reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalianko, ja Cię doskonale rozumiem. Moi bliscy, czyt. rodzice i siostra zachowują się tak jakby w ogóle nie słyszeli co mówię. Przykład z dzisiaj: mama dzwoni i mówi że K. do niej dzwoniła i mówiła że ona najchętniej na prezent chciałaby dostać 3 książki, no a jej M. to może jakiś droższy prezent i my wszyscy się na niego złożymy. No ciśnienie mi podniosła moja mama, bo wielokrotnie jej powtarzałam, że prezenty robimy takie, żeby się zmieścić do 50zł i przeważnie są to prezenty wspólne dla pary. A ona wyskakuje mi z takimi tekstami, już pomijając fakt że koszt jednej książki może skoczyć do 50zł, a sam prezent dla M. to i 100 ale euro.
Poza tym zazdroszczę Ci możliwości przetestowania takiego fajnego kremu :tak:
 
reklama
Kinga już zasnęła. Cały dzień była dziś u nas moja mała bratanica, która jest 3,5 mca młodsza od Kingusi. Moja bratowa zostawiła ją pod opiekę mojej mamie, bo musiała jechać na usg piersi i nie miała z kim małej zostawić. Dziewczynki pięknie się bawiły, tylko całą radość z zabawy przerwała informacja od bratowej, że ma guzka na piersi wielkości 2 cm :zawstydzona/y: po 4 stycznia ma mieć wykonaną biopsję, tym bardziej się bratowa tym przejęła, że jest że tak powiem - w grupie ryzyka - jej babcia zmarła parę lat temu na raka piersi...:(((( Teraz wszystko w rękach Boga, oby było ok! Bratowa ma 25 lat.

Aneta_85, zobaczysz jak już Filipkowi ząbki powychodzą, czy nadal będzie tak mruczał...Może to faktycznie na zęby tak reaguje..

NiL, fajna łazieneczka :) dzieciaczki urocze w kąpieli :)

wydrusia, gratki zdanego egzaminu! Z praktycznego też Ci musi dobrze pójść :)

daga, kusisz tą karpatką...

Anula, no właśnie - w moim przypadku chrzestnym Kingi jest mój brat i dlatego mu powiedziałam, co kupić Kindze.

sylwia, oj fajnie by było w Finlandii święta spędzić...zazdroszczę...

konwalianko, :*



U nas obecnie minus 6 st. I fajny biały śnieżek leży...Lubię taką lekką zimę.

Dobranoc :*
 
monia, oj współczuję stresów.. na pewno to nie jest łatwe.. takie oczekiwanie.. wiem co oznacza grupa ryzyka.. moje obie babcie miały raka piersi i niestety na niego zmarły:-( ja regularnie staram się badać i wlasnie muszę się wybrać..

super że Kinga miała z kim się bawić i do tego tak pięknie!
 
ja juz padam na pyszczek. zaraz ide wtulic sie w kolderke. Aleksik dzisiaj wstal przed 6 i nie spal do 13. ale drzemke sobie zrobil az do 15:30. i teraz grzecznie poszedl spac. choinka juz ubrana. maly na widok drzewka ktore ma migajace swiatelka az piszczal. niestety cos go uczulilo. nie mam pojecia co. nigdy nie mielsimy z tym problemu. ma wysypke (pokrzywka) na stopkach, pod paszkami, dlonie i w okolicach intymnych i w pasie tak na wysokosci pepka, a i juz wczoraj zauwazylam jakby dolna warga jest czerwona i spuchnieta. zjadl kawaleczek batona w czekoladzie. ale juz kiedys tez kosztowal i nic mu nie bylo. zastanawiam sie nad nowym body, nie mialam juz i zalozylam nie piorac go.
konwalianka wspolczuje sytuacji. maz nie moze pogadac z tesciami. mnie by wyklneli, bo ja mam kaloryfer zakrecony w sypialni. mam 16 stopni. w lazience odkrecam na czas kapieli. w innych pomieszczeniach tylko minimalnie odkrecone. chyba ze sie wietrzy to zakrecam. co do karmienia, powinni uwazac, Tymus przeciez ma problem z alergia. jak bylam ostanio w Pl to moj tata nakarmil Aleksika kinder bbueno, az 4 zjadl jeden po drugim. na drugi dzien zwymiotowal. a cala noc zle spal. bardziej mam problem z moja mama, bo ona nawet ostanio poczestowala brdzo ostro pikantnym kapusniakiem Aleksa, jak ja spalam. twierdzila ze nie i sobie doprawila, a ja nie nadazalam pampersow wymieniac. i biedny spijal.
wydrusia gratulacje i kciukasy za zadanie jazdy
nil slicznie pomyslane z lazienka. kciukasy za diete
monia zdrowka dla bratowej. miejmy nadzieje ze da sie usunac i nie powroci wiecej.
Aneta :*
dobrej nocki
 
dobry wieczór!

