reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
witam
w życiu nie nadrobię tego ca napisałyście
Marzenko czekam z nicierpliwością na twoje wyniki .ściskam i tulę
Anetko
no to czekamy na fotki
daga *
sylwia *
tesia*
maqnio
trzymam kciuki za dietkę
konwalianko Ściskam i tulę
witam nową lipcową mamę
:tak:
nil*
pia
nie miałam okazji nic napisać po twoim poście to zrobię to teraz ....uważam że zbyt emocjonalnie podeszłaś do tematu bo nie napisałam nic złego bynajmniej nie miałam takiego zamiaru:-p. mnie nie przeszakadza co i jak i o kim piszesz ale pozwól że kiedy chcę napiszę co o tym sądzę . jeżeli piszesz na forum to licz się z oceną i tyle.... nie trzeba się obrażać możemy przecież normalnie dyskutować ....czyż nie ?
wydrucha GRATULACJE :cool2:
 
Hej Mamuśki!

Ostatnia nocka spoko. Kinga dziś strasznie się buntuje! Niby nie marudzi ani nie płacze, ale strasznie zła chodzi. Uwagi jej zwrócić nie można, taka nerwowa!!!

emka, ślicznie Grzesiu się bawił przy bałwanku :) wyobrażam sobie, ile było radości :) U nas też spory śnieżek :)Ale bałwanka nie lepiłysmy, bo Kinga katarek jeszcze ma.

Marzenko, :*****

Anula, może jakoś stopniowo te dobre noce będą powracać...hmmm, kurczę, żeby znowu nie było tak jak przez te Wasze ostatnie 2 mce. Może to jakiś skok znowu? A wiesz co ja ostanio wyczytałam ? Moja Kinga się bardzo często budziła (nawet z 15 razy w nocy), tzn. połakiwała przez sen, siadała, rzucała po łóżeczku. Wiadomo, zęby dokuczały, ale jak wyszły to dalej było tak samo. I przeczytałam, że dzieci, które są i będą wysokie (po rodzicach zazwyczaj się to domniema), rosną szybko, bo jakoś szybko wydłużają im się kości długie (ze mną też tak było, tylko że od ok. 3-4 roku życia - mama nie pamięta dokładnie). Dzieci wtedy w nocy postępkują, popłakują, bo bolą je m.in. stawy kolanowe. I właśnie ten szybki wzrost kości długich może występować już od. 4 mca życia! Ja czasami myślę, że może u mojej córki tak jst, bo te dobre nocki to można na palcach jednej ręki policzyć...Może to jest też i u Bartusia tak? Sama nie wiem, co Ci doradzić...

konwalianko, jak Dziewczyny piszą - poproś męża, żeby zainterweniował do Swoich rodziców!

sylwia, może to faktycznie przez to, że nie wyprałaś body przed założeniem, a zawsze wszystko Aleksik miała prane? Jak jest dzisiaj? są wypryski?


Dziewczyny, o której Wasze Skarby jedzą kolację (na ile czasu przed snem?) Moja Kinga je ok. 18.00, a o 19 idzie spać.
Co im podajecie? Kinga tylko na kolację chce kaszki (daję jej różne na zmianę i podaję na bebilonie).
 
Bylismy na dworze, cale 15 minut bo Bartek wchodzil w najwiekszy snieg kladl sie i smial, nie obylo sie bez sprobowania:-ppotem ciagle bral do rak zmoczyl rekawiczki, zaczal z tego powdu krzyczec i musielismy wracac:sorry2: zdjęcie0805.jpg
Monia, tez slyszalam o bolach wzrostowych ale ja mam ledwo 160 cm Łukasz 175cm wiec sama nie wiem za to moi bracia maja po ponad 180:sorry2:Bartek spodnie nosi na 92, ostnio dostal na 98 i sa praktycznie dobre ale pewnie zawyzona numeracja, bluzki za to na 86 dobre. Juz sama nie wiem co robic, 3 miesiac leci jak wstaje na kilka godzin, chyba wszytskiego probowalam:dry:moj je 19.30 o 20 kapie a zasypia najczesciej o 20.30
 
