo mój Adrianek nie polubił się ze smoczkiem od noworodka:-)
Daga odpuść na chwilę jak tak płacze i spróbuj za kilka dni, może jej przejdzie;-)

Maqnio
biedulo ty, współczuję rezygnacji z takiej fajnej wyprawy. a odnośnie fotelika to taki bujany miała moja Amelka i ma do dziś świetnie się sprawdził.:tak:
Konwalianka świetny prezent dostałaś gratuluję
 
Ostatnia edycja:
Do góry