Zima się u nas zrobiła. Chociaż jak patrzę na zdjęcia na fb niektórych z Was to u nas dopiero chyba idzie :-) Trochę przyprószyło ale bałwana jeszcze nie ulepimy. Podobno w przyszłym tygodniu zima zaskoczy kierowców :-D

Konwalianka ciekawe jak Tymusiowi spodoba się nocowanie we WŁASNYM pokoju. Co do teściów to ja już nie wiem... A co na to mąż? Może on prędzej byłby w stanie DOBITNIE dać im to i owo do zrozumienia?

Anula noo widzę Bartusiowi się spodobało nocne spanie :tak: W końcu da mamie trochę odpocząć.

Daga najważniejsze, że w święta będziecie razem chociaż w trójeczkę. No i dobrze, że teraz takie czasy, że przez kamerkę możecie się zobaczyć, dobre i tyle. Może za rok, dwa spędzicie święta w większym gronie. Dla mnie też święta straciły urok odkąd przestaliśmy organizować ich w większym gronie. Pamiętam święta z dzieciństwa - gwar, krzątanina, śmiechy, zabawy... Teraz cieszę się, że mamy Szymka bo święta z dziećmi nabierają zupełnie innej atmosfery.

Sylwia ale fajny pomysł z tą Finlandią. Na pewno będzie przeżycie dla Alexa ale żeby był świadomy to chyba faktycznie musielibyście jeszcze trochę poczekać. No chyba, że za rok raz, a za jakiś czas powtórka z rozrywki :-)

Wydrusia gratki jeszcze raz!!!

Nil dzieciaczki mają istny raj w kąpieli. Super!

Monia mam nadzieję, że u bratowej to jednak nic groźnego. Trzymam kciuki. Młodziutka z niej dziewczyna.

A my po ostatniej rozmowie tutaj o popołudniowych spacerach postanowiliśmy wprowadzić taki o 17-18. I powiem Wam, że jest super. Robimy takie kółeczko ulicami, które są w miarę oświetlone. Idziemy bez wózka, Szymek dzielnie maszeruje, aut już tyle nie jeździ, jest cisza i spokój. Przed spaniem jak znalazł. Chyba wejdzie nam to w krew.
 
Napisalam dlugasnego posta i wszystko zdechlo , nie mam cierpliwosci pisac na nowo , wynikow jeszcze nie ma a ja sie gotuje z nerwow ile mozna czekac

Klaudunia zdrowa dokazuje na calegon,wszedzie jej pelno a najlepsza zabawa to skakanie i wyglupy z mama , tak dala popalic i od 19 juz po kapaniu spi slodko ja zas nie moge usnac
Mamcie jutro wam poodpisuje jak znajde chwile bo ostatnio nie mam kiedy sie po du....podrapac glowa lata mi dookola glowy :-D
 
u nas zima :-)
Grzesio nieźle podniecony, że tyle śniegu napadało, od razu po śniadaniu wzięłam go na dwór i ulepiliśmy pierwszego bałwanka :-)
SDC18894.jpg


ale kurcze nie chce chodzić po śniegu, wyjęłam go dzisiaj na spacerze z wózka a potem musiałam go nieść bo nie chciał ani iść ani do wózka :no:
Muszę się pochwalić, że w niedziele idziemy z Grzesiem na Mikołajki z prawdziwym Mikołajem :) (zaczęłam pisać na forum Lublina i dziewczyny właśnie organizują taką imprezkę na sali zabaw)
pochwalę się fotkami
konwalianka współczuję tego stania przy garach Marzenka dobrze piszę z tą zasadą 3 dni,
podaj jak możesz przepis na ten makaron ze szpinakiem mój Grześ uwielbia makaron a nie wiem z czym już mu podawać
Jak przenosiny Tymka do własnego pokoju?
kurcze to nieźle Ci teście pomagają :szok: mieszkam z teściową, więc wiem jak jest, ale chyba z moimi rodzicami było by nawet gorzej, oni też mają takie pomysły żeby dawać dziecku to czego nie wolno :wściekła/y:
wydrusia gratulację zdania egzaminu, ja też 3 miesiące temu zdałam :-) nie martw się praktycznym podobno zimą jak są śniegi łatwiej zdać
Anula zazdroszczę nocki :-)
maqnio Dzięki :-)
monia Witam i dziękuję :-)
silwia no to nieźle mąż wymyślił z tymi następnymi swiętami, ale chyba masz rację, że lepiej poczekać aż Aleksik będzie starszy, fajnie że już macie choinkę, ja już tez nie moge sie doczekac zawsze ubierałam w wigilie albo dzien przed, ale teraz z uwagi na Grzesia też ubierzemy wcześniej
aneta_85 ja ze swiąt to najbardziej lubię powrót do domu :-D
Nil super dzieciaczki się kąpią razem :-)


resztę dziewczyn pozdrawiam i życzę dobrej nocki :-)
 
Witam;-)
Dzis nocka taka jak ostatnie 2 miesiace, Bartek zasnal o 20.20 ale o 3.30 wstal jesc i juz nie poszedl spac zasnal o 5.30. na dobre wstal przed 7:sorry2:
 
reklama
Witajcie,
u nas zęby w natarciu. Jeszcze tak nie było mocno jak dzisiaj. Nic nie je, gorączkuje i ewidentnie bardzo go boli. No i sam nie wie czego chce. Ehh, królestwo za odrobinę snu.
 
Do góry