Hej dziewczynki kochane. Dawno mnie nie było, ale tak jakoś wyszło, ciągle dzieciaki coś ode mnie chcą, tylko mama i mama eh :-)
Widze że u niektórych zima na całego heh u nas jeszcze śnieg nie dotarł, ale myślę że się to niebawem zmieni.:-)
Pewnie nie uwierzycie ale mój brzdąc od niedawna dopiero sam samodzielnie chodzi, wszcześniej śmigał na czterech, aż kolana trzeszczały. Poczytam was troszę i wpadnę póżno. Pa
P.S Ale Fajne te wasze bąble, śiwtnie prezentują się na śniegu jak małe bałwanki heh ;)
 
Ostatnia edycja:
hej
długo mnie nie było , ale ostatnio gorszy czas mieliśmy. Niestety nie doczytam Was bo dużo naskrobałyście, a poza tym jestem już u rodziców i internet tu chodzi strasznie wolno i raz jest a raz go nie ma. Szału można dostać i jak pomyślę, że mam otwierać jakąś stronę to mi się słabo robi. Piszę chociaż tak naprawdę nie wiem czy w ogóle coś z tego wyjdzie bo zaraz może nie być internetu i tylko się zdenerwuję.
Mój facet od soboty w irlandii. Na razie załatwia formalności i dopiero zacznie szukać pracy. Tęsknimy za sobą okropnie, a przez tego neta nawet na skypie nie możmy pogadać.
Mały wstał. mam nadzieję , że wieczorem uda mi się więcej napisać.
Pozdrawiam
 
Hej słonka!

Bylam dzis od rana załamana. Jestem na diecie od 6 dni a moja waga stała w miejscu, ani grama mniej, zła chodzilam strasznie. dzis rano sie ważyłam i znowu lipa. coś mnie podkusilo i poszłam dzis do mojej przychodni sie zważyc i ...2 kg mniej sadła mam ha!! znaczy, ze moja waga to totalny złom i trzeba ja wywalic do kosza!. 6 dni i 2 kg - fajnie mi z tym. :-):-)

Dziewczynki kiedy ubieracie choinkę? jakie sa zwyczaje w Waszych domach? my chyba ubierzemy w przyszły weekend. z mikolajem w tym roku dajemy spokoj, ale w przyszłym juz obowiązkowo:)

Konwalianko pomysł z przeniesienim Tymka do swojego pokoju mysle ze b.dobry. Rózia spi sama od kilku miesiecy i chyba wszystkim to śłuzy, nocki nie sa rewelacyjne,ale jest duzo lepiej niz jak spalismy wszyscy razem. Co do rodzinki to moze warto z mezem pogadac i wspolnie wprost powiedziecie co robia zle?

Daga b.zazdroszcze Jowitkowego snu, wow, ja do 9:45 to chyba najprędzej na emeryturze będę spac:-) i moc kciuków nadal!! z całego serducha zycze Wam własnego gniazdka! Dagus a jak w islandii wygladaja swieta?

Moniu tez mysle ze nie ma się czego krepowac, jak ktos pyta co kini kupic. Ja tam się ciesze jak ktoś pytac co ma rozi kupic, bo przyznam szczerze, ze wtedy przynajmniej mam jakiś wpływ na to, co dostaje no i chyba wiem najlepiej czego ziutce trzeba.co nie znaczy, ze prezenty - -niespodzianki nei sa fajne – bo sa, ale i tak wole jak ktoś pyta:-)duzo zdrówka dla bratowej. Rózia dostaje kolacje na 1h przed spaniem. Ja zazwyczaj to samo co na śniadanko, prócz jajek, bo za ciężkie, kanapki, itp.:-)

Sylwia fajnie, ze aleksik ma foto z mikolajem, ziutka tez pewnie zaczęłaby plakac gdy taki gość wzial ja na kolanko:-)

Nil łazienka super i fajnie ze dziaciaczki razem robia kumpu-lumpu:-) `

Aneta oby zabki jka najszybciej wyszly!

Iwonus ememte witajcie!

milego wieczorku!!
 
hej, ja mam chwile spokoju.. od rodziny - pojechali na zakupy.. właśnie wrócilismy z Tymciem z drugiego spacerku 40minutowego - fajnie, nawet nie jest tak zimno, choć śniegu u nas niewiele..

dziewczyny, mój P rozmawial już z rodzicami ale to na niewiele się zdaje.. oni chyba nie rozumieją!:szok: dzisiaj przychodze..w domu 22 stopnie mały śpi w: rajtuzy, spodnie, grube skarpety, body, kamizelka i przykryty kocem:wściekła/y: już brak mi słów!

Sylwia, u nas normalnie w sypialni 17 stopni a w domu ok. 20-21 nie więcej i to jest ok.. te temperatury są zabójcze dla nas..
daga, oby się udało! dacie radę, a mieszkanie to zawsze będzie inwestycja!
ememte, wytrwałości w rozłące, to naprawdę trudne, życzę Wam aby maż szybko coś znalazł i abys dołączyła jak to macie w zamiarze
emka_25 - Grześ cudny
maqnio, ja ubiorę choinkę w piątek, w sobotę jedziemy do parku rozrywki z mikołajem włącznie..chce aby się nacieszył choinką, bo później tylko w drodze:baffled:Gratulacje! 2 kg to nieźle.. wyślij mi plizzzzz tą dietkę:-D

Tymek je kolacje o 19 a o 21 już śpi, czasem po kolacji - kaszce na mleku na gęsto zjada jeszcze bułkę ale staram sie tego unikać, bo później ma wzdęcia..
 
reklama
Hej Mamusie :** U nas dziś zalatany dzień :-) wczoraj położyłam się do wyrka po 21 jak nigdy :D ale zaciekawił mnie film więc do 23.30 go oglądałam :D relaks nie z tej ziemi :-)
Nil,Daga,Konwi,Monia,Silwia,Miczka,Emka dzięki Kochane :-)
Emka pozazdrościć takiego bałwanka :-) u nas spadło tyci tyci ale zanim sie wyszykowałyśmy na dwór już go nie było :-( Imprezka mikołajkowa się szykuje :-)
Konwi bidulko moja :** Dasz radę :**
Silwia może faktycznie bodziaki uczuliły Misiaczka:-( u nas kiedyś też był ten problem :-(
Anulka kurde nie wiem co z Bartusiem że się tak budzi:-( u nas na szczeście Lil śpi od ok 20.30 do po 9 (bez pobudki.Ewentualnie się napić ale to robi sama nie budząc nas)
Aneta tule i wysyłam buziaczki dla Was:*
Daga ja też uwielbiam się tulić i wariować na łóżku z Lilcią :-)
Madzia witaj :*
Monia Kochana moja Lili je ok 19.30 bo o 19 się kąpie :-) a je różnie :-) Czasem chlebek z szynką czy pasztecikiem albo serkiem żółtym :-)(ze 2-3 skibeczki takie mniejsze) albo parówki albo kaszkę manną różnie :-)
Anulka cieszył się Bartuś widać :-) wszystkiego muszą spróbować :-) a co :-)
Iwonuś witaj i pisz częściej!:-)
Ememte witaj! Współczuję rozłąki ale czasem warto:-)
Daga kciukaski zaciskam aby wszystko z mieszkaniem się udało! :-)
Sis :** Mówiłam Ci Wariatko:-)!! Co do choinki to my krótko przed świętami bo mamy żywą :-( Ktoś wie co zrobić aby tak nie opadała?? a gwiazdor będzie u nas jak i w tamtym roku :-)
A tak hmmm co u nas :-) jutro czeka nas szczepienie :-( aż się boje bardziej niż Lil :-( mała dostała już prezenty na mikołaja :-) od Wujka i Cioci- komplet(talerzyk+miseczka+kubeczek "Księżniczki") babci i dziadka(moich rodziców: laptopa,paputki,czapkę i szalik) od Ciociu Moniczki Wujka P i Rózi (śpiewaczka) oraz maaaaase słodyczy :-) No to tyle na obecną chwilę :-) lecimy się kąpać!:-) buzioooole :**

Ps. to się rozpisalam :D

Wrzucam fotkę Lili z dnia u "taty w pracy" :-)
 

Załączniki

  • Lilkaaa.jpg
    Lilkaaa.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Do